x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 19 מתוך 19

נושא: כבר כמה שבועות אני עוקב מהצד אחרי הפורום

Re: כבר כמה שבועות אני עוקב מהצד אחרי הפורום

חבל, דווקא נהנתי לקרוא את סקירותיך...

מנהל תיקים:

כמעט הכל נאמר כבר על ידי קודמיי. אני רק אוסיף שהסגנון והרמה של התגובות של החברים מעידות יותר מאלף מילים על הרמה של הפורום הזה.

עוד דבר אחד - לא ראינו אפילו מספר אחד על הרווחים שעשית מהתובנות שלך. דרך אגב אם אין לך, חבל כי באמת יש לך תובנות טובות.

הינה הרווחים שעשיתי בחודש ספטמבר מהאסטרטגיות של שחקן מעוף:
    http://s-maof.com/Forum/viewtopic.php?f=127&t=10674

בהצלחה בהמשך, ואם יש לך מה להוסיף לנו, אז נשמח לשמוע (רק בבקשה שהסגנון יהיה הולם לרמה של הפורום והחברים בו). אם אין לך, אז חבל על הזמן של כולנו.

תודה על הפירגון.

שלום.
    אין לראות באמור לעיל ייעוץ לביצוע פעולות בנייר הערך ו/או החזקה של הנייר ו/או כל נכס פיננסי אחר המוזכר בהודעה. האמור לעיל וכן המידע הנכלל בהודעות איננו מהווה בשום צורה תחליף לייעוץ השקעות המותאם לצרכי הלקוח.
    בכל מקרה עדיף ניהול על ייעוץ...

ציטוט פורסם במקור על ידי מנהל תיקים
    תודה על הפירגון.

שלום.

קבל עוד קצת פירגון, ואותו לפחות הרווחת ביושר:
    1. 118 הודעות לקח לך להראות את פרצופך האמיתי, יש לציין, כושר התאפקות יוצא מהכלל.
    2. איך ביזבזת לנו כזה שם משתמש איכותי, "מנהל תיקים" קראת לעצמך, אם ידעת מראש מהן כוונותיך (ואין טעם להיתמם ולומר שבאת מלכתחילה עם כוונות טובות), לא יכולת לבחור לפחות סתם כינוי ולהשאיר כזה כינוי יומרני למי שלפחות שווה אותו ?
    3. אגב, סביר שיש עוד אי אלו אנשים במרחב הווירטואלי שאינם אוהדים את שחקן, אבל כאלו מאמצים שעשית, וזמן כה רב כפי שהקדשת, רק מראים עד כמה אינך סובל את שחקן מעו"ף, עד כמה כל דקה שהאתר הזה ממשיך לפעול, ואנשים ממשיכים לקרוא ולכתוב בו, ואפילו כל שניה שזה ממשיך - גורמים לך לצער, כאב ועוגמת נפש..
    4. אין לי אלא להסיק זאת- אילו שחקן מעו"ף גרם לך כזה עוול גדול, אחד משלוש:
    א. או שהעוול בר תביעה, ותוהה אני מדוע אינך פונה לדרך זו
    ב. או שאתה (למרות כתיבתך הנאה והבנתך הרבה בשוק) כזה אהבל שאכלת משחקן לוקש עצום
    ג. או שאתה סתם בנאדם שעושה מזבוב פיל, ואולי מבלי משים שחקן פגע בכבודך הרגיש, מה זה רגיש, כזה רגיש שחוץ ממך אף אחד אפילו לא שם לב לאסון הגדול שהמיט עליך במתכוון, שחקן מעוף.

שא ברכה חביבי,
    מאחל לך רק הצלחות בכל אשר תפנה

אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

להצליח לנחש את כיוון השוק פעם אחר פעם זה לוקסוס ולא לשם כך אני עוקב אחר שחקן מעו"ף. מבחינתי שחקן יכול לטעות בכיוון פעם אחר פעם, אבל מה שמרשים אצלו היא היכולת לנהל ולתקן את האסטרטגיה גם כשהיא מתנהגת שלא כמצופה ולהרויח. והרי זו היכולת המקצועית האמיתית שאני מצפה לקבל ממקצוען.

ציטוט פורסם במקור על ידי ZetaFunc
    להצליח לנחש את כיוון השוק פעם אחר פעם זה לוקסוס ולא לשם כך אני עוקב אחר שחקן מעו"ף. מבחינתי שחקן יכול לטעות בכיוון פעם אחר פעם, אבל מה שמרשים אצלו היא היכולת לנהל ולתקן את האסטרטגיה גם כשהיא מתנהגת שלא כמצופה ולהרויח. והרי זו היכולת המקצועית האמיתית שאני מצפה לקבל ממקצוען.
    זטה,
    אתה יודע מה הרבה יותר גרוע מלא להצליח לנחש את כיוון השוק ?
    זה כן להצליח לנחש את כיוון השוק, אבל לא לעשות עם זה כלום.

או בדומה לאימרה:
    "נותנים אגוזים למי שאין שיניים"
    אז שחקן, אפילו שהשוק לא נותן לו אגוזים, אלא בעיקר מרורים, מצליח פעם אחר פעם (בתוחלת שכמוה טרם נכתבה באף ספר) להוציא דבש מכל אותם מרורים,
    ומנהל תיקים מה זה הצליח, עשה כל כך הרבה כסף מקריאה נכונה של השוק שבמקום להמריא לו לחופשה חלומית באיי ברבדוס הצפוניים, על כסא נוח בשפת הים, עם דרינק מרענן ביד ימין, וידו השמאלית כרוכה סביב חתיכה מקומית (חברות האתר, אנא לא להתנפל עלי, זה הוא עם היד על החתיכה, לא אני), במקום זאת מה שמעניין אותו זה לכתוב לנו באתר דברי הסתה ונאצה נגד שחקן.

אז כנראה שמנהל התיקים, עם כל האגוזים שנתנו לו עשה מהם "יוק" אחד גדול.

שלום לכולם
    זו תגובתי הראשונה באתר נפלא זה (בדרך כלל אני עוקב אחר תגובותיכם המאלפות) אבל הפעם אין בי הכח להבליג.
    את מה שטוען שחקן כלפי השוק כבר למעלה משנה וחצי, טוענים האנשים הכי רציניים בשוק ההון ובאקדמיה הישראלית והעולמית. אך בלהט הסחרור המוניטרי - קולם אינו נשמע.
    שוק ההון מתפצל לשתי קבוצות עיקריות :
    1. מקצוענים - אלו שמודדים את כלל המרכיבים המשפיעים על השוק (ואלו מבעיקר שווי, וערך מוסף=ציפיות לריווח ובשוליים מגמה וניתוח טכני) ראו לאורך זמן את עמדותיהם של ורד דר מפסגות, ויעקב וינשטיין ממגדל (גם משה שלום מגלובס).
    2. "מהמרים" הרוכבים על מגמה, קונים מניות משל היו אלו כרטיסי מזל (דוגמת מכתשים אגן לאחר אזהרת ריווח וסיפורי אלף לילה על מכירה צפויה מפי אדם בעל אמינות מסוג נוחי דנקנר. אני לא מכיר גוף רציני שרוכש חברה בעלת היסטוריית הפסדים בפרמייה של 60% ממחירה בשוק, אבל במגמה - כל מטאטה יורה)
    חלק מסימני ההיכר של מהמרים, הוא חוסר עקביות וחוסר יושר, בין השאר הם קוראים לעצמם מנהלי תיקים כאשר אינם עוסקים בזה (לעצמי אני בספק אם יש להם ההכשרה לכך)
    אגב מנהלי תיקים, יש להם תבנית חשיבה נצחית לפיה תמיד, אבל תמיד, כיוון השוק מעלה, כך היה לפני מפולת סוף 2007 וקודמותיה, וכך יהיה.
    לא רחוק היום והאמת המרה שפניה מתריע שחקן, על הדפסת כסף מופקרת (כן -מדיניות רכישת דולרים היא הדפסת כסף, ואם אכן היא נטולת השפעה - לא היו מלמדים בכל בתיה"ס לכלכלה על חוק ריסון מוניטרי שהוא נשמת אפה של כלכלה מערבית) תכה בשווקים במלוא עוזה. אז - יהיה צורך לחלץ את המחלצים, זה לא יהיה פשוט בכלל.

גיל, אני חושב שעם כל הכבוד למנהל תיקים ולתובנות שבהן העשיר את עולמנו בשבועות קודמים, עדיין בין דברי הטעם שלו אפשר היה להבחין כבר מלכתחילה שמסתתרת לה אג'נדה נסתרת שהיא אנטי שחקן ואנטי האתר. נדמה לי שבאחד הפוסטים שהוא כתב בעבר הוא אף הגדיל לעשות ותקף חזיתית את שחקן. לכן, אני לא מופתע מהדברים שכתב. עדיין, למרות ההתקפה שלו היום, אני מקווה שיתעשת על עצמו וימשיך להפרות אותנו בידע המקצועי שלו.

ציטוט פורסם במקור על ידי גיל (רעננה)
    זטה,

או בדומה לאימרה:
    אז שחקן, אפילו שהשוק לא נותן לו אגוזים, אלא בעיקר מרורים, מצליח פעם אחר פעם (בתוחלת שכמוה טרם נכתבה באף ספר) להוציא דבש מכל אותם מרורים,
    ומנהל תיקים מה זה הצליח, עשה כל כך הרבה כסף מקריאה נכונה של השוק שבמקום להמריא לו לחופשה חלומית באיי ברבדוס הצפוניים, על כסא נוח בשפת הים, עם דרינק מרענן ביד ימין, וידו השמאלית כרוכה סביב חתיכה מקומית (חברות האתר, אנא לא להתנפל עלי, זה הוא עם היד על החתיכה, לא אני), במקום זאת מה שמעניין אותו זה לכתוב לנו באתר דברי הסתה ונאצה נגד שחקן.

זטה,

זה ברור, האג'נדה די הסריחה למרחוק, ודי מההתחלה,
    אבל - אני נוטה לכבד כל אדם באשר הוא, מעדיף להתייחס לאנשים לפי בית הלל ולא שמאי, ומבחינתי כל עוד "שיחק" בגבולות סבירים העדפתי להבליג, לקרוא זווית ראיה שונה ולהנות מהפלורליסם שמאפשר שחקן באתרו.
    לא אני, כי אם מנהל תיקים החליט לשבור את הכללים, את כללי הנימוס הבסיסיים, ועל כן הרגשתי חופשי לחלוטין לכתוב את אשר באמת התחשק לי.

לגבי ההמשך, מצידי שיילך וימשיך להפרות את הפרות , את החמורים, העיזים והכבשים , רק שיעשה זאת באתרים אחרים.
    כמו שאמרתי- ממנו גם בחינם לא ארצה יותר לקבל מאום (כשמשעמם לי מוכן לקרוא אפילו מה שכותבים טיפשים, אידיוטים וחסרי בינה, רק לא שרלטנים אחוזי שיטנה)

גיל, אני חושב שעם כל הכבוד למנהל תיקים ולתובנות שבהן העשיר את עולמנו בשבועות קודמים, עדיין בין דברי הטעם שלו אפשר היה להבחין כבר מלכתחילה שמסתתרת לה אג'נדה נסתרת שהיא אנטי שחקן ואנטי האתר. נדמה לי שבאחד הפוסטים שהוא כתב בעבר הוא אף הגדיל לעשות ותקף חזיתית את שחקן. לכן, אני לא מופתע מהדברים שכתב. עדיין, למרות ההתקפה שלו היום, אני מקווה שיתעשת על עצמו וימשיך להפרות אותנו בידע המקצועי שלו.

ציטוט פורסם במקור על ידי גיל (רעננה)
    זטה,

או בדומה לאימרה:

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות