x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 11

נושא: תחזית שווקים ומניה שאני נשאל עליה הרבה.

תחזית שווקים ומניה שאני נשאל עליה הרבה.

שלום לכולם.החלטתי לקבל את עצת עליזה ולפרסם פה אחת לסוף שבוע את דעתי על השווקים.למי שיצא להכיר את כתיבתי אני מתעסק כ 90 אחוז טכני וכ 10 אחוזים פונד.מקווה שתהנו.ואם יש דברים שצריך לשפר אשמח לקבל הערות.

מצב השווקים נכון לתאריך 2.7.09
    מזה תקופה ארוכה מאז שפלנו מרמת 907 נקודות מדד בשוק המקומי אני טוען כי פני השוק המקומי כלפי מטה.תיקון תחילה שיכול להפוך גם לגל ירידות חזק יותר.השוק המקומי בדומה לשווקים רבים בעולם בנה ואפשר להגיד באופן מושלם תבנית רו"כ (ראש כתפיים) שהינה תבנית היפוך בעלת רמת אמינות גבוהה מאוד.872 הוכיחה את עצמה כנקודה העליונה והמדד גם השבוע לא הצליח לסיים מעליה.יום חמישי האחרון המדד סיים בירידות ונעצר על רמת 861 הנקודות.התבנית שנוצרה במעוף בנתה יעד של 740-750.עכשיו שואלים אותי תמיד נו מתי נו מתי נו מתי...תבניות לוקח להם זמן להתבשל.טענתי מספר פעמים שלאור המחזורים הנמוכים לאחרונה לא נראה פה תקיפה של רמות השיא בדמות 907 לפני שיגיע תיקון לפחות לאיזור ה 800 בשלב הראשוני.נקודות שחשוב לשים אליהם.נקודת 872 שציינתי מחד.פריצה שלה כלפי מעלה מה שלא נראה סביר כרגע תביא את השוק מהר מאוד ל 880 ו 900.מ צד שני שבירה של 839 ומתחת ל זה רמת 828 שהוזכרה בפורום בעבר תביא אותנו לבדוק את רמת 820.שבירה של 820 תוציא מהלך מהיר ל 780-800 תחילה.כפי שציינתי זאת המחשבה שמובילה אותי לאורך התקופה האחרונה.זה לוקח זמן אבל בסופו של דבר התבנית תצא לדרך.(והכוונה בסופו של דבר זה לא עוד שנה למי שרוצה להתחכם). :|
    אני רוצה להשוות לסנופי שהוא לפי דעתי המדד החשוב ביותר.בניית רו"כ ברמות 930.בימים האחרונים היה ניתן לראות פיזור סחורה באיזורים האלה.בנוסף הסתכלות מהירה לכסף הנכנס והיוצא ויחס מניות עולות יורדות מובילה למסקנה כי הסנופי הולך לרמת 877.שבירה שלה תוציא מהלך ראשוני ל 840 עם יעד שני ב 800.שוב זה התסריט מבחינתי.פריצה של 930 תשבור את התבנית ותוציא מהלך ל 960.לא סביר בעיניי.

מניית טאואר.
    מי שנכנס לפורום יודע שדיברתי על הניר עוד ברמת 78 לפני מספר חודשים.מאז החברה עברה הרבה.הן פונד והן טכני.טכני הנייר מתנהג מושלם.פריצת קו מגמה יורד ב 130 למעשה יצרה יעד בתעלה עולה על 185-190.המימוש התוך יומי שהיה ביום חמישילגיטימי ומובן.ירידות עד 150 יתקבלו בברכה.היעד יושג.ציינתי בעבר כי לפני מספר שבועות היה איסוף מאסיבי בנייר על ידי גוף גדולבארה"ב ברמת 28 סנט.איסוף שנפרס על פני ארבעה ימים.אם אתם שואלים אותי.איסוף בנייר לא מתבצע בשביל טווח קצר ולא ה 50 אחוז שהנייר נתן מאז.הכמויות האדירות שנקנו לפי דעתי מציינות מעבר ממשבר אמון קשה בנייר ובצדק לאופטימיות לעתיד.
    אין ספק לחברה חובות אדירים.זה שנים רבות שמשפחת עופר מזרימה לחברה הון עתק ומצילה את החברה פעם אחרי פעם. הבנקים הגדולים בישראל חתמו על הסכמים לפני שנה וחצי בערך על מניות טאואר כתחליף לחוב גדול מאד בשווי של 2 או 3 דולר למניה .כפי שציינתי האיסוף הגדול בנייר מלמד הרבה לפי דעתי.יחד עם הפרוייקטים האחרונים של החברה ומאמין שישנן עוד פרוייקטים בצנרת בעיקר דרך חברת גאז הפונה לפלח בארה"ב יש פה דיפולט רציני של השוק והדיפולט הזה ייסגר.למי שמאמין בהשקעת ערך אמיתית ולנהוג כמשקיע ולא כמהמר אני מאמין כי החברה תהיה שווה כמה דולרים בעוד כמה שנים.אחת הבעיות העומדות לנגד עיניי מבחינת שווי הנייר הוא הוןהמניות שלה החברה כתוצאה מאותם הסדרים שהזכרתי.
    אני רוצה להבהיר שאני לא ממליץ ולא אומר לף אחד לקנות את הנייר והנייר לא מתאים לכל משקיע.נייר מסוכן ותנודתי.

שתהיה לכולם שבת שלום ואם הכתיבה שלי מועילה אני אשמח לעשות זאת מידי שבוע..

Re: תחזית שווקים ומניה שאני נשאל עליה הרבה.

וייפר אתה תמיד מועיל לנו מראה כיון למעוף ולשוק בכלל כתיבתך נעימה וממצה את המסחר לכן תמשיך לכתוב לנו ולהאיר את עיננו תודה לך

תודה וויפר

יוזמה מבורכת..תמשיך...תמשיך..

וייפרי תודה רבה, תמשיך בדרכך והצלח, יישר כח!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לווייפר,
    נהנתי לקרוא את התחזית שלך לגבי השווקים,
    אם תתמיד בכתיבת תחזיות אנחנו נקבל תרומה רצינית להבנת יעדי השוק,
    ועוד נקודת מבט,שלא פחות חשובה.

וויפר תודה על הסקירה והניתוח של טאואר בפרט

וייפרי תודה רבה על הסקירה המשך בסקירותיך הנפלאות כל מילה מיותרת בבחינת כל המוסיף גורע

עלה והצלח

שלום לך וייפר יקר

הלכתי לפי עצתך ותחושת הבטן לגבי טאואר וראיתי ברכה במניה זו
    תודה לך , אשרינו שיש לנו אנשים מקצועים וישרים כמוך

וייפר!!!
    אנשים כמוך זה ברכה
    רוצה לציין את ההיתעקשות על טאוור פשוט ניתוח מוצלח גם לגבי המחזורים בנסדק ניתוח שהוכיח את עצמו
    כמו כן גם שהיה ראש כתפיים ידעת לזהות שינוי מגמה בזמן ועברת לגדר
    לא היתעקשת ממש כמו חתול כל הכבוד
    אם אני אגדל פעם חתול אקרא לו וויפר
    תענוג ליקרוא את הסקירות והניתוחים שלך
    מאחל המון המון הצלחה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ותודה מאוד
    אבי
    את המנתחים האמריקאים שהיו נעולים על הראש כתפיים צלבו ועשו מהם חוחה והיתלולה
    אתה כמו תותח עידכנת שעברת לגדר כי זיהית שינוי מגמה-כל הכבוד

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות