x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 28

נושא: 7/2/10

Re: 7/2/10

עצמאי - הדפסה היא לא הפתרון לכל מחלה, למרות שאני מסכים איתך שזה פעמים רבות מצטייר כך. הממשל יאלץ למצוא פתרון אחר, אחרת הגרעון עלול להוביל לקריסה.
    אברהם - ברזיל רשמה תשואה פנומנאלית והירידות החדות בה הגיעו בשל היותה מוטית סחורות בצורה מהותית. כל שוק הסחורות חטף השבוע ובהתאם גם ברזיל. באוסטרליה לא מצאתי משהו שחורג ממוצע הירידות העולמי.
    דורון - שום דבר לא השתנה בהערכות = טאואר לא חתמה הסכם מהותי, לא הציגה חדשה מעניינת או כל דבר אחר. פשוט המלצה של בית השקעות (שהוא על גבול הבעל עניין) ותו לא. איני מוצא בכך סיבה כלכלית לשנות הערכה, וזה שכרגע השוק הוא פסיכולוגי זה טוב ויפה אך החברה לא שווה 500 ומבחינה כלכלית גם לא 400. לא נעים להזכיר את זה אבל טאואר כנראה משקיעה בעיקר ביח"צ, שכן אני מתקשה להבין איך מניה עולה כששורת הרווח פעם אחר פעם שלילית, וזה הפקטור המשמעותי. האם יש מקום לרכב על הגל? בהחלט כן, אך לדעתי לא ניתן לזהות נקודות שיא או שפל, ולכן לא כדאי להימצא במניה מסוגה שהמגמה מתהפכת. המניה כבר היתה ב 500 ומהר מאוד התרסקה ל 350 ואיש לא מבטיח שאנו לא צופים בשידור חוזר.

שלום,מדוע מדד הנדל"ן להבנתך מגלה חוזקה יחסית,בניגוד להערכה ?

תודה מראש,חיים

שלום שחקן

לא ידעתי שיהיה תשובות כאן ולכן לא שאלתי אבל אחרי שראיתי שיש תשובות אשאל גם כן ואנסה את מזלי (אולי כבר מאוחר מידי )
    כמובן שאשאל בתחום המעניין אותי מה דעתך על הסיפור הזה שמטבעות הסחורות האוזי והקיווי מהגבוה לנמוך ביצעו מהלך חד של סביבות 350 פיפס שכידוע זה המון לעומת הקנדי שהוא בקורולציה ישירה עם הנפט הגם שמהגבוה לנמוך ביצע סביבות 200 פיפס אבל בסיכום שבועי הקודמים סיימו אדום והקנדי סיים בקול ענות חלושה = כלום

תודה על התשובה וכמובן רוב תודות על הסקירה שנקראת תמיד בשקיקה עד המילה האחרונה (והופס חבל שנגמר)

אז מה אתה בעצם אומר,אבי, שיש פה פוט' עליות לדעתך או לא

ורק כדי לחזק את דבריך , שחקן:
    כתבה הלילה בגלובס - "יו"ר ה'פד' לשעבר גרינספן מזהיר: ארה"ב גולשת במדרון
    "ההיסטוריה מלמדת אותנו שכאשר מעצמות גדולות נקלעות לבעיות פיסקליות משמעותיות, הן חדלות להיות מעצמות גדולות" ■ שר האוצר לשעבר פולסון: "החוב הלאומי האתגר הרציני ביותר בטווח הארוך שניצב לפני ארה"ב"
    ועדיין - אני חושב שמסיבות פוליטיות (אי רצון לקצץ בתקציב ו/או להעלות מיסים) מה שהם בעיקר יעשו זה להדפיס עוד כסף. לצערי.
    אבל העיקר שכל פרסומת הלילה בסופרבול תעלה 2.5 מיליון דולר... אז כנראה שלשם הולך הכסף שמודפס...

א. תודה

ב. מבקש פרשנות/הרחבה על ציטוט דבריו של שחקן מעוף: "המשך הגיוס גם השבוע בקרנות המעורבות ובפרט בקרנות האג"ח הקונצרניות שהועדפו כנגד פדיונות של למעלה מ 1.5 מיליארד ₪ בקרנות הכספיות בינואר"

הקצרנות אינה בוררה לי כמי שעדיין זר לעולם זה.

יישר כח על התשובה המפורטת,שחקן מעוף.

שחקן, תודה רבה.

ככל שבוע נהנה מאוד מאוד מהסקירה שלך.

שבוע נפלא לכולם!

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •