x

עמוד 1 מתוך 7 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 65

נושא: ניהול אסטרטגיה לחודש יולי

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל

ניהול אסטרטגיה לחודש יולי

היי,

מי שמעוניין מוזמן לעקוב אחר אסטרטגיה לחודש יולי
    http://www.zerosum.co.il/Users/941/Positions/Show/5069

24.6.10 - ניצול של 17%

הראל
    סביר להניח שאני צודק,
    אבל מאוד יכול להיות שלא...

Re: ניהול אסטרטגיה לחודש יולי

יפה הראל. בדיוק מה שאני מחפש ללמוד - ניהול אוכף כתוב עם הגנות.
    אגב, קיבלת 2960 שח בפתיחה (נקרא לזה 3000 לשם הפשטות).
    בטחונות 4000 שח.
    מה המטרה שלך באוכף? האם יש אחוז רווח מסויים שאתה רוצה לעשות ולצאת?
    במידה והמדד מתחיל לברוח לכיוון מסויים - אתה לא מתכוון לגעת ברגל שהתנפחה אלא לקרב את הרגל שנשחקה + ההגנה ולהוסיף תקבול - ואז אם תצליח להגיע למצב בו הכנסת עוד 1000 ש"ח על הקירובים - כל קירוב נוסף זה כבר כסף בכיס לא משנה מה?
    ועוד שאלה - במידה ומדד בורח למטה, סטיות עולות ועלול להיות קשה לקרב את רגל הקול, מכיוון שהוגא יכולה להיות חזקה מהדלתא ולא תקבל כסף על הקירוב. איך מתמודדים עם מצב כזה?

מקווה שיצליח לך, ואעקוב מקרוב אחרי התיקונים. (אשמח אם תרשום פה שיקולים וכו', אם יהיה לך זמן)
    תודה

הי הראל

תודה על השיתוף. מעניין. תשלח לנו עידכונים מהשטח.

הערה קטנה: אני הייתי עושה הגנה צמודה יותר בפוטים. כאשר המדד ירד היווניות ילכו נגדך ולכן רצוי שתהיה יותר מוגן.

בהצלחה!!!
    R

האמת ה מעניין גם אותי כי אני לא הצלחתי להבין איך אפשר להרוויח מאוכף כתוב אלא אם כן המדד כמעט ולא זז ואי אפשר לסמוך על זה, בטח לא בזמנים קשים כאלה.
    הבעיה עם הזזת הרגל החלשה במקרה של תנועת מדד חזקה לא נראית לי טובה כי קודם כל במקרה של תזוזה חזקה האופציות בצד החלש מאבדות ערך חזק יחסית (למשל במקרה של נפילות חזקות הקולים יאבדו ערך חזק ואמנם קנית קול 1120 תהיה זולה אבל מכירת קול חדש נמוך יותר לא תיתן כל כך הרבה כסף במקום, וצריך למכור אז קול נמוך מה שיכול ליצור מצב שאם המדד מטפס חזרה לטווח בין הקול המכור לפוט המכור אז צריכים לשלם הרבה כסף בפקיעה). הבעיה השניה היא תזוזת מדד חזקה לקראת סוף החודש שאז התיקונים לא מכניסים כמעט כסף (אלא אם כן אתה מתכנן לסגור את העסק לפני).
    כמה שחשבתי על זה לא הצלחתי להגיע למסקנה שמכירת אוכף עדיפה על מכירת שוקת רחבה מבחינת התוצאה הסופית (ובטח מבחינת השקט הנפשי לאורך החודש).
    אם יוכח לי שאני טועה אני אשמח כי אני כל הזמן מחפש אסטרטגיות חדשות חוץ משוקת רחבה.

אתה מוזמן לקרוא את הפוסט על אוכף מכור-שאלה לשחקן (שנותרה פתוחה כי הוא לא הגיב).

המדד רץ למטה, וסגרתי רגל ריווחיות וכתבתי חדשה (בנתיים הכסף בכיס). וכך הלאה. מאוד מעניין מה שהיה החודש הזה. האוכף מורווח חד משמעית בחודש שהיה בו הכל (טיסה לעלה כאילו אין מחר, וקודם לזה צניחה חופשית כאילו אירופה פשטה רגל).

הצלחות
    R

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל

ציטוט פורסם במקור על ידי gomer
    יפה הראל. בדיוק מה שאני מחפש ללמוד - ניהול אוכף כתוב עם הגנות.
    אגב, קיבלת 2960 שח בפתיחה (נקרא לזה 3000 לשם הפשטות).
    בטחונות 4000 שח.
    מה המטרה שלך באוכף? האם יש אחוז רווח מסויים שאתה רוצה לעשות ולצאת?
    מטרה שלי היא להגיע לאיזור ה 5% חודשי בשלב זה
    במידה והמדד מתחיל לברוח לכיוון מסויים - אתה לא מתכוון לגעת ברגל שהתנפחה אלא לקרב את הרגל שנשחקה + ההגנה ולהוסיף תקבול - ואז אם תצליח להגיע למצב בו הכנסת עוד 1000 ש"ח על הקירובים - כל קירוב נוסף זה כבר כסף בכיס לא משנה מה?
    השוק הרבה פעמים יכול להתהפך. אני לא מתכוון ישר להזיז את הרגל שנשחקה. אני בעד לקרב את ההגנה של הרגל שנשחקה, ולהוסיף כתיבות על אותה רגל.
    ועוד שאלה - במידה ומדד בורח למטה, סטיות עולות ועלול להיות קשה לקרב את רגל הקול, מכיוון שהוגא יכולה להיות חזקה מהדלתא ולא תקבל כסף על הקירוב. איך מתמודדים עם מצב כזה?
    אני לא ממהר לקרב רגליים. אבל שתדע, שאין לי בעיה להיות בהפסד 3 שבועות על הפוזיציה, ורק בשבוע האחרון להביא את כל הרווח.
    מתישהו, הטתא, עושה לי את רוב העבודה. אני צריך לדאוג שהפוזיציה תהיה במקום הנכון כשזה קורה!

מקווה שיצליח לך, ואעקוב מקרוב אחרי התיקונים. (אשמח אם תרשום פה שיקולים וכו', אם יהיה לך זמן)
    אשתדל מאוד. תודה רבה!
    תודה
    סביר להניח שאני צודק,

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל

ציטוט פורסם במקור על ידי red-r
    הי הראל

תודה על השיתוף. מעניין. תשלח לנו עידכונים מהשטח.
    I will
    הערה קטנה: אני הייתי עושה הגנה צמודה יותר בפוטים. כאשר המדד ירד היווניות ילכו נגדך ולכן רצוי שתהיה יותר מוגן.
    לא רואה צורך, 1000-1200 שקל הפסד פוטנציאלי בכל צד יהיה לי קל להביא חזרה.

בהצלחה!!!
    תודה ריקי
    סביר להניח שאני צודק,

אוקי, רק זהירות מהווגא (שמה בכיס את כל חברותיה היווניות)
    הסטיות עלולות לעלות, והיא שוקלת יפה ברוך השם

בקיצור, היווניה הכי חזקה בשוק בתחילת חודש במיוחד
    R

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל

ציטוט פורסם במקור על ידי michaelbl
    האמת ה מעניין גם אותי כי אני לא הצלחתי להבין איך אפשר להרוויח מאוכף כתוב אלא אם כן המדד כמעט ולא זז ואי אפשר לסמוך על זה, בטח לא בזמנים קשים כאלה.
    נקודה למחשבה - אני מתחיל עם אוכף. 99% שהאסטרטגיה לא תיראה כמו אוכף סמוך לפקיעה. סמוך לפקיעה אני סוגר אותה.
    הבעיה עם הזזת הרגל החלשה במקרה של תנועת מדד חזקה לא נראית לי טובה כי קודם כל במקרה של תזוזה חזקה האופציות בצד החלש מאבדות ערך חזק יחסית (למשל במקרה של נפילות חזקות הקולים יאבדו ערך חזק ואמנם קנית קול 1120 תהיה זולה אבל מכירת קול חדש נמוך יותר לא תיתן כל כך הרבה כסף במקום, (מה לגבי למכור עוד CALL-ים על הסטרייק המקורי, עם הגנה טובה) וצריך למכור אז קול נמוך מה שיכול ליצור מצב שאם המדד מטפס חזרה לטווח בין הקול המכור לפוט המכור אז צריכים לשלם הרבה כסף בפקיעה). הבעיה השניה היא תזוזת מדד חזקה לקראת סוף החודש שאז התיקונים לא מכניסים כמעט כסף (אלא אם כן אתה מתכנן לסגור את העסק לפני).
    כמה שחשבתי על זה לא הצלחתי להגיע למסקנה שמכירת אוכף עדיפה על מכירת שוקת רחבה מבחינת התוצאה הסופית (ובטח מבחינת השקט הנפשי לאורך החודש). כשניהלתי אוכף, אני ישנתי תמיד יותר טוב ממצב בו כתבתי שוקת רחבה
    אם יוכח לי שאני טועה אני אשמח כי אני כל הזמן מחפש אסטרטגיות חדשות חוץ משוקת רחבה.
    מקווה מאוד שאוכל להעשיר אותך.
    תסתכל על האסטרטגיות של mosheb. ניהול מעולה שמאפשר לו לישון בשקט וגם לקחת רווח באופן עיקבי.
    סביר להניח שאני צודק,

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל

ציטוט פורסם במקור על ידי red-r
    אוקי, רק זהירות מהווגא (שמה בכיס את כל חברותיה היווניות)
    הסטיות עלולות לעלות, והיא שוקלת יפה ברוך השם

בקיצור, היווניה הכי חזקה בשוק בתחילת חודש במיוחד
    ווגה לא ווגא...
    הפסד מקסימלי 1100 ש"ח בערך, שזה 5.5% מהתיק בערך.
    ד.א. אני עושה את זה בכפולות לפי גודל התיק.
    סביר להניח שאני צודק,

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות