x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 13 מתוך 13

נושא: הכל היה כתוב ...מראש

Re: הכל היה כתוב ...מראש

ציטוט פורסם במקור על ידי SHAISHAI77
    כלומר בשורה התחתונה:
    אפשר להסתמך על מפת הפוזיציות כל עוד שאין סקויז -תתקבל
    אינדיקציה טובה לצפי בשוק.??
    פה הטעות של רוב האנשים: אסור להסתמך על מפת הפוזיציות כי כפי שאמרת היא צפי / תקווה ותו לא.
    ברוב החודשים השחקנים מצליחים להגיע לפקיעה במסגרת הצפי, אבל חודש כמו הנוכחי מראה שמספיק חודש אחר בשביל לחסל רווחים של חודשים רבים ובעוד השחקנים יכולים לגייס אשראי ולאט לאט לחזור לפעילות נורמלית, אצלנו (הקטנים) - חודש שכזה עלול להפוך ל game over.

כמעט כל חודש בחודשים האחרונים - לפני הפקיעה היו סקוויזים. אז נכון - לא כאלו כמו שהיו השבוע, וגם בסופו של דבר המדד חזר למסגרת הרצויה בתום הבאלגן ולקראת הפקיעה, אבל צריך לצאת מנקודת הנחה שתמיד יש סבירות גבוהה לסקוויזים (אלא אם כן השוק העולמי מתנהג בדיוק כרצוי לפני הפקיעה ועוזר כאן).
    השורה התחתונה - אם אפשר - לא להיות בשוק בשבוע הפקיעה. אם הצלחת לקחת כסף ואפשר לסגור את האסט' לפני (או ממש עם תחילת) שבוע הפקיעה ברווח - לדעתי זה הדבר הנכון לעשות. גם אם זה אומר לוותר על כמה שקלים מהרווח.

בראייה לאחור (תמיד קל יותר לראות לאחור) נראה לי שבכל זאת היו סימנים מקדימים. ביום חמישי השחקנים עוד הצליחו להוריד את הגלום כמה נקודות מתחת ליציג. ביום ראשון זה כבר לא קרה ושער הסגירה היה מעבר לגבולות שלהם. האם זה לא היה סימן מספיק חזק בכדי לסגור את האסטרטגיה בתחילת יום ב' (גם בהפסד). גם במשך אתמול המדד התנדנד סביב 1194-1197 בלי שהצליח לתקן, כך שבפועל נראה שלשחקנים כבר אין "כוח" מול השוק ובעצם מה שיקרה בארה"ב הוא שיכתיב את הסגירה, וזה כבר הרי הימור...
    מה דעתכם?

מפת הפוזיציות הוא כלי חשוב אך לא מוחלט.
    צריך גם להבין מה המגבלות של השחקנים.
    כלומר אם וויסות בא מוקדם מדי,כוחם נחלש לקרת הסוף החודש.
    כמו כן חשוב לשים לב למחזורי מסחר ככל שהם גדולים יותר כך גם הקושי לווסת גדול יותר ועולה יותר.
    זו לא חוכמה שבדיעבד אך אני אישית כמו רבים אחרים הייתי שבוי במחשבה שחייב להגיע תיקון וכמה זה כבר יכול לעלות מבלי לתקן.
    היום אני יודע כמה זה יכול לעלות לי,יותר נכון כמה זה עלה לי.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות