x

עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 39

נושא: מסחר 13/07/2010 11:00

Re: מסחר 13/07/2010 11:00

ציטוט פורסם במקור על ידי yaelihaimon
    האם הגרף הזה מראה את השינוי בין יום ראשון לאתמול? של C1110
    לא מצליח להבין את הגרף אבל אני מזמין את כולם להסתכל בביזפורטל תחת ה"אופציות" יש שם הרבה מידע והוא מוצג בצורה נוחה.

מנהל תיקים.
    אין לראות באמור לעיל ייעוץ לביצוע פעולות בנייר הערך ו/או החזקה של הנייר ו/או כל נכס פיננסי אחר המוזכר בהודעה. האמור לעיל וכן המידע הנכלל בהודעות איננו מהווה בשום צורה תחליף לייעוץ השקעות המותאם לצרכי הלקוח.
    בכל מקרה עדיף ניהול על ייעוץ...

ציטוט פורסם במקור על ידי david15
    מתי אמור להתפרסם המאזן המסחרי של ארה"ב ?
    וכיצד ניתן לראות אותו באופן המהיר ביותר?
    briefing

פה מרוכזים כל הנתונים:
    http://www.briefing.com/Investor/Public ... lendar.htm

המאזן המסחרי שפורסם היום 8:30 שעון ארה"ב:
    http://www.briefing.com/Investor/Public ... /trade.htm

עידן.

מה אומר המאזן?
    האם המצב סביר,או גרוע ?

אורח

ציטוט פורסם במקור על ידי יוסף
    מה אומר המאזן?
    האם המצב סביר,או גרוע ?
    המצב משמעותי גרוע מהציפיות (עליה של כ5% לעומת צפי לירידה ש 2.5%).

עם זאת, נראה שהשוק אופורי מספיק על מנת להתעלם מכך לחלוטין (עליה של 1.1% בחוזים לעומת עליה של 0.8% לפני פרסום הנתון)

ציטוט פורסם במקור על ידי יוסף
    מה אומר המאזן?
    האם המצב סביר,או גרוע ?

http://www.globes.co.il/news/article.as ... 1000574055

והנה שאלה למחשבה,
    עד שעה לפני סוף המסחר מדד המעו"ף עלה כל היום והגיע בשיאו ל1120.25 משם הוא התחיל בצניחה כלפי מטה וסגר ב 1115.7. מי לדעתם מכר מניות בזמן שבאירופה המדדים המובילים היו כמעט בפלוס 2%, החוזים בארה"ב עמדו על +0.9% ואף אחד לא התרגש מפירסום המאזן המסחרי בארה"ב. אני אפילו מוכן לצמצם את השאלה הפתוחה לשאלה אמריקאית:
    א. המשקיעים שהרוויחו ההמון כסף בתקופה האחרונה החליטו לממש (לא סביר כי מתחילת השנה הרוב עדיין מופסדים או באפס)
    ב. המשקיעים "המתוחכמים" החליטו שהגרעון במאזן המסחרי של ארה"ב הולך להפוך את השוק לדובי (החוזים רק התחזקו)
    ג. מי שמחזיק ניירות ערך החליט למכור בזול כדי לתת למי שרוצה להרוויח בזמן הקרוב להנות וגם צ'יפר אותם בהנחה.
    ד. שחקנים שכתובים 25,000 קולים ב 1120 החליטו שלא מתאים להם להפסיד כסף לטובת הקטנים וצריך לזרוק קצת סחורה ולתת גז בקניות של הקולים... (לדעתי זאת התשובה)

אשמח לתגובות ודעות,
    מנהל תיקים.
    אין לראות באמור לעיל ייעוץ לביצוע פעולות בנייר הערך ו/או החזקה של הנייר ו/או כל נכס פיננסי אחר המוזכר בהודעה. האמור לעיל וכן המידע הנכלל בהודעות איננו מהווה בשום צורה תחליף לייעוץ השקעות המותאם לצרכי הלקוח.

- וואוו, כמה שאני מת על שאלה אמריקנית, תודה

א. הספקולנטים שהרוויחו המון כסף בשבוע האחרון החליטו לממש, כי טוב בננה אחת ביד משתים על העץ.

ב. המשקיעים המתוחכמים החליטו שהגרעון במאזן המסחרי של ארה"ב יחלחל לתודעת המשקיעים, כי לפעמים לא נופל האסימון בזמן אמת, וזה בגלל זמינות והצתה מאוחרת.

ג. לא נכון.

ד. נכון.

ה. א+ב+ד נכונים.

תודה, ואני מחכה בכיליון עיניים למבחן האמריקני הבא, ואת הציון נקבל מחר מאת המורה ג'ון וול סטריט, והוא קלע 18 נקודות בניצחון וושינגטון 64:89 על הקליפרס, וניו יורק גברה 63:71 על הלוס אנג'לס, תודה

לגבי הירידות בסוף המסחר אתה צודק כמו גם הירידות בתחילתו.

אבל לגבי הנחת הבסיס מפת הפוזיציות היום לא הראתה סגירות אתמול. וזאת בניגוד לטענתך מאתמול.
    נראה לי שהפעם השחקנים משדרים בטחון יותר מבחודש קודם שם העליות תפסו אותם סמוך לפקיעה.

ציטוט פורסם במקור על ידי leayael

אבל לגבי הנחת הבסיס מפת הפוזיציות היום לא הראתה סגירות אתמול. וזאת בניגוד לטענתך מאתמול.
    נראה לי שהפעם השחקנים משדרים בטחון יותר מבחודש קודם שם העליות תפסו אותם סמוך לפקיעה.
    כבר התייחסתי לכך קודם, פתיחת פוזיציות גבוהות הן צעד ראשון ואז סוגרים את הישנות אני דיי בטוח שהיום נסגרו תפוזיציות 1110-1120 רק שאני אמרתי שזה יתחיל כבר אתמול.
    בכל מקרה בימים כמו אלו של עליות יחסית חזקות ומהירות השחקנים נותנים קונטרה לשוק.

מנהל תיקים.

ציטוט פורסם במקור על ידי leayael

זה בדיוק מה שניסיתי להראות בגרף שהבאתי...

אז כן הבנתי אותו נכון... וגם לי נראה שהשחקנים לא לחוצים מידי ..

אם השחקנים בסוף היום כתבו קולים (ביוקר כמובן) האם זה יכול להוריד את המדד?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות