x

עמוד 32 מתוך 33 ראשוןראשון ... 2230313233 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 311 עד 320 מתוך 321

נושא: שוקת רחבה ספטמבר - דיונים ופרשנויות

Re: שוקת רחבה ספטמבר - דיונים ופרשנויות

הערה נוספת לגבי ציפיות תשאה - מקדים את כל אלו שיגידו שלמען 1% בחודש זה לא שווה המאמץ.
    אז בואו נעשה חישוב אצבע קטן ביחד (ואשמח אם מישהו יעשה חישוב יותר אמיתי - אני עושה זאת רק לשם ההדגמה).

1) 1% בחודש זה 12% בשנה - תשואה מהמעולות ללא ספק!

2) הכסף שהוא הביטחונות נמצא באג"ח צמודות + 3%. נניח אינפלציה של 3%. אז זה נותן 6% נומינלי לשנה.

3) עכשיו לחישוב המסכם:
    בהנחת הישענות על האג"ח לשם ביטחונות של 80%: אז ה-12% תזרים על הביטחונות מהשוקת הופכים ל-10% על כלל הכסף ששוכב באג"ח סולידיות, עכשיו נוסיף את ה-6% נומינלי מהאג"ח - הגענו לתשואה שנתית נומינלית של 16%.
    וזאת בלי שדיברנו על ריבית דריבית בהנחה של השקעה מחדש מלאה של התקבולים מהשוקת ומהאג"ח.

יש מישהו שלא קונה?

איציק.

ציטוט פורסם במקור על ידי itsikf1
    הערה נוספת לגבי ציפיות תשאה - מקדים את כל אלו שיגידו שלמען 1% בחודש זה לא שווה המאמץ.
    אז בואו נעשה חישוב אצבע קטן ביחד (ואשמח אם מישהו יעשה חישוב יותר אמיתי - אני עושה זאת רק לשם ההדגמה).

1) 1% בחודש זה 12% בשנה - תשואה מהמעולות ללא ספק!

2) הכסף שהוא הביטחונות נמצא באג"ח צמודות + 3%. נניח אינפלציה של 3%. אז זה נותן 6% נומינלי לשנה.

3) עכשיו לחישוב המסכם:
    בהנחת הישענות על האג"ח לשם ביטחונות של 80%: אז ה-12% תזרים על הביטחונות מהשוקת הופכים ל-10% על כלל הכסף ששוכב באג"ח סולידיות, עכשיו נוסיף את ה-6% נומינלי מהאג"ח - הגענו לתשואה שנתית נומינלית של 16%.
    וזאת בלי שדיברנו על ריבית דריבית בהנחה של השקעה מחדש מלאה של התקבולים מהשוקת ומהאג"ח.

יש מישהו שלא קונה?

איציק.

ציטוט פורסם במקור על ידי itsikf1
    הערה נוספת לגבי ציפיות תשאה - ...........
    ................
    ................
    יש מישהו שלא קונה?

איציק.
    מכיר לפחות שניים כאלו:
    1. עבדך הנאמן
    2. גברת מציאות
    (בעצם, שמעתי על כמה שכן קנו, אבל המציאות נתנה להם לעשות את זה מכסימום 3 שנים, עד שטפחה על פניהם, ולא בעדינות)
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

דמי כיס
    כתבת נהדר
    חג שמח לכולם
    דוד אריאל
    ירושלים

הגדרה של "סולידי":
    השקעה בנכסים פיננסיים שאינם נתונים לתנודות חריפות, כגון איגרות חוב. הסיכון להפסד נמוך, אך אין גם סיכויים לרווחים יוצאי דופן.

מחיקה של 15%/30%/50% מהתיק עונה על ההגדרה?
    ביום וקצת המדד נע כ-4.5% לכיוון מסוים. אתם חושבים שזה המכסימום?

עכשיו תמציאו חוקים חדשים לשיפוץ. זה רק ישנה את היחס סיכון/סיכוי שלכם אבל אתם נמצאים בדיוק בטריטוריה של ניסים טאלב והברבור השחור שלו. זנבות ההסתברות שמנים יותר מכל מודל שקיים היום ושערוכם הוא בלתי אפשרי.

אתם יודעים מה ההבדל בינכם ובין חברת ביטוח? חברת ביטוח יכולה להרשות לעצמה לשלם לפעמים כי חוק המספרים עובד לטובתה (והיא קובעת גם לפעמים את החוקים/פרמיה). אתם מנסים לשחק אותה כותבי ביטוח. תצליחו 19 מתוך 20 או כל מספר אחר ותרגישו על גג העולם. זה מה שקרה גם לי עד המקרה ה-20.

מי שנכווה החודש צריך להבין שזאת לא הדרך. זה לא רק שינוי מינורי בחוקי המשחק.

אז מה כן?
    1. כתיבות של אופציות שמנות. פחות אופציות.
    2. שיפוצים דינמיים (אומנות, סימולטורים, מתמטיקה, B&S).
    3. הגנות חכמות - יצירה של גבעות רווח. שיטוח עקום הרווח...
    4. לדעת לצאת כשהאופציות שדופות. אני מכיר כאלה שלא משאירים אופציות כתובות מתחת ל-100 ש"ח.
    5. לקנות שהסטייה נמוכה לדעתכם.
    6. לקנות בתחילת החודש (או לפני) ולכתוב בהמשך החודש.
    7. לבנות אסטרטגיות שמכירות בעליות הדרגתיות המלוות בירידה בסטייה וירידות חדות המלוות בעלייה בסטייה.
    8. להכיר ניתוח טכני ולהשתמש בו לקביעת מיקום האסטרטגיה, נקודות היציאה והלקיחה...
    9. ניצול חלקי בלבד של הבטחונות. שימוש ברזרבות לשיפוצים.
    10. לא לפחד מכתיבות חשופות מוגבלות.

זה באמת על קצה המזלג.
    לא לכל תסכימו אבל זה הכיוון ובטח שלא לחפש את השאריות.

הצלחות לכולם.
    סביון.

ציטוט פורסם במקור על ידי סביון
    הגדרה של "סולידי":
    השקעה בנכסים פיננסיים שאינם נתונים לתנודות חריפות, כגון איגרות חוב. הסיכון להפסד נמוך, אך אין גם סיכויים לרווחים יוצאי דופן.

....................
    זה באמת על קצה המזלג.

הצלחות לכולם.
    סביון.
    אחרי החודש האחרון, קשה לי לסתור את דבריך כמו שהייתי אולי עושה קודם. ובכל זאת, אני מסכים יותר עם מה שאיציק כתב. ההידפקות שלי הפעם, היא בגלל אידיוטיזם.

אורח

קצת סטטיסטיקה על המדד, רלוונטית בעיקר למשתתפי השרשור:

viewtopic.php?f=93&t=10698

תהנו.

[quote=דמי כיס]
    ציטוט פורסם במקור על ידי "סביון":js6s0hbm
    הגדרה של "סולידי":

....................
    זה באמת על קצה המזלג.

הצלחות לכולם.
    סביון.
    אחרי החודש האחרון, קשה לי לסתור את דבריך כמו שהייתי אולי עושה קודם. ובכל זאת, אני מסכים יותר עם מה שאיציק כתב. ההידפקות שלי הפעם, היא בגלל אידיוטיזם.[/quote:js6s0hbm]

דמי כיס, בתור מתבונן מהצד הדבר האחרון שניתן להגיד עליך זה "אדיוטיזם".

אתה מתנהל באופן שקול וזהיר, הבעיה נעוצה ותמיד תהיה באסטרטגיה עצמה והיא שמראש אוספים מעט פרמיות שברוב המקרים ישארו אצל הכותב, אבל בצירוף נסיבות יחודי ונדיר יקרה המקרה שיצריך תשלום מצד הכותב.

אני משוכנע כי במידה ועליית המדרגה במדד היתה קוראת יום קודם ולא בדקות סגירת המסחר , היתה סוגר, כפי שסגרת את 1200, באותו היום בבוקר.

הבעיה שבכל פעם שיקרה הפסד צורב כזה, הוא יהיה נדיר וחד פעמי בצירוף הנסיבות הקטלני שלו.

ציטוט פורסם במקור על ידי sun99
    ציטוט פורסם במקור על ידי דמי כיס

אתה מתנהל באופן שקול וזהיר, הבעיה נעוצה ותמיד תהיה באסטרטגיה עצמה והיא שמראש אוספים מעט פרמיות שברוב המקרים ישארו אצל הכותב, אבל בצירוף נסיבות יחודי ונדיר יקרה המקרה שיצריך תשלום מצד הכותב.

אני משוכנע כי במידה ועליית המדרגה במדד היתה קוראת יום קודם ולא בדקות סגירת המסחר , היתה סוגר, כפי שסגרת את 1200, באותו היום בבוקר.

הבעיה שבכל פעם שיקרה הפסד צורב כזה, הוא יהיה נדיר וחד פעמי בצירוף הנסיבות הקטלני שלו.
    מסכים.
    דמ"כ, שמור על הכללים ולאורך זמן תרוויח טוב, ואפילו טוב מאוד, שרש כל רע הוא אי שימרה על הכללים.
    מכיוון שהאירןע שקרה אינו שכיח, אז הותרת די ביטחונות לאפשר גילגול תציל בפעם הבאה.
    איציק
    דרך אגב- אני בחופש השבוע אז אעקוב אחרי השירשור ואגיב.

ציטוט פורסם במקור על ידי sun99

תודה על הקומפלימנט.
    ובכל זאת, ברגע המכריע, דקה לפני סגירת המסחר, יכולתי לצאת בהפסד סביר מאד של 10%.
    לא יצאתי מחוסר אפשרות לדמיין פקיעה כזו. זו הייתה טיפשות. אני מקווה שחד פעמית.

ועכשיו, אני מקבל את דברי שחקן. מספיק לחפור. צריך להתחיל את השיקום.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות