x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 21

נושא: נאמר כבר הכול

נאמר כבר הכול

שבוע טוב לכולם.
    כפי שכתב שחקן מעו"ף בסקירתו השבועית השחקנים מתבצרים באוכף 1120. עד כאן העובדות. כל השאר הוא דמיון!
    ממפת הפיזיציות הפתוחות אי אפשר לדעת באמת מה כיוון השוק ומתי השחקנים יתחילו לתקן את הפוזיציות שלהם. נכון להיום פתוחים בסטרייק 1160 ומטה 140,000 פוטים. איך מישהו יכול לדעת האם זה לא הכוח האמיתי של השחקנים שברור להם שהשוק בדרך למעלה ולמה זה הגיוני להניח שדווקא 30,000 אוכפים ב1120 זה השחקנים החזקים בשוק ולא 30,000 מהמרים כפייתיים שבמקרה התאספו באותו מקום ובאותו הזמן.
    תשובה - אי אפשר לדעת. אפשר לשבת כל היום מול המסחר ולראות האם יש התערבות של השחקנים והאם הם לוחצים את השוק למטה ולראות האם יום אחרי זה נסגרו פוזיציות. כל השאר זה הימור!
    הדרך היחידה לעשות אסטרטגיות נכונות היא להבין את תנועות הכסף בשוק ואת הסנטימנט בשווקים ומעבר לזה לקבל תחושה של רמות המחירים במניות ת"א 25. אם רוב המניות זולות, אז המדד בדרך למעלה וכל הימור נגדי הוא הפסד.

אשמח לתגובות,
    מנהל תיקים.
    אין לראות באמור לעיל ייעוץ לביצוע פעולות בנייר הערך ו/או החזקה של הנייר ו/או כל נכס פיננסי אחר המוזכר בהודעה. האמור לעיל וכן המידע הנכלל בהודעות איננו מהווה בשום צורה תחליף לייעוץ השקעות המותאם לצרכי הלקוח.
    בכל מקרה עדיף ניהול על ייעוץ...

Re: נאמר כבר הכול

זה משהו שגם אני חשבתי עליו,
    ואני בטוח שחברי הפורום ישמחו
    לשמוע את תגובתו של שחקן. כמו כן
    עידכון לגבי גבולות השוקת החודשית

שלום למנהל תיקים ,
    דבר ראשון אני רוצה לציין כי ההודעות שלך מאוד מענינות ונותנות לי זוית אחרת על הנעשה בשוק . דבר שני , איני מתיימר לענות במקום שחקן , אבל נראה כי "שדה הראיה" של שחקן רחב הרבה יותר , הוא אינו מסתכל רק על הנעשה פה בארצנו הקטנטונת. ארה"ב היא זאת שנותנת את הטון כרגע לשווקי עולם ולכן המבטים מופנים לשם. אם תסתכל על נתוני המאקרו שיצאו בשבועות האחרונים תראה כי הכל מראה על האטה משמעותית בצמיחה של ארה"ב אם לא עצירה . במצב של היום אין הרבה כלים לממשל להתערב , הוא כבר פיזר כסף על ימין ועל שמאל ואינו יכול להדפיס כסף עד אין סוף. לכן אין ספק כי הכיוון של השוק האמריקאי הוא למטה . ברגע שהמסכים מעבר לים יצבעו באדום , לבורסה הקטנה שלנו לא יהיה ברירה אלה לשנות את הצבע.

שלום מנהל:
    נכון להיום פתוחים בסטרייק 1120 ומעלה 166,000 קולים. איך מישהו יכול לדעת האם זה לא הכוח האמיתי של השחקנים שברור להם שהשוק בדרך למטה...

צהרים טובים,

אמרת עליות, קבלנו עליות. נכון לכרגע השוק "בהמתנה".

אגב, אנחנו יודעים כי השוק עולה רק כיוון שאין לו "ברירה", האלטרנטיבות לא יותר טובות, לאן שילך הכסף הוא נתקל או בסיכון גדול או בהעדר תשואה.

סך הכל אנו נמצאים 8 נקודות מעל הסגירה של תחילת השנה 1157.

בהעדר חדשות רעות "חדשות", השוק יעלה.

אני אישית , חושש מהעשור הקרוב עד 2020.

בהבנה המינמאלית שיש לי, "משק בית" שכל הזמן מגלגל אשראי יש סיכוי טוב שמתי שהוא הכל יעצר ויתמוטט, אין "יש מאין", רק הבורא ייצר "יש מאין".

כדי לעכל את כל ההתחייבויות שלקחו על עצמם אומות העולם, משהו יצטרך לשלם את החשבון, מדינות , אנשים , הדור הבא... משהו...

איך יצאו מזה אין לי מושג, אני יודע מה צריך לעשות משק בית שנקלע למצב כזה, צריך לצמצם הוצאות , ולנסות להגדיל הכנסות.

יש לך דעה לגבי טווח קצר?

אתה זוכר , אופציות מעניין אותנו, אתנחתא בעליות, תיקון קל לכיוון 1120, והכל שב על מקומו בשלום!

ל-tamirdg:
    אם היית קורא את מה שכתבתי בעבר לא הייתי צריך לחזור על עצמי (זו דיי הסיבה שהכותרת היא "נאמר כבר הכל").
    בו ניקח לדוגמה את חברת בזק. אם האבטלה בארה"ב תעלה מ9.5% ל- 9.7% כאשר הציפייה היא שהאבטלה אמורה לרדת ל 9.3% זו הפתעה שלילית אשר תגרום לירידה של כמה אחוזים טובים המדדי המניות בארה"ב. השאלה היא איך זה משפיע על הרווחיות העתידית של בזק?
    אם יש לך קו טלפון בבית ואתה משלם 50 ש"ח החזקת קו + 200 ש"ח לשיחות האם אתה תדבר פחות?
    האם תוריד את מהירות האינטרנט שלך בבית או תצמצם את כמות הערוצים בלווין?
    התשובה היא שלא, וגם אם כן כי אתה עובד בחברה אמריקאית שתצמצם בעובדי פיתוח בארץ ולכן אתה תהייה מובטל זה בשוליים.
    אם כרגע במק"מ מקבלים 2.3% ובשחר ארוך מאוד 5% ובבנק מקבלים גורנישט אז האם בזק חברה כלכלית? כן!
    האם צריך למכור את מניותיה בעקבות הפתעה שלילית באבטלה בארה"ב? רק אם אתה, גברת כהן מחדרה
    ולכן אין סיבה למכור מניות ויש סיבה לקנות אותן ולכן השוק גם אם יהיה תנודתי לא ישנה כיוונו למטה.

כוחות כלכליים ושווי כלכלי חזקים מכל סנטימנט מטופש של ספקולנטים.

מקווה שהסברתי את עצמי בצורה ברורה,
    מנהל תיקים.
    אין לראות באמור לעיל ייעוץ לביצוע פעולות בנייר הערך ו/או החזקה של הנייר ו/או כל נכס פיננסי אחר המוזכר בהודעה. האמור לעיל וכן המידע הנכלל בהודעות איננו מהווה בשום צורה תחליף לייעוץ השקעות המותאם לצרכי הלקוח.

ציטוט פורסם במקור על ידי רואה ממטר
    שלום מנהל:
    נכון להיום פתוחים בסטרייק 1120 ומעלה 166,000 קולים. איך מישהו יכול לדעת האם זה לא הכוח האמיתי של השחקנים שברור להם שהשוק בדרך למטה...
    צודק, אי אפשר לדעת וזה בדיוק מה שאני אומר!
    ההסתכלות על פוזיציות פתוחות היא חסרת משמעות לחלוטין. מה שצריך זה ניתוח כלכלי אמיתי של החברות המרכיבות את מדד המעו"ף כדי לתכנן אסטרטגיה בנגזרים על המדד שהוא לא יותר ממוצע משוקלל של 25 חברות ואין למדד ערך כלכלי משל עצמו.

מנהל תיקים.

אין אדם היודע את המחר
    פוז' פתוחות היא אינדיקציה מיני רבות ואסור לבנות על זה מגדלים.
    יש מצבי שוק שבהם, גם לשחקני המעו"ף הגדולים נותר רק לסגור פוז' או לשנות כיוון.

מי שמתעסק עם אופציות צריך לדעת להפסיד ובעיקר להגיד טעיתיולא להתפלל, לחלום על שינוי....

בתקווה לקצת ירידות מכל סיבה....

מנהל תיקים ,
    אתה צודק חלקית , כלומר אתה צודק אם השוק המקומי היה מנותק לגמריי מהעולם (או אפילו מנותק חלקית מהעולם) . אנחנו תלויים בעולם אם זה לרוחיינו או לא , וכן גם את מניית בזק זה מעניין אם אחוז האבטלה בארה"ב עולה או לא , אמנם בעקיפין אך מעניין. פשוט כך זה פועל ,כלכלות העולם נמצאות באינטראקציה אחת עם השניה ולכן משפיעות האחת על השניה . מאיפה התחיל המשבר העולמי של 2008 ? איך התגלה משבר החובות באירופה? למה כשגברת סמיט לא הצליחה להחזיר את המשכנתא שלקחה על הבית שלה בניו יורק, הבורסות בעולם צללו ? אם הקטר של כלכלת העולם עוצר ( או מתחיל ליסוע רוורס) אז כל הקרונות מגיבים בהתאם ( טוב , זו לא דוגמא כל כך טובה כי כל מדינה מגיבה בעוצמה שונה אך לכיוון דומה ).

ודרך אגב קראתי את רוב ההודעות שלך ואני מבין לגמרי את עמדתך , לא מסכים איתה אך מבין אותה.

יום טוב , תמיר.

ציטוט פורסם במקור על ידי sun99
    אגב, אנחנו יודעים כי השוק עולה רק כיוון שאין לו "ברירה", האלטרנטיבות לא יותר טובות, לאן שילך הכסף הוא נתקל או בסיכון גדול או בהעדר תשואה.
    אני אישית , חושש מהעשור הקרוב עד 2020.
    א. אתה צודק מאוד. הכיוון הטבעי של השוק הוא למעלה, בין היתר בגלל שהאלטרנטיבות לא טובות וזה מה שדוחף את השוק ויוצר ריצפה מסוימת שמתחתיה השוק לא ירד!
    ב. החששות שלך מפני משבר החובות העולמי הן מוצדקות ולגיטימיות. השאלה היא מה אתה רוצה לעשות עם זה? לשבת עשר שנים במזומן תהיה ההחלטה הכלכלית הגרועה ביותר שתקבל. לשבת בפק"מ או מק"מ או שחרים תעשה במקרה הטוב 30-40% בעשור הקרוב, מצד שני במניות כנראה שתכפיל את השקעתך. המטרה היא לא לנסות לחזות את המשברים כי זה בלתי אפשרי, אלא לדעת לנהל את הסיכונים כדי שכשהמשבר יגיע לא תיתפס עם קולים all-in או לחילופין מושקע בבועות או בחברות שאתה לא מבין את הפעילות שלהן.
    ג. בטווח הארוך השוק בדרך למעלה, ובטווח הבינוני (חודשים) הוא כנראה בדרך למעלה. בטווח בקצר אי אפשר לדעת! יכול להיות שעוד נראה נגיעה ב 1100 לפני שנראה את ה-1400 ויכול להיות שנרוץ בקו ישר ל 1300 ואז יהיה תיקון אמיתי ל800 ואז נגיע ל 2000. כל דרך היא הגיונית אבל נקודת סיום יש רק אחת והיא נמצאת למעלה.
    ד. לגבי האופציות, אני נגד הימורים בכלל ובעיקר נגד הימורים שסותרים את ההיגיון. ברור שאפשר להתערב שאם אני עומד מול הרכבת הנוסעת אני לא אדרס כי הנהג יראה אותי ויספיק לבלום קודם אבל זו תהיה התערבות מטופשת כי הדבר הטבעי שאמור לקרות הוא שאני אדרס. כרגע "להמר" על ירידות זה לעמוד מול הרכבת ולקוות שיקרה נס והיא תספיק לעצור לפני שאדרס.
    כל מי שחושב שהשוק ירד ל-1120 או ל1100 צריך קודם כל להסביר לי מה עומד מאחורי אלו שאמורים למכור את מניית בנק בפועלים (סתם דוגמה של מנייה שמייצגת טוב את התנהגות המעו"ף כי היא 10% ממנו במשקל) ולהוריד את השווי שלה ב 1.5 מיליארד שקלים (שזה ירידה בשער המנייה ב-6%). איזה תסריט כלכלי של אבטלה בארה"ב או האטה בצמיחה של אירופה ב-0.1% לשנה בשנתיים הקרובות אמור להפחית את ההון העצמי של הבנקים ב 5%-6%. עד שלא יהיה הסבר כזה אני מסרב לקבל את תקוות השווא לירידות, שאמורות לבוא סתם כדי שכמה שחקני מעו"ף ירוויחו כסף. השוק לא מחלק כסף מתנה.
    מנהל תיקים.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות