x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 15

נושא: סינרג'י

סינרג'י

היי אלון
    מה דעתך על ההסדר?
    איזה סדרה עדיפה לדעתך ע"פ ההסדר א' או ב'?
    אשמח להארה בנושא
    בברכה
    דנה

Re: סינרג'י

מחזיק אגח ב לדעתי ההסדר משביע רצון זו הסיבה לעליות האחרונות עד סוף השנה משלמים 12 אחוז קרן 2.9 ריבית ב1.8 לאחר מכן 4.2 ריבית ב1.9 1.87 ריבית ב1.12 וכן הלאה . מפורסם במאיה. שבת שלום.

רוב תודות על תשובתך.
    אפשר קישור ללוח הסילוקין?
    שבת שלום
    דנה

שלום דנה,

תוך כדי שיטוט בפורום אחר מצאתי את הקישור הבא:
    http://maya.tase.co.il/bursa/report....d=778&Type=Pdf

וכדי שתספיקי למצוא את לוחות הסילוקין לפני סיום התשלומים :
    לוח הסילוקין של אגח א מופיע בעמוד 70 וזה של אגח ב מופיע בעמוד 178

יובל

תודה יובל :P

שלום אלון

סינרגי א - 17.45% תשואה למחמ 3.18 ש (בתשלומים מזעריים), לאחר הסדר , במחיר 84.8 אג (לאחר עליה של כ 100% בתשעת החדשים האחרונים!!)

אודה לדעתך לגבי המשך אחזקה או מכירת האגח.

אבי

כעקרון אתה יודע כבר שאני לא נוהג להחזיק ניירות מסוג זה שכן הסבירות לעשיית רווח הוני - נמוך...

אך כהשקעה לטווח ארוך בהחלט יכול להיות מפתע.

ביצוע התשלומים לא צריך להיות בעיה לחברה ופריסתם יכול לשמש רבים להשקעה עבור קיום.

גובה התשואה על ההשקעה אינה נמוכה, הסבירות להפסד בטווח הבינוני והארוך נמוכה (אם כי בטווח הקצר מחיר הנייר יכול לרדת כאשר משקיעים שנכנסו לקראת ההסדר - יוצאים).

השאלה היא האם יש לך חלופות?

אם התיק גדול ויש הרבה מזומנים, השקעה כזו יכולה להיות השקעה מתאימה.

אם התיק קטן ונזיל והמטרה היא מעבר מנייר אחד לשני וגריפת רווח ההון החוצה (כפי שאני עושה) - אני לא חושב שהנייר יכול לעשות יותר מ-10 עד 15% נוספים, וגם זה בסבירות זהה לסבירות ירידת מחיר השוק שלו.
    אלון פיאדה

"לימוד והעמקת הידע הפיננסי האישי הם חובתו של כל אדם בעידן בו אנו חיים"

האמור לעיל אינו מהווה חלופה לייעוץ אישי
    המותאם לצרכיו של המשקיע, ע"י יועץ מוסמך.
    הכותב עשוי להחזיק בני"ע בהם עסקה הודעה זו.

סינרג'י שוב נראית כחברה בסיכון. הם הפסידו חוזה של חברת חשמל לחברה טורקית לאחר פסיקה של בית משפט. במסגרת המשפט "טענה חברת החשמל שסינרג'י היא החברה הישראלית היחידה המייצרת כבלים בארץ, ושהיא עלולה לסגור את המפעל אם לא תזכה במכרז. דבר זה, נטען, יגרור אובדן פרנסה לכ־250 משפחות באזור שדרות. השופטת לא השתכנעה שביטול הזכייה יוביל לסגירת המפעל".
    כתוצאה מכך ולאור עליה בהפסדים ברבעונים האחרונים התשואה נטו של אג"ח א הגיעה ל16.5% . מצד שני הם הקטינו משמעותית את החוב מ 300 מיליון לסדר גודל של 150 מיליון בין 2009 לשנה זאת. כמו כן נראה שהם התגברו על הנזק שנגרם להם מפגיעת הקאסם במעבדה שלהם. להערכתי יש סיכוי טוב שהם ישלמו את החובות למרות שזה לגמרי לא בטוח. אשמח לקבל הערכות נוספות

גילוי נאות: מחזיק באג"ח א.

לאור ההזמנה של 18 מיליון דולר בארה"ב (http://maya.tase.co.il/bursa/report....port_cd=866996) והרווח הצפוי מחברת חשמל להשלמה של כל הכבלים שנפגעו בסופה נראה שיש סיכוי טוב לשיפור במצב החברה בשנה הקרובה. נראה לי השקעה מענינת ב18% תשואה נטו. אשמח לקבל הערכות נוספות .

גילוי נאות: מחזיק באג"ח א וחושב להגדיל

אכן נראה מעניין. קניתי בקטנה. אבל הסיכון כאן לא מבוטל. מעיון בדוחות ניכרת המצוקה התזרימית ושולי הנזילות הנמוכים. אני מקווה שההזמנה הנ"ל אכן תתממש, וגם שהיא ריווחית - כי אחרת יש גבול לכמה עוד הפסדים יכולה החברה לספוג.
    אני רק מקווה שזה לא הסכם מכירה הפסדי פי שעושים לפעמים כשלחוצים להראות גידול בפעילות.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות