x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 20

נושא: הפקיעה והירידות אחריה, משהו לא ברור לי

הפקיעה והירידות אחריה, משהו לא ברור לי

שלום רב. משהו לא ברור לי בהתנהלות בפקיעה ואחריה. בעוד השחקנים ניסו לכוון לפקיעה נמוכה בסביבות ה 1160, העניין לא צלח והפקיעה הייתה על 1178 לערך.

השאלה הנשאלת? אם השחקנים לא הצליחו להוריד את השוק לרמה הדרושה, סימן שהם לא יכלו להתגבר על הקונים. אם היו קונים בתחילת היום, מדוע דווקא אחרי הפקיעה כאשר התנגדות השחקנים לעליות יורדת, דווקא אז היו ירידות בשוק?

בנוסף לכך, אם השחקנים מכרו סחורה בפקיעה או נכנסו לשורטים, ההגיון אומר שהם אמורים להתכסות לפיכך מגמת העלייה לאחר הפקיעה הייתה אמורה לחזור.

אם המוסדיים ספגו את ההיצעים של השחקנים בפקיעה (כדי לקנות הרבה ובזול יחסית) ובכך מנעו ירידה חדה, מדוע לאחר הפקיעה לא היו עליות?

בקיצור, אני מניח שיש דברים מאחורי הקלעים שקורים שאני לא מודע להם. מישהו יכול להציע פרשנות?

Re: הפקיעה והירידות אחריה, משהו לא ברור לי

הפרשנות שאני יכול להציע הוא שיכול להיות שהגרמני החליט ללמד לקח את השחקנים ורצה שיאכלו קש החודש הוא סחב את המעוף איפה שנוח לו ולא נוח לשחקנים

גרמני???

מי זה, מה זה?

פרט נמק והסבר :roll:

ציטוט פורסם במקור על ידי qjol
    הפרשנות שאני יכול להציע הוא שיכול להיות שהגרמני החליט ללמד לקח את השחקנים ורצה שיאכלו קש החודש הוא סחב את המעוף איפה שנוח לו ולא נוח לשחקנים

ממה שאני מבין הקרן הגרמנית גם משחקת במעוף כלומר הפוזיציה שלה ניכרת במפת הפוזציות. ומכיוון שהיא משחקת עם הרבה כסף אני מניח שהפוזציה שלה תהה דומיננטית במפה. אם כך אז המפה אמורה לשקף גם את רצונות הקרן.

אני עדיין מבולבל.

יואל אולי יש מצב שהם בכלל יצאו לפני?
    לא ראיתי מלחמה במיוחד :shock:

ציטוט פורסם במקור על ידי aliza668
    יואל אולי יש מצב שהם בכלל יצאו לפני?
    לא ראיתי מלחמה במיוחד :shock:
    אז למה קיבלנו פקיעה כמעט בגבול ה-max pian לשחקנים

מה לא ברור עזבו את הסרט הזה של שחקנים
    בתחילת היום היה ת"א הייתה אמורה לפתוח חיובי כי בוול סיימו ירוק מיום שעבר
    אח לאחר מכן באה החמרה בחוזים ליכוון של אדום בוהק ואז השוק התחיל להיתממש במיוחד לאור ההיסטוריה של השבועות האחרונים על ירידות חזקות בסוף שבוע.
    ודרך אגב אכן כן השוק הוא של הקונים כרגע אין ברירה רוצים עליות וצריך סיבות טובות לירידות .
    ואם כבר מדברים על שחקנים הרי ששחקנים קיבלו על הראש כפול החודש אחד מכיוון למטה ששם הבעיה החמירה בתחילת החודש ושנייה ביגלל הבעיה למעלה שהשוק אכן בהפתעה פרץ למעלה
    מה שבעיקר לא טוב לכותבים זה תנועה חדה לפה ולפה ולדעתי אני יהיה חוצפן ויגיד שגם היה שורט קוויז במהלך החודש .
    פורים שמח והכי חשוב בלי גרמנים גם ככה קיבלו על הראש ממניות דיסקונט

ציטוט פורסם במקור על ידי dani28
    מה לא ברור עזבו את הסרט הזה של שחקנים
    בתחילת היום היה ת"א הייתה אמורה לפתוח חיובי כי בוול סיימו ירוק מיום שעבר
    אח לאחר מכן באה החמרה בחוזים ליכוון של אדום בוהק ואז השוק התחיל להיתממש במיוחד לאור ההיסטוריה של השבועות האחרונים על ירידות חזקות בסוף שבוע.
    ודרך אגב אכן כן השוק הוא של הקונים כרגע אין ברירה רוצים עליות וצריך סיבות טובות לירידות .
    ואם כבר מדברים על שחקנים הרי ששחקנים קיבלו על הראש כפול החודש אחד מכיוון למטה ששם הבעיה החמירה בתחילת החודש ושנייה ביגלל הבעיה למעלה שהשוק אכן בהפתעה פרץ למעלה
    מה שבעיקר לא טוב לכותבים זה תנועה חדה לפה ולפה ולדעתי אני יהיה חוצפן ויגיד שגם היה שורט קוויז במהלך החודש .
    פורים שמח והכי חשוב בלי גרמנים גם ככה קיבלו על הראש ממניות דיסקונט
    לא מסכים איתך לגמרי החוזים כבר היו אדומים בלילה סביבות 0.5-0.6 ומקובלני מבית אבי אבותי שלא מענין אם וול סיימה ירוק או ירוק בוהק והכל תלוי בחוזים ולכן אני לא מסכים איתך

מה שעדיין לא ברור לי לחלוטין, איך היתה פקיעה 1178.54 אם המדד בכלל לא ביקר שם עד לשעה 9.50?!
    אני עקבתי והמדד נע בין 1167-1173 !!!
    האם יש פה טעות? לא רוצה לומר משהו מכוון?
    האם מישהו יודע איך לבדוק זאת ולהרים את הכפפה?
    מאיר טל

נ.ב
    שחקן כתב בצ'ט יומיים לפני שצפויה פקיעה ברוטלית, ולשחקנים טוב מדד נמוך מ1170 ככל האפשר. אולי אני מפספס משהו ,אך ,לא נראה בכלל שהשחקנים ניסו/רצו/הצליחו לדחוף למטה את המדד?

תיבדקו ארביטראז !!

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות