x

עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 39

נושא: מסחר 13/07/2010 11:00

מסחר 13/07/2010 11:00

בוקר טוב לכולם,
    שוב אני רוצה לשתף אותכם במה שאני רואה על מסך מערכת המסחר שלי.
    אירופה עולה כחצי אחוז אחרי שאסיה סגרה בירידות קלות והחוזים בארה"ב עוד חסרי משמעות כי מוקדם מידי אבל אחרי הסגירה אתמול והדוח של AA אני "מהמר" על המשך מגמה חיובית בוולסטריט.
    אצלינו המדד יורד 0.1% והוא שם כבר חצי שעה, אבל מי שיסתכל על המניות במדד ת"א 25 יראה שהמניות האדומות החזקות הן פריגו וטבע שחזרו עם פער ארביטראז' שלילי מהמסחר אתמול מעבר לים. שתי המניות ביחד מהוות כ-20% ממדד ת"א 25 ויורדות 1.5% בממוצע. בעצם אם מנטרלים אותן המדד עולה 0.2% ואם הן היו מתנהגות כמו שאר המניות במדד אז הוא היה עולה חצי אחוז. זה הסנטימנט האמיתי בשוק הבוקר ויקח כמה שעות והוא גם זה שיכריע והמדד יעלה בשעות הקרובות לפחות חצי אחוז, אם לא יקרה אירוע שלילי באירופה.

אשמח לתגובות ודיון בנושא,
    מנהל תיקים.
    אין לראות באמור לעיל ייעוץ לביצוע פעולות בנייר הערך ו/או החזקה של הנייר ו/או כל נכס פיננסי אחר המוזכר בהודעה. האמור לעיל וכן המידע הנכלל בהודעות איננו מהווה בשום צורה תחליף לייעוץ השקעות המותאם לצרכי הלקוח.
    בכל מקרה עדיף ניהול על ייעוץ...

Re: מסחר 13/07/2010 11:00

היי מנהל, תודה רבה!

אהלן מנהל,
    איפא היית כל הזמן, זה בדיוק מה שהיה חסר לנו....

תמשיך לעדכן

(לא בא לך להחליף שם?)
    R

הי מנהל,

המון תודות על השיתוף בזמן אמת.

אודה כי איני יכול להגיב עניינית לדברים שכתבת, כי לא רב כוחי בהבנת כיוונים ומגמות קצרות טווח.
    עד כדי כך איני מסוגל "לקלוט" נכונה כיוונים, שאילו מישהו היה סוחר באופן עקבי, את ההפך מדעתי הרגעית על השוק, הוא היה לבטח כבר מולטי מיליונר.
    לכן בכל הקשור לטווחים קצרים, אני משתדל לשתוק עד כמה שניתן.

אף על פי כן, מאד מעריך את שיתוף המידע שאתה מבצע בזמן אמת, ויש לו, לא מעט ערך בעיני.

בתודה
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

אהלן מנהל תיקים.

תודה על הסקירה וההשקעה, בינתיים נראה כי אתה בכיוון הנכון.

שאלה: בבעלותי אופצית P1060 שנקנתה ב 480 ש"ח, כרגע ערכה הוא 320 שקלים:

http://www.globes.co.il/globessites/glo ... g=HE&tab=1

מה לדעתך כדאי לעשות? למכור כעת או להמתין עד יום חמישי (לפני שהתטא תיכנס לפעולה)?

מנהל תיקים,

תודה על התובנות והעניין שהבאת לאתר.

שאלה בהמשך לדברים שכתבת: עד מתי לדעתך אמורה להימשך המגמה החיובית? על פי הדברים שכתבת אתמול מדובר בפרוצדורה של יום יומיים (הרחקת הכתיבות של השחקנים ל 1150-1130 על כל הנלווה לכך), אז השאלה המתבקשת היא האם העליה מיצתה את עצמה לעת עתה?

תודה.

ציטוט פורסם במקור על ידי xavi
    אהלן מנהל תיקים.

מה לדעתך כדאי לעשות? למכור כעת או להמתין עד יום חמישי (לפני שהתטא תיכנס לפעולה)?
    אתה מחזיק את האופציה כחלק מאסטרטגיה מסויימת או שסתם החלטת להמר על כיוון המעו"ף החודש?
    אם מדובר באסטרטגיה אז אני לא יודע לענות כי זה תלוי מה היא, אם סתם הימרת אז:
    א. אל תעשה את זה יותר
    ב. הימורים זה לא בריא
    ג. אני לא יכול לייעץ לך מה לעשות כי זה לא מקצועי מבחינתי. יכול להיות שהשוק מחר יתרסק כי הלילה נתקוף את הכור הגרעיני באיראן ואז הפוט של יהיה שווה 5000 ש"ח. בהימורים אין היגיון ולכן אין עזרות.

בהצלחה,
    מנהל תיקים.
    אין לראות באמור לעיל ייעוץ לביצוע פעולות בנייר הערך ו/או החזקה של הנייר ו/או כל נכס פיננסי אחר המוזכר בהודעה. האמור לעיל וכן המידע הנכלל בהודעות איננו מהווה בשום צורה תחליף לייעוץ השקעות המותאם לצרכי הלקוח.

ציטוט פורסם במקור על ידי ZetaFunc
    מנהל תיקים,

תודה על התובנות והעניין שהבאת לאתר.

שאלה בהמשך לדברים שכתבת: עד מתי לדעתך אמורה להימשך המגמה החיובית? על פי הדברים שכתבת אתמול מדובר בפרוצדורה של יום יומיים (הרחקת הכתיבות של השחקנים ל 1150-1130 על כל הנלווה לכך), אז השאלה המתבקשת היא האם העליה מיצתה את עצמה לעת עתה?

תודה.
    תלוי על איזה פרק זמן מדובר. בטווח הקצר אני חושב שהיום השוק כבר מוכיח שבא לו לעלות (כמו שאמרתי לפני שלוש שעות) וגם מחר נראה שיהיו עליות חוץ מזה זה מדוייק כמו חיזוי מזג אוויר. יום יומיים קדימה אפשר לנסות לחזות, שבוע קדימה זה כמו לזרוק מטבע. בטווח הבינוני והארוך, עוד שנתיים נגיד אני דיי בטוח שנראה מעו"ף ב 1600 בערך.

בגדול, אי אפשר לתזמן את השוק. אפשר רק ללמוד להגיב. בדיוק כמו גולש גלים, הוא לא יודע מתי יבוא גל או מה יקרה עוד שבוע אבל הוא בא לים כל יום ושוכב על הגלשן ומחכה שיהיה גל ואז הוא יודע (כי הוא מקצוען) לעלות עליו בזמן ולרדת בזמן בלי לשבור את הראש. הוא גם יודע מתי יש דגל שחור ואחלה גלים לגלוש ומתי יש דגל שחור וממש מסוכן להיכנס למים (בזמן שכל השאר יודעים שדגל שחור זה מסוכן תמיד).

מנהל תיקים.

תודה על הסקירה
    אכן הגיע בערך ל-1/2 אחוז למעלה.
    וזאת למרות שהמדדים בארה"ב עולים יותר.

האם לא נראה לך , שהשוק עלול לעבור תלתלה למטה בשל ידיעות כאלה או אחרות מאירופה או סין שישנו את המצב?
    האם הכלכלה נראית לך יציבה דיה להתרחשות של עליות?

ציטוט פורסם במקור על ידי xavi
    אהלן מנהל תיקים.

אם אתה הבעלים המאושר של אופציה אחת בלבד שכזו, לא נורא, זה רק תחילת דמי הלימוד,
    אך אם ברשותך מלאי משמעותי, הייתי ממליץ לך לשלם סכום דומה עבור קורס טוב, שעשוי למנוע ממך לשלם בעתיד פי כמה וכמה על דמי לימוד מעשיים.
    ולגבי האופציוה עצמה - כל עצה תהיה בגדר ספקולציה טהורה, עדיף לי כבר להגיד לך על איזה צבע להמר בקזינו.
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות