אופציות
אסטרטגיית השבוע החולף לא היתה מוצלחת והניבה הפסד של כ 10%. הקירבה לפקיעה לא איפשרה לנו לתקן, וכמובן שסקוויז שחוו השחקנים ליבה את מגמת העליות הרחק אל מעבר ליעד הפקיעה אופטימאלי.

אוקטובר הוא חודש שונה למדי מספטמבר בעיקר בשל אורכו, אך לא רק. השחקנים ינסו להשפיע על המדד בצורה אלימה בכדי לכסות על הפסדי ספטמבר ולכן צפויה התערבות בשלב מוקדם של החודש, אם כי מרבית הכתיבות מתמהמהות בשלב זה, עד שיחודש המסחר בשני בארה"ב.

ההנחות בבסיס אסטרטגיה זו:
# כתיבות השחקנים אינן רלוונטיות בשלב זה, אם כי מרכז הכתיבות נמוך משמעותית מהמדד הנוכחי ומרוכז סביב 1170 נקודות. זה עדין אינו מרכז קלאסי שכן הוא נובע מגלגול מוקדם, אך העדיפות היא כמובן לשוק יורד גם ללא התערבות.
# יחס C/P מאותת עליות בצורה מוחלטת ומאשר את הסנטימנט באויר, מרחק נגיעה מהשיא.
# הסטיה מוסיפה להקשות ועומדת על כ 14% .
# הסקיו דוקא מאותת כי צפויה תנועה חדה אך לא ניתן לשער את כיוונה.
# אנו בחודש ארוך מהרגיל ולכן על אחת כמה וכמה התטא אינה משחקת תפקיד בשלב זה.

אנו נבחר באסטרטגית שוק יורד-מדשדש ולא עולה, על אף האמור לעיל ! אם היינו שבוע לפקיעה הרי שזו היתה טעות אך חודש קדימה, אני מעדיף לראות אפשרות של ירידות לאחר הראלי הנוכחי על פני הגעה למחוזות ה 1280. שוב, אני מדגיש בשנית כי אני עושה כן בשל ההנחה כי בפנינו חודש מלא ופחות מתמקד בסגירת האסטרטגיה ברמה השבועית (אע"פ שזה כמובן עדיף).

האסטרטגיה המוצעת היא לאחר הפתיחה, במדד 1135. נא לערוך התאמות כנדרש.

נבצע צילינדר בשילוב פרפר עם הנחות יסוד סמויות:
נכתוב 2 יחידות CALL 1280 – מחיר 530
נרכוש 2 יחידות CALL 1300 – מחיר 250
נרכוש PUT 1220 - מחיר 1450
נכתוב PUT 1180 – מחיר 610
נכתוב PUT 1170 - מחיר 470
נרכוש הגנה PUT 1130 – מחיר 185

אני מניח כי במהלך החודש הקרוב, בדגש על ראיה חודשית ולא שבועית, הסיכוי לירידות גבוה מהסיכוי לעליות ובהתאם אסטרטגיה זו.

כבכל שבוע, יעד הרווח הוא 10%, ויש לממש מייד עם ההגעה אליו.

בהצלחה !