x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 12

נושא: אסטרטגיית 4/7 - כ 5% רווח, נא לסגור במיידי !

אסטרטגיית 4/7 - כ 5% רווח, נא לסגור במיידי !

11:45; 1121.8

בוקר טוב.
    האסטטרגיה הבוקר חוזרת לרווחיות, ונאמנים לכלל לפיו אם אפשרי לא להיכנס לפקיעה נבחר כן, כך נעשה גם הפעם. האסטרטגיה הקשתה עלינו בחודש לא פשוט עם תנודתיות חודשית עקבית לשני הצדדים. אע"פ כן, אני משוכנע, כבעבר, כי אלו האסטרטגיות מהן הכי ניתן ללמוד.

מכיוון שקיים רווח, וברצוננו להימנע מפקיעה – נא לסגור במיידי !

מכירת PUT 1050
    קנית CALL 1070
    מכירת 2 יחידות CALL 1080
    קנית PUT 1110
    קנית CALL 1110

אני מודע לכך, שאפשרי להמתין עוד מספר שעות ולהנות משחיקה משמעותית פי כמה אך הרווח הפוטנציאלי אינו מצדיק את הסיכון ביום טרם פקיעה.

כמו כן, אני זוכר את 18/7 – וכמובן שהודעת עדכון/סגירה תצא במקרה הצורך, כמו גם הודעה על החלטה להיכנס לפקיעה.

ברכות על הרווח,

המשך יום טוב.

Re: אסטרטגיית 4/7 - כ 5% רווח, נא לסגור במיידי !

תודה רבה לך לא רק על הכסף גם על זה שאתה מוצא לנו זמן יום לפני פקיעה.אני לא האמנתי שנצליח לסגור את זה ברוח ועכשיו אחרי שסגרתי כל מה שנשאר לי להגיד שוב ושוב זה תודה רבה. 110 שקל ליחידה ואפילו שזה רק ארבע אחוז זה שהצלחנו לסגור בלי הפסד זה כל הכבוד. שאלת ביולי על אסטרטגיה של 18.אני מוגן 1096-1115.נראה עוד רחוק משם אבל סומך עליך.תודה.

זה אמור להיות מכירת פ 1050 לא קנייה

אני סגרתי ברווח 439 ש"ח ליח'

תודה לך שחקן
    מחכים ל 18.7 שם המצב לא פשוט

אין לי מושג למה 5% אולי מי שלא עשה התיקון.סימתי לסגור עכשיו לקחתי 380 ליחידה שזה בערך 15%.
    הלואי עלי כל פעם ככה רק עם פחות התקפי לב. לא יודע איזה קסם אתה מתכנן ל 18/7/2010 אבל אם אתה מצליח גם בזותי תשנה את שם האתר להודיני

המון תודות לשחקן,

סגרתי ברווח מדהים של 506 ש"ח :shock:

שחקן מה קרה נהיית צנוע??????????
    480 שקלים חדשים ויפים :P
    20% ררוח

תודדדדה

שלום לכולם,

סתם מתוך סקרנות, לא בצעתי את האסטרטגיה, אני אשמח אם מישהו יוכל להגיד, מה היה אחוז ההפסד הכי גבוהה מאז שמחזיקים בה.

(כוונה לא להפסד מקסימאלי אפשרי, אלא להפסד מקסימאלי שהייתה בו "על הנייר")

נסגר ברווח של 313 ש"ח
    תודה!!!

- בשבת האחרונה קראנו בפרשה: "וצו את יהושע וחזקהו ואמצהו כי הוא יעבר לפני העם הזה והוא ינחיל אותם את הארץ אשר תראה", כלומר, משה הוציא, יהושע הכניס, והבוקר? אסיה הפחידה, אירופה הרגיעה, אז מה למדנו?

- למדנו כי אפילו חרב חדה מונחת... אל ימנע עצמו מן הרחמים, פירוש רש"י: אפילו אסט' מפסידה 24 ימים... אל ימנע עצמו מן הרחמים, ואפילו אם זה ביום האחרון לפקיעה, אז מה נשאר לנו לאמר?

- כל הכבוד "לשחקן" שלא נלחץ, לא נשבר, לא התיאש, לא נכנס לפניקה של מכירה בהפסד, כל הכבוד

- אני מעיד על עצמי, שאין לי את עצבי הברזל, ואורך הרוח של שחקן, והפתרון שלי זה לכבות את המוניטור כאשר ההפסדים גודלים, אחרת אני חותך את הקרן עם הרווחים שהתאדו, ולמחרת אני מצטער, אז תודה "שחקן", תודה

אני עדיין בהפסד ... מאחר ולא בוצע התיקון השני... :(

נראה לי שאשאר איתה לפקיעה... עם הפסד ודאי של 80 ש"ח ליח'... אלא אם כן למשהו יש רעיון...

בלי קשר - המון המון תודה לשחקן!!!

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות