x
 • הודעות אחרונות בפורומים

  חיפושית כחולה

  מניית אינטל - INTC שער: 45.87 דולר ...

  מניית אינטל - INTC
  שער: 45.87 דולר

  המגמה הדובית השבועית נותרה בעינה והיא מכוונת להיפוף לונגי ברמת ה-29 דולר. המעבר לשוריות רק מעל שער 56 דולר. ברמה החודשית המגמה שורית מתחילת 2009 וחציית...

  חיפושית כחולה 15.08.2019, 10:52 עבור לתגובה האחרונה
  חיפושית כחולה

  מניית עליבאבא שער 162.06 דולר הגרף...

  מניית עליבאבא  שער 162.06 דולר

  הגרף שומר על התנועה הגלית בתוך הדגל המשולש, כשכעת הוא נע בכיוון קו ההתנגדות היורד. המגמה היומית הדובית נשמרת אך מתקרבת אל איזור המעבר מדוביות לשוריות באיזור...

  חיפושית כחולה 15.08.2019, 10:20 עבור לתגובה האחרונה
  golzvi

  15.8.19 F.V. = -0.42% | 1557.85 Arb...

  15.8.19
  F.V. = -0.42% | 1557.85 Arb = -0.63% | -0.22%
  בוקר טוב בהצלחה לפוקעים . ניקיי 1.29%- ,שנחאי 0.0%-(-) סין50 0.0%-(-) סגירת מעוף ביחס לחוזים: דאו 1.1%- סנופי 0.8%- נסדק 0.8-...

  golzvi 15.08.2019, 08:10 עבור לתגובה האחרונה
 • פוסטים אחרונים בבלוג

  נוקוטו

  עלייה של כ-28% ברווח הנקי של דיסקונט ברבעון השני

  התשואה להון של הבנק עלתה במחצית הראשונה של השנה לכ-11.1% לעומת כ-9.6% במחצית הראשונה של 2018; ההכנסות עלו בכ-12% לעומת הרבעון השני של 2018


  קבוצת דיסקונט פרסמה את תוצאותיה הכספיות לרבעון...

  נוקוטו 14.08.2019 09:05
  רועיסל

  אופנהיימר: הירידות במניית פייבר, הזדמנות קניה

  לאחר צניחה של 16% תוך ימיים, בבנק ההשקעות ממליצים לנצל את החולשה במניה בעקבות הדוחות, ומעניקים למניה המלצת תשואת יתר עם אפסייד של 19.2%


  לאחר צניחה של 16% תוך ימיים, באופנהיימר רואים...

  רועיסל 12.08.2019 12:20
 • אנחנו בפייסבוק

 • עדכונים אחרונים

  על ידי פורסם בתאריך 17.08.2019 18:09
  Article Preview

  It’s a really tough time to be a coffee producer. Prices are dismal, Brazil’s massive crops are adding to global oversupply and small-time growers in Central America are fleeing the industry. Now, the economic malaise that’s sending distress signals across financial markets is adding yet another blow to this already fragile commodity.  It can be hard to believe that the economic outlook plays a big role in coffee demand, given that caffeine addicts can usually get their fixes relatively cheaply.
  ...
  על ידי פורסם בתאריך 14.08.2019 12:29
  Article Preview

  ברשות מסבירים כי "עם רישומן למסחר בבורסה בת"א של קרנות חוץ שקיבלו את היתר הרשות להצעתן לציבור בישראל, התברר לסגל הרשות כי הקרנות כאמור מכונות במערכי הייעוץ של הבנקים כ'קרן חוץ נסחרת' או מונח דומה לזה"  "כדי למנוע הטעיה של יועצי ההשקעות בבנקים, ובכך גם הטעיה של ציבור הלקוחות המיועץ, נדרש לשנות את כינוין של ה-ETF הזרות הנסחרות בארץ במערכות הייעוץ של הבנקים, באופן שישקף את מאפייני הקרן ובפרט כי מדובר בקרן סל זרה הנסחרת בבורסה בת"א, ובכך להבטיח את אפשרות היועצים להיות ערים למאפייני הקרנות הזרות הנסחרות". כך מורה היום (ג') רשות ניירות ערך לבנקים. רשות ניירות ערך מפקחת על קרנות הנאמנות ועל יועצי ההשקעות בבנקים.

  ברשות מסבירים כי "עם רישומן למסחר בבורסה בתל אביב של קרנות חוץ שקיבלו את היתר הרשות להצעתן לציבור בישראל, התברר לסגל הרשות כי הקרנות כאמור מכונות במערכי הייעוץ של הבנקים כ'קרן חוץ נסחרת' או מונח דומה לזה".

  ואולם, לתפיסת מחלקת ההשקעות ברשות, "כינוין של ETF זרות הנסחרות בארץ כ'קרן חוץ נסחרת' אינו מאפיין אותן באופן מספק ועלול להטעות את יועצי ההשקעות הנעזרים במערכות הייעוץ של הבנקים, מאחר ואינו מבדיל בינן ובין קרן ETF הנסחרת בחו"ל, אינו מדגיש את העובדה שקרנות אלו נסחרות בבורסה בישראל, ואף אינו מבדל אותן באופן מספק מקרנות סל נסחרות מקומיות על מדדים זרים".
  ...
  על ידי פורסם בתאריך 13.08.2019 12:06
  Article Preview

  בנק ישראל לא יכול ולא צריך להילחם נגד השוק ולקבוע שער מלאכותי לשקל • בניגוד לביקורת המושחזת שקיבל השבוע, הנגיד אמיר ירון מעדיף לשמור על מדיניות עמימות, להכיר בכוחו המוגבל - ולא להיכנס לפוזיציות שאי-אפשר להגן עליהן לאורך זמן


  אחרי שנים ארוכות בחו"ל, מתחיל נגיד בנק ישראל החדש, פרופ' אמיר ירון, להתרגל מחדש לחוסר הסובלנות הישראלי. עוד לא תמה מסיבת העיתונאים שבה הודיע הבנק על השארת הריבית על כנה ועל הצהרתו של הנגיד שתוואי הריבית לא יעלה בקרוב, והביקורת ניתכה מכל עבר.
  ...
  על ידי פורסם בתאריך 12.08.2019 13:34
  Article Preview

  הבורסה לני"ע מדווחת כי הגוף הפיננסי הבינלאומי יורוקליר בנק הינו הגוף הראשון שיצטרף לבורסה כחבר משמורן וינהל בבורסה את נכסי לקוחותיו באופן ישיר. מדובר בחדשות טובות לבורסה המקומית, אך פחות טובות לחברי הבורסה
  חברת הבורסה לניע בתא מדווחת כי הגוף הפיננסי הבינלאומי יורוקליר בנק (Euroclear Bank) הינו הגוף הראשון שיצטרף לבורסה כחבר משמורן (Custodial Member) וינהל בבורסה את נכסי לקוחותיו באופן ישיר. מדובר בחדשות טובות לבורסה המקומית, אך חדשות פחות טובות לחברי הבורסה.


  יורוקליר בנק הינו גוף פיננסי בינלאומי, המספק שירותי סליקה ותפעול ניירות ערך ללקוחות ולגופים פיננסיים ביותר מ-90 מדינות. הבנק מדורג AA+ על ידי Fitch Ratings ו-AA על ידי Standard & Poor. בשנת 2018 תפעלה קבוצת יורוקליר, אליה משתייך יורוקליר בנק, עסקאות בניירות ערך בשווי של כ-791 טריליון אירו, והחזיקה בעבור לקוחותיה נכסים בשווי 28.8 טריליון אירו.


  צירוף יורוקליר לבורסה כחבר משמורן הוא חלק ממאמצי הבורסה בתל-אביב להגדיל את מעגל החברים בה, לעודד תחרות, ולשפר נגישות של משקיעים בינלאומיים למסחר בניירות ערך ישראלים.


  מה זה אומר "חבר משמורן"?


  חבר משמורן הינו חבר המנהל בבורסה את נכסי לקוחותיו ומקבל ממנה שירותי סליקה ומשמורת, אך אינו מבצע פעילות מסחר. כלומר, גוף המאחסן את הני"ע של לקוחותיו הנסחרים בבורסה ורשומים תחתיו.
  ...
  על ידי פורסם בתאריך 11.08.2019 09:55
  Article Preview

  בנק ישראל לא צריך להיאחז בטיעונים תיאורטיים, אלא להגיב לחיים האמיתיים ולנקוט במדיניות אקטיבית כדי למנוע מהשקל התחזקות יתר; תשובות לטיעונים הנפוצים נגד התערבות בשער המטבע המקומי
  התחזקות השקל בתקופה האחרונה מעוררת כרגיל ויכוח סוער, האם בנק ישראל צריך להתערב בשוק המט"ח או לא? המתנגדים להתערבות צודקים, אבל רק בתיאוריה. בחיים האמיתיים אימוץ גישתם יוביל לנזקים. בדרך כלל הטיעונים נגד ההתערבות מתמקדים בנקודות הבאות:


  1. רכישות המט"ח ע"י בנק ישראל גורמות להפסדים במאזנו, שאותם הציבור יצטרך לשלם.


  אף אחד לא משלם על ההפסדים שנוצרים במאזנו של בנק ישראל בגלל התערבות בשוק המט"ח. למעשה אין להפסדים אלה שום משמעות.


  תיאורטית, אם בנק ישראל היה מרוויח וההון העצמי שלו לא היה בגירעון, הוא היה מחלק רווחים לממשלה. אולם אין תנועה הפוכה.


  משרד האוצר לא אמור לכסות את הפסדיו של בנק ישראל. הגירעון בהון העצמי של בנק ישראל נוצר עוד בשנות ה-90 וישאר כנראה לשנים רבות, כך שהרווחים או ההפסדים השוטפים לא ממש משנים משהו.


  בנסיבות הקיימות, אם בנק ישראל היה מרוויח, המשק היה מפסיד. תיאורטית בנק ישראל יכול בקלות לייצר רווחים. הוא יכול, לדוגמה, להוריד ריבית למינוס שני אחוזים, לגרום לפיחות חד של השקל ולהרוויח גם מפערי הריביות.
  ...
  על ידי פורסם בתאריך 08.08.2019 13:36
  Article Preview

  אנליסטים צופים שלמרות הנתונים האופטימיים, ההאטה בכלכלה הסינית תימשך בעיקר לאחר תחילת ספטמבר, אז ארצות הברית תטיל מכסים נוספים בהיקף של 300 מיליארד דולר על סחורה סינית
  סין מדווחת היום על נתוני סחר חיוביים, למרות הלחץ הכלכלי שמפעילה עליה ארצות הברית באמצעות מכסים.


  הענקית הכלכלית דיווחה כי הייצוא הנקוב בדולר אמריקאי עלה בחודש יולי ב-3.3% ביחס ליול אשתקד, כאשר הייבוא צנח ב-5.6% ביחס לתקופה המקבילה. סך הכול, עודפי הסחר של סין בחודש שעבר עמדו על 45 מיליארד דולר.


  עודפי הסחר של סין עם ארצות הברית עמדו על כ-28 מיליארד דולר ביולי, מדובר בירידה לעומת כ-30 מיליארד דולר בחודש יוני. מינואר עד יולי, עודף הסחר של סין עם ארה"ב עומד על 168.5 מיליארד דולר.


  סין עוזרת ליצואנים - אבל לא בטוח שזה יספיק


  לו יו, מנהל פורטפוליו באליאנז גלובל (Allianz Global Investors) אמר כי יואן חלש ביחס לדולר האמריקאי ומטבעות נוספים, עזר לסקטור היצרנים הסיני למכור את מרכולתם מחוץ לסין. זאת למרות המכסים בשיעור של 25% שהטיל הממשל האמריקני על מוצרים סיניים בשווי 200 מיליארד דולר במאי האחרון, לאחר שהשיחות על הסכם סחר חדש לא נשאו פרי.


  הורדת השווי של היואן "עוזרת ליצואנים הסיניים לייצא לא רק לארה"ב, כי היא גם מרככת את האפקט של המכסים וגם מסייעת להם לייצא למדינות נוספות", אמר יו בראיון ל-CNBC.


  בסקר שערך רויטרס בין כלכלנים, הצפי היה כי הייצוא הסיני יפול ב-2% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד ולצניחה של 8.3% בייבוא. בסך הכול, לפי הסקר, עודפי הסחר ליולי עמדים על 40 מיליארד דולר.
  ...
  על ידי פורסם בתאריך 07.08.2019 09:58
  Article Preview

  ברקע לירידה החדה בתשואות האג"חים והצפי להורדת ריביות, הזהב השלים עלייה של 14% מתחילת 2019. מנגד, הפיחות החד שהתרחש ביואן הסיני מחזיר את החששות להצפה של השווקים בזמן הקרוב
  ברקע לדרמה בשווקים, סוער גם בשוק הסחורות. מחיר הזהב טיפס הערב ב-1.1% למחיר של 1,475 דולרים לאונקיה, שיא של 6 שנים. מאז תחילת 2019 עלה מחיר הזהב ב-14%, אך האם הראלי במחיר הסחורה יכול להימשך בתקופה הקרובה? הסיכויים לא גבוהים במיוחד.


  נראה כי שני כוחות מנוגדים משפיעים כעת על מחיר הסחורה. הגורם הראשון שתומך בהמשך הראלי הינו הירידה החדה בתשואות האג"חים של ארה"ב, והצפי בשוק להורדה אגרסיבית של הריבית בחודשים הקרובים. היסטורית, הזהב מעניק למשקיעים תשואה עודפת כאשר הפד' מבצע מדיניות מוניטרית מרחיבה.


  הכוח הנגדי הוא הסיטואציה בשוק הסיני. הפיחות החד שהתבצע הבוקר בשוק הסיני החזיר שוב למוקד את הסיטואציה הכלכלית הבעייתית במדינה. לסיטואציה זו עשויות להיות השלכות על התנהגות שוק הסחורות בתקופה הקרובה, ובפרט בשוק הזהב. מלבד ההאטה הכלכלית שמורידה את הביקושים לסחורות, יש היום כ-1,000 טונות זהב וכמיליון טונות נחושת המשועבדים לטובת הלוואות לחברות סיניות.


  נסביר: אחת הדרכים הנפוצות שמצאו החברות בסין להוריד את עלויות המימון להלוואות בעשור האחרון היה שימוש בסחורות כנכס ביטחון. ע"פ הערכות כ-30% מגיוסי ההון במדינה בדירוגים הנמוכים התבצעו בשיטה זו. כעת, במידה והסיטואציה הכלכלית במדינה תדרדר, כמויות עצומות של ביטחונות עשויים להיזרק לשוק. הדבר נכון גם בנוגע לשאר הסחורות.


  בעקבות הקשר זה, מחיר היואן מול הדולר היה אינדיקטור טוב למחיר הזהב בשנים האחרונות, אך נציין כי בחודשים האחרונים הקשר הופר לחלוטין.
  ...
  על ידי פורסם בתאריך 06.08.2019 11:49
  Article Preview

  הנפקת הבורסה לניירות ערך בת"א היא קייס-סטדי - שיעור חשוב מאוד, שצריך ללמוד ממנו, ויותר חשוב ליישם אותו – כדי למשוך כסף זר, כדי לעודד חברות הייטק קטנות ובינוניות לבוא בשערי הבורסה

  1.
  ביום חמישי האחרון התחילה מניית הבורסה לניירות ערך בתל-אביב (סימול: ברסה) להיסחר בבורסה שהיא עצמה מפעילה, והפתיחה הייתה מוצלחת במיוחד: קפיצה של כ-30% ביום המסחר הראשון, שהמשיכה גם אתמול.
  ...
  על ידי פורסם בתאריך 05.08.2019 11:11
  Article Preview

  "הביצועים העודפים של השוק המקומי צפויים להימשך"; איך כדאי לנצל את ירידת התשואות והתחזקות השקל? וגם האם המשק האמריקאי לקראת כניסה למיתון? זה מה שחושבים האנליסטים
  לאחר האופטימיות בשווקים כתוצאה מהפחתת הריבית על ידי הפד' ביום רביעי, אשר הגיעה, בין היתר, על רקע לחצים שהפעיל ממשל טראמפ, הנשיא האמריקאי הצליח שוב לזעזע את השווקים בסוף השבוע, כאשר איים כי יטיל מכסים של 10% על סחורות סיניות בהיקף של 300 מיליארד דולר, בהמשך למכסים של 25% על סחורות סיניות בהיקף של 250 מיליארד דולר שהטילה ארה"ב מוקדם יותר השנה. בסין טענו בתגובה כי על ארה"ב לוותר על האשליות ולחזור למשא ומתן והזהירו כי ינקטו בפעולה נגדית במידה והמכסים החדשים אכן יכנסו לתוקף.


  לנצל את ירידת התשואות לצורך קיצור מח"מ


  אורי גרינפלד הכלכלן הראשי של פסגות מתייחס להתפתחויות השבוע האחרון בשווקים ומציין כי "אין ספק שמדובר על הכישלון של הבנקים המרכזיים לתקשר את המסרים שלהם באופן שלא יפגע בשווקים". נכון להיום, שוק האג"ח בארה"ב מתמחר תוואי הפחתות ריבית מהיר יותר מכפי שהוא צפה לפני הודעת הריבית של פאוול, השקל ממשיך להתחזק והלחץ על ה-ECB להוציא לפועל הרחבות נוספות הולך ומתחזק. בפסגות מעריכים כי מכיוון שאנו לקראת סיום המחזור הכלכלי, כל זה מוצדק אך גם נדמה שהשווקים מתמחרים את התרחיש הסביר ביותר באופן מלא. בהתאם, מעריכים בפסגות שנכון לנצל את ירידת התשואות הנוכחית לצורך קיצור מח"מ הן בתיק הדולרי והן בתיק השקלי.
  ...

 • באנרים

 • נתוני מסחר

 • מובילי צפיות ומעקב

  משתמש מספר עוקבים מספר צפיות
  תיקי מניות של חברי האתר
 • המניות הפופולאריות באתר

  דירוג שם מנייה מס' מנייה

  לחברי PRO

  הצפיה בתצוגת המניות לחברי PRO בלבד

 • תגובות אחרונות בתיקי המניות

מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות
תגובה חדשה בתיק המניות שלך:

מאת:
.
לצפיה בתגובות עבור לתיק המניות.