x

מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: אסטרטגיה לסוף אוקטובר

אסטרטגיה לסוף אוקטובר

על פי הנתונים שלי אנחנו בדרך ל 1280-1300 , אבל מיכיוון שאני עובד על שני כיוונים תמיד אני אבנה

פרפרים 4-5 סטרייקים לשני הכיוונים כך שפרפר אחד יחפוף את השני בסטרייק אחד (כך הסיכון יהיה קטן יותר)

Re: אסטרטגיה לסוף אוקטובר

ציטוט פורסם במקור על ידי Astrateg1
    על פי הנתונים שלי אנחנו בדרך ל 1280-1300 , אבל מיכיוון שאני עובד על שני כיוונים תמיד אני אבנה

פרפרים 4-5 סטרייקים לשני הכיוונים כך שפרפר אחד יחפוף את השני בסטרייק אחד (כך הסיכון יהיה קטן יותר)
    אפשר לראות פירוט של האסטרטגיה?

ציטוט פורסם במקור על ידי אריאל2

אפשר לראות פירוט של האסטרטגיה?
    אריאל ידידי,
    צר לי לאכזב אותך, אבל אילו היה מדובר באסטרטגיה טובה (שהרווח הפוטנציאלי X הסיכוי שלו להתממש גדול מההפסד הפוטנציאלי X הסיכוי שיקרה) לא סביר שמישהו היה מראה לך אותה (מלבד מספר אנשים מאד יוצאי דופן, דוגמת שחקן ועוד מספר קטן של חברים באתר)
    ואילו מדובר באסטרטגיה שלא צפון ממנה גדולות (ע"פ הסיכויים בזמן כתיבתה), הגיוני כי מי שמפרסם אותה, ייתן נתונים מעורפלים, בלי מספרים מדוייקים, ללא הסבר מלא, אלא כמה מילים וזהו, כל אחד שיבין מה שירצה, כך שאח"כ תמיד אפשר לבוא ולהסביר אותה באופן "שיתאים" למצב השוק כפי שיווצר כעבור מס. ימים.

יפה עשית כשביקשת לראות "בעין" את פירוט האסטרטגיה, אני רק אוסיף - ובהינתן פירוט האסטרטגיה, רצוי גם לציין האם זוהי אסט' של "שגר ושכח" או אסט' הדורשת ניהול, וכן לא יזיק לפרט את יעדי האסט' (יעד רווח, וכו').

אגב, במידה ועושים שני פרפרים ומעלה, צמודים, אזי למיטב הבנתי כדאי יותר לבצעם ע"י קונדורים (פחות פעולות, פחות מרווחי קניה ומכירה), ואילו באם הכוונה אינה להצמידם , אזי זה יותר כמו הימור ברולטה על שחור או אדום
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

כל הכבוד עליתם עלי
    ועכשיו ברצינות.
    אני לא נוהג להאכיל אנשים בכפית , כסוחרים עליכם להבין את הכתוב.
    האסטרטגיה בסיכון של 1400 ש"ח +- עם סיכוי טוב לקבל 4000 ש"ח בפקיעה.
    רוצים להבין למה היא נעשתה ? עליכם לנתח את הסקיו , P/C ופוזיציות פתוחות ולשלב הכל עם מצב השוק ומגמתו.

אני חושב שהרמז כאן יותר מאשר ברור.

בהצלחה למבינים.

כל הכבוד עליתם עלי
    ועכשיו ברצינות.
    אני לא נוהג להאכיל אנשים בכפית , כסוחרים עליכם להבין את הכתוב.
    האסטרטגיה בסיכון של 1400 ש"ח +- עם סיכוי טוב לקבל 4000 ש"ח בפקיעה.
    רוצים להבין למה היא נעשתה ? עליכם לנתח את הסקיו , P/C ופוזיציות פתוחות ולשלב הכל עם מצב השוק ומגמתו.

אני חושב שהרמז כאן יותר מאשר ברור.

בהצלחה למבינים.
    אף אחד לא מבקש כפיות, וגם אף אחד לא ביקש כי תפרסם אסטרטגיה כלשהי.
    כל אחד ראוי שיעשה מה שמתאים ונח לו,
    אבל, לעניות דעתי מקובל שאם מפרסמים משהו רצוי להשאיר כמה שפחות מקום לדמיון ולספקולציות על מה התכוון המשורר.

שוב, אני לא מצפה ממך להבהרות, ולו משני הטעמים שציינתי בתגובתי הקודמת, אבל סביר כי אסטרטגיה שמפורסת ברמזים, תהפוך במהרה לאסטרטגיה שלך עם עצמך.

בברכה
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות