x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 26

נושא: הסיכום שלי לאסטרטגיות השחקן לאוקטובר 2010

הסיכום שלי לאסטרטגיות השחקן לאוקטובר 2010

לחברים שלום:
    להלן סיכום הביצועים שלי לכל ארבע אסטרטגיות השחקן שהיו ב-10/2010.
    ביצעתי את כולן ובמלואן סמוך מאוד לקבלת ה-SMS (דקות ספורות, לא יותר מזה). ההבדל היחידי עם שחקן הוא ששלוש פעמים נאלצתי לבזבז כסף על הגנות רחוקות (מרחק של חמישה סארייקים) בשביל הבטחונות, מה שכמובן השפיע במידה מסוימת על הביצועים. הביצועים הם ברוטו ליחידה:

1): 26/09: רווח של 424 ש"ח
    2): 03/10: הפסד של 740 ש"ח
    3): 10/10: הפסד של 15 ש"ח
    4): 17/10: הפסד של 667 ש"ח.

בסך הכל - הפסד של 998 ש"ח ליחידת ביצוע.
    החודש הקודם הסתיים ברווח של 1,430 ש"ח ליח' ולכן שני החודשים ביחד עדיין נותנים רווח של 432 ש"ח ליח'. בחודשים קודמים לא תמיד בצעתי ולכן הנתונים שם הם לא בני השוואה.

ההפסד של 998 ש"ח ליח' החודש כולל 144 ש"ח ליח' שנאלצתי לזרוק כאמור כדי לרכוש הגנות רחוקות לצורך שמירה על הביטחונות.

בצידי הדברים, אני חייב לומר שהיה מרתק החודש, למרות ההפסד.

שוב, תודה רבה לשחקן!!

Re: הסיכום שלי לאסטרטגיות השחקן לאוקטובר 2010

לרואה ואינו נראה :P

לדעתי יש כאן בעיה שדורשת בחינה יותר עמוקה, קרי, לנסות להבין מדוע יש כזה הפרש בין התוצאות שהצגת לבין התוצאות שהיו אמורות להתקבל ע"פ שחקן.

ובכוונה אני רושם תגובה זו בשירשור שלך, מכיוון שהבחנתי כי הנך נוטה להקפיד ולבצע בתיזמון קרוב מאד להודעות שחקן, הנך מבצע פעולות מבלי להתבלבל בין כתיבות לקניות ובין סטרייקים אלו לאחרים וכו', בקיצור, הביצוע שלך (על פניו לפחות) נראה כדבר הקרוב ביותר להוראות שחקן.

ואם לאחר זאת, אתה יוצא בהפסדים בעוד שחקן סגר עניין כשלמיטב הבנתו כל שלושת האסטרטגיות מורווחות (הוא לא אמר 10% או אחוז כלשהו אחר, אלא רק שהן ברווח), יש כאן בעיה מסויימת שכדאי לבחון אותה, כי אולי אחרי הבנת הסיבה תוכל להפיק מסקנות או תובנות שיסייעו גם למשתמשים אחרים לשפר ולקרב את התשואות שלהם לאלו המדווחות ע"י שחקן.
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

לדעתי אחת מהסיבות היא ששחקן נותן את מחירי השוק, ואילו אני ע"מ לבצע את ההוראה צריך לתת מחירים פחות נוחים, ויתרה מזאת לפעמים גם להיות קו ראשון לא מספיק והשער בורח. :(

אז ככה: במקרים כאלה מתחייבת הקמת "וועדת מומחים" שתבחן את הנושא ותציג מסקנות תוך... ימים.
    אז, למרות שאני אפילו לא רבע מומחה, אני מתנדב להיות חבר בוועדה הווירטואלית הזאת. אם יש מתנדבים נוספים, אני רק אשמח.

על פי הנתונים שלי, כאמור אנחנו צריכים להסביר הפסד של 1,422 ש"ח ליח' ביצוע בשלוש האסט' ביחד.
    144 ש"ח מתוכם, ניתן להסביר אותם ע"י הרכישות שהתחייבו אצלי מדרישת הבטחונו. נשאר לנו 1,278 ש"ח להסביר.

לפי מה שרשום אצלי, ביצענו 82 פעולות פתיחה ועוד 82 פעולות סגירה, ובסה"כ 164 פעולות.
    אם ניקח 1,278 ש"ח ונחלק ב-164 פעולות, נקבל 7.80 ש"ח הפרש לכל יחידה.
    לפי הניסיון שלי, בד"כ אני מקבל מחירים פחות טובים ממה ששחקן מקבל, אבל בסביבות ה-10 ש"ח ליח' לא יותר, ולכן 7.80 ש"ח נראה לי בהחלט סביר להסביר אותם באמצעות פער מחירים שהוא כאמור, ממש לא גדול.

מה דעתכם?

אני אומנם בדר"כ לא משתתף באסטרטגיות של השחקן, אבל בפעמים בודדות שכן יצאה לי לבצע:
    כמעת תמיד מקבלים מחירים קצת פחות טובים מאשר שחקן, אם האסטרטגיה נסגרת ללא תיקונים, אז ההפרש הרבה פעמים לא משמעותי וזניח. אבל ככל שיש יותר תיקונים וממשיכים לקבל מחירים פחות טובים, אז ההפרש בין האסטרטגיות הולך ועולה...

אכן תשובה לעניין

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל

ציטוט פורסם במקור על ידי dfrog
    אני אומנם בדר"כ לא משתתף באסטרטגיות של השחקן, אבל בפעמים בודדות שכן יצאה לי לבצע:
    כמעת תמיד מקבלים מחירים קצת פחות טובים מאשר שחקן, אם האסטרטגיה נסגרת ללא תיקונים, אז ההפרש הרבה פעמים לא משמעותי וזניח. אבל ככל שיש יותר תיקונים וממשיכים לקבל מחירים פחות טובים, אז ההפרש בין האסטרטגיות הולך ועולה...
    מאוד לעניין!!

לדעתי שחקן צריך ל"החמיר" עם עצמו, ולקחת בחשבון בהגדרה ביצוע במחירים גרועים יותר.
    סביר להניח שאני צודק,
    אבל מאוד יכול להיות שלא...

כמתבונן מהצד, אני רק רוצה להזכיר שהיו כאלו שסגרו עצמאית את 3/10 כאשר היה רווח. הם עשו זאת אחרי שראו שהנחות הבסיס של האסטרטגיה לא מתממשות, ובנקודת זמן כלשהי, הייתה נקודת יציאה.

זה דבר שכדאי לשקול בפעמים הבאות, ואני מוריד את הכובע בפני אלו שעשו זאת. בעיקר בגלל שהצליחו להתגבר על הגרידיות.

3.10 הפסד 690 ש"ח ליחידה.

לא עשיתי את האסטרטגיות אבל לדעתי אני רואה שכולם כאן כותבים על אסטרטגיה בודדת שהיא בהפסד

מהמילים של שחקן משתמע לא שזה לא אמור להיות בהפסד (באמת יכול להיות שאחד בהפסד) אבל כל השלשה ביחד הם לא בהפסד!

כלומר התיק ברווח
    דעתי בלבד, תקנו אותי אם אני טועה.

הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות