x

עמוד 14 מתוך 23 ראשוןראשון ... 41213141516 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 131 עד 140 מתוך 224

נושא: אסטרטגיית פברואר - דיון !

ציטוט פורסם במקור על ידי amitayb צפה בהודעה
    נכנסתי עם C1240 לפקיעה.
    אם אני מבין נכון, אז כתובים.
    איך לא פחדת לעשות זאת? כשראיתי אתמול את הגלום מגיע ל 1245, חו"ל לא בדיוק ירד ובימים האחרונים גם כשפתח בירידה תמיד נתן תיקון כלפי מעלה, אמרתי לעצמי מסכנים הכותבים, איך הם הולכים לישון בלילה.

בכל אופן בהצלחה

אגב, תראו מה זה, כל החודש מחכים לאיזה 1% קטן כלפי מטה ואומרים לעצמנו עוד רגע זה מגיע, עוד רגע זה מגיע ומחכים. ואז ברגע שכבר נמאס או כבר אין לך זמן ועושה שינוי, פתאום הוא מגיע

זה מזכיר לי משפט שמישהו רשם פה, אם אתה נכנס לפקיעה, כמעט תמיד רק אחרי הפקיעה תקבל את המדד שרצית בפקיעה .

יום טוב, צום קל לצמים ופורים שמח

פקיעה 1214.57

אם היינו נשארים היינו מרוויחים. בדיעבד כמובן

האמת זה פחות מבאס אותי, כי לא יודע איך הייתי עובר את הלילה אם הייתי נשאר.
    מה שקצת מבאס אותי, הבנתי ש P1230 הגיע אתמול לערכים מצחיקים של 40 ש"ח והייתי קונה כמה (כרטיס פיס שזכה ב 1500 ש"ח תוך פחות מחצי שעה), אבל בגלל שהסתכלתי אתמול על הבלאגן בקולים לא שמתי לב.

ברכות למרוויחים.

אלפרד- איך מחושבת הפקיעה? אני תמיד הייתי תחת הרושם שהיא שער הפתיחה של המעוף, אבל מסתבר שאין היא כזו. מה הנוסחה\דרך לחישוב שלה?

איתי אתה צודק, שער הפתיחה הוא שער הפקיעה. איפה ראית שזה לא כך?

ראה פתיחה בביזפורטל:
    http://www.bizportal.co.il/shukhahon...shtml?p_id=198

ראה נתוני פתיחה בגלובס:
    http://www.globes.co.il/news/madad.a...strumentId=979

דרך החישוב, זה נראה אולי יותר שאלה לשחקן.

ממה שאני מבין, זהו רגע אקראי שנבחר ע"י מחשב שבו הוא מסיים את שלב הטרום פתיחה במניות, עושה חישוב לפי העסקאות מה שערי המניות ומחשב את המדד.
    אני מניח ששאלתך נובעת מאיך זה שלא ראינו על המסך 1214, אלא משהו בסביבות 1225, נכון?

להערכתי זה נגרם כתוצאה מניסיון ויסות, מכיוון שרגע הפקיעה הוא אקראי קשה מאוד לווסת את השער הפקיעה לאורך זמן.
    שער הפתיחה של שלב הטרום הפתיחה (זהו שלב שאינו רציף) נקבע לפי השער שנותן את מספר העסקאות המקסימאלי שיתבצעו במניה, לפי הפקודות שהוזרמו בו.
    ממה שאני מבין, המווסתים בעצם נותנים פולסים קצרים מאוד של היצע/ביקוש כל מרווח זמן מסויים בכדי לקלוע למטרה ומולם כנראה יש גופים אחרים שגם נותנים פולסים אבל בכיוון ההפוך.
    אז נראה לי שברגע הפקיעה עצמו נתפס איזה פולס קצר של מווסת ולכן לא ראו זאת.

בכל אופן עדיף תשובה מדוייקת ואולי נכונה יותר משחקן עצמו. אולי כדאי שתעלה זאת כשאלה לשחקן בפורום 'שאלות לשחקן'

יום טוב

כמובן מוגן.
    כל ה C נמחקו - היה מזל גדול בפקיעה.
    החלטתי להכנס כיוון שכבר היו כמעט בהפסד מקסימלי, ככה שהסיכון כולו היה מגולם יום לפני הפקיעה.
    THE HOUSE NEVER LOOSE

האמת שזה לקח חשוב לעתיד. לא היה מזיק לקנות כמה פוטים כאלה בגרושים. במיוחד לאור ההודעה של שחקן שהשחקנים נכנסים לפקיעה.
    הסיכון קטן מאוד והפוטנציאל בשמיים.

התכוונתי למה שאלפרד כתב לגבי פוט 1230.... מישום מה יצא ללא הציטוט שלו.....

לדעתי יש לשקול למכור פוטים או לקנות קולים
    לאחר הירידות שתהיינה היום.
    נראה שהמגמה תתיצב או תהיה נוטה למעלה אם הבחירות יראו הפסד בסופו של דבר לברלוסקוני
    עלולה להיות התפרצות למעלה עד 1230.
    בכל מקרה הירידות מיצו או לפני מיצוי

דוד גם לי נראה שאחרי צפי של ירידה של כאחוז היום יבואו עליות. בגלל הזמן הרב עד הפקיעה, גם בירידות ל 1200 אנחנו עדיין רחוקים מלסגור האסטרטגיה.
    אני שוקל לנצל הירידות כדי להזיז את כל האסטרטגיה סטרייק אחד למעלה. אבחן זאת במהלך היום. אשמח לחוות דעת.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות