x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 29

נושא: לידיעת כול חברי הפורום.

לידיעת כול חברי הפורום.

בוקר טוב,

החל מהיום בבוקר, הפורום חוזר לפעילות מלאה , לאחר הפסקה לא פשוטה.

אני כאן בכדי לענות על שאלותיכם , כפי שעשינו בעבר , באופן המקצועי ביותר מבחינתי,

כידוע לכם אני אנליסט טכני בלבד, על כן כול שאלות הפונדמנטליות , אבקש לא לשאול כאן.

אבקש מכול מי שרוצה כבר היום לשאול חוות דעת טכנית , יעשה זאת בשני השרשורים המקובעים של " שאלות ותשובות לעובדיה לוי ". מהסיבה שבכוונתי לסדר את הדף הראשון של עמוד הפורום בסופ"ש , בכדי שזה יקל עליכם בחיפוש.

אז יחד אתכם אני מוכן להוביל שוב את הפורום המאוד מיוחד וחשוב זה , ושיהיה לכולנו בהצלחה רבה.

( בסופ"ש , גם אוציא פוסט על " באיזה דרך אני עובד, ונותן את כול המשקל על התנהלות הגרף" )

תודה לכולם ,

בהצלחה,

עובדיה לוי.

לצפיה בתיק המניות שלי - לחצו כאן!
    מעוניינים להצטרף לשירות האיתותים? לחצו כאן!

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

מר לוי עובדיה הנכבד

ברוך שובך לאתר.

בריאות והצלחה בכול מעשיך.

סבתא אילנה (כבר חודש ....)

עובדיה
    ברוך השב, חסרונך הורגש
    שמחים שאתה איתנו

ברוך שובך
    בריאות והצלחה
    התגעגענו לניתוחים הבהירים שלך
    סופש שקט ובטוח
    נערך לאחרונה על ידי golzvi, 13.03.2014 בשעה 11:11

נהדר, ברוך שובך.

חסרת לנו מאד, שמחים לראות אותך בחזרה

ברוך השב איש יקר

ברוכים הנמצאים

ותודה לכולם
    לצפיה בתיק המניות שלי - לחצו כאן!
    מעוניינים להצטרף לשירות האיתותים? לחצו כאן!

הכותב או מקליט את הסקירות הוא קורא גרפים מקצועי ,המשתמש בכישוריו,בהבנת גרפים נרות יפנים,לכתיבת סקירות על נכסים שונים.אין באמור לעיל משום יעוץ או המלצה לקניה או מכירה של ני"ע ו/או מכשירים פיננסים אחרים.הנכתב אינו מהווה יעוץ או תחליף לייעוץ מקצועי אחר.סוחר הקורא את המידע דרך הסקירות,אינו יכול להניח כי הסתמכות על הדעות וההמלצות המובאות בסקירה,תיצור עבורו רווחים.הכותב עשוי לסחור או להחזיק פוזיציות פתוחות על הנכס.המידע המופץ דרך הסקירות הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד לשמש הצעה או שידול לקנות או למכור נכסים פיננסים.

ברוך הבא!! כיף גדול שאתה כאן!

ברוך הבא!! כיף גדול שאתה כאן שוב!

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות