x

עמוד 13 מתוך 23 ראשוןראשון ... 31112131415 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 121 עד 130 מתוך 224

נושא: אסטרטגיית פברואר - דיון !

pinchasf
    המלצה: אל תבצע מסחר יומי כאשר אתה בעצם רוצה להיות באסטרטגיה. כלומר - כתוב את הפוטים בהקדם.

לשיקולך, בהצלחה.

ציטוט פורסם במקור על ידי alfredn צפה בהודעה
    אשר ערך המניה עולה (בניגוד לתחזיותיו של מי שביצע מכירה בחסר), נכנסת הפוזיציה להפסד. ככל שהעלייה ממשיכה, עלול להגיע רגע בו הביטחונות שהופקדו לא מספיקים. במקרה כזה יקבל המשקיע פניה מהברוקר להוסיף ביטחונות או לסגור את הפוזיציה בהפסד. סגירת הפוזיציה כרוכה בקניה של הנכס שהושאל והחזרתו למשאיל. כמובן שעל מנת לבצע קניה, יש להזרים ביקוש למניה. הדבר יכול לגרום למעגל קסמים, אשר יקפיץ את מחירי המניה באופן חד מאד וצורה פיתאומית. תהליך זה נקרא שורט סקוויז (short squeeze) והוא מתרחש באופן הבא:

1. כמות מסוימת של משקיעים בחסר, נאלצים לסגור את הפוזיציה, וכתוצאה מכך מזרימים ביקושים.
    2. הביקושים מתחילים להעלות את מחיר המניה
    3. כתוצאה מהעלייה, נכנסים משקיעים נוספים למצב של חוסר ביטחונות, ונאלצים גם הם לסגור את הפוזיציה, על ידי הזרמת ביקושים נוספים.
    4. התהליך מזין את עצמו כאשר בכל פעם נכנסים משקיעים נוספים, וכמות הביקושים הולכת ועולה.
    5. בשלב מסוים, לאחר קפיצה משמעותית ופיתאומית מאד, מתחילים להופיע מוכרים והתהליך מאט ונעצר. לאחר הסקוויז, יכולה להיות גם ירידה כאשר מוכרים הרוצים לנצל את רמת המחירים הגבוהה, מזרימים הצעים

ד.א. זה יכול להיות גם הפוך, לדוגמה: אירוע שלילי בנכס כל דהו, שגורמת להרבה אנשים לצאת בו זמנית מפוזיצית לונג שהם נמצאים על הנכס המסויים, גם תהליך זה נקרא שורט סקוויז (short squeeze).
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

ציטוט פורסם במקור על ידי alfredn צפה בהודעה
    והוא למרות הכל נענה לבקשות האלו. הוא פשוט מדהים, ושוב מודה לו על כך.
    גם אני מודה לך על ההשקעה הרבה והתשובה המפורטת.
    כמו שחשבתי - עדיף לכתוב לפני ירידת הסטייה - בוודאי אם מדובר ב P . לגבי כתיבת C יתכן שכדאי להמתין לאחר העליייה = ירידה בסטייה.

ציטוט פורסם במקור על ידי oferעפר צפה בהודעה
    כמו שחשבתי - עדיף לכתוב לפני ירידת הסטייה - בוודאי אם מדובר ב P . לגבי כתיבת C יתכן שכדאי להמתין לאחר העליייה = ירידה בסטייה.
    עפר,
    תמיד תעדיף לכתוב בסטיה כמה שיותר גבוהה.
    הסטיה מנפחת את שווי האופ לשני הכיוונים - זו בעצם הווגא החיובית
    THE HOUSE NEVER LOOSE

בשמחה

לגבי כתיבת C יתכן שכדאי להמתין לאחר העליייה = ירידה בסטייה.
    אם הבנתי נכון אתה רוצה לומר שאם נמתין לעלייה כתוצאה מהסקוויז אז תהיה ירידה בסטייה, אז בעצם יש ניגודיות ביניהם.
    1. כאשר יש ניגוד בין פרמטרים, אז בכל אסטרטגיה צריך לראות את היווניות ואת היחס שלהם ולראות מי יותר משמעותי.
    2. נכון שישנו קשר בין עליות לירידה בסטייה אך הוא לא חד ערכי, ישנם מצבים של עליות עם עלייה בסטייה ולהיפך, ירידות עם ירידה בסטייה.
    כי בעיקרון הראשוני העלייה בסטייה נובעת מחוסר וודאות. וירידות בדרך כלל מקושרות עם חוסר ודאות.
    גם אירוע הפקיעה זה בדיוק אירוע של חוסר וודאות בזמן מסויים ולכן הסטייה אמורה לעלות בדקות של רגעי הפקיעה.
    ברגע שהאירוע מסתיים, חוסר הוודאות מסתיימת ולכן הסטייה אמורה לרדת לאחר מכן.

לילה טוב ופקיעה מוצלחת

ציטוט פורסם במקור על ידי amitayb צפה בהודעה
    לגבי כתיבת P זה ברור. לגבי C - נראה לי שזה תלוי בערך הווגא והדלתה: עליית הסטייה גורמצ לעלייה בערך האופציה, אך היא בד"כ קשורה לירידות שיקטינו את ערך האופציה. מסכים ?

אני לא חושב שאלו שכתבו כשהסטיה בסנופי היתה מעל 50 הרגישו בנוח אחרי שקפץ להם למס' הרבה יותר גבוהים.
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

לגבי כתיבת P זה ברור. לגבי C - נראה לי שזה תלוי בערך הווגא והדלתה: עליית הסטייה גורמצ לעלייה בערך האופציה, אך היא בד"כ קשורה לירידות שיקטינו את ערך האופציה. מסכים ?
    הווגא רלוונטית אחרי שכתבת.
    כל עוד לא כתבת, תמיד תעדיף לכתוב בסטיה גבוהה.
    אם נבודד את הס"ת מול מהלך המדד - שכמובן סטיה עולה בירידות, אז הסטיה הגבוהה מעצימה את הערך לפי הווגא
    THE HOUSE NEVER LOOSE

נכנסתי עם C1240 לפקיעה.
    THE HOUSE NEVER LOOSE

נכנסתי עם C1240 לפקיעה.
    כתוב ? מקווה שמוגן.
    בהצלחה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך