x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 15 מתוך 15

נושא: 27/6/10

Re: 27/6/10

"מנגד, השחקנים שחששו כי החודש יסוכם בהפסד קשה, קידמו את כתיבות אופציות ה CALL עד לרמת 1110 הנקודות, דבר שחייב טווח פקיעה צר ביותר בין הרמות 1110-1125 (מעט מעל אחוז). "

האם האופציות 1110 היו PUT ולא CALL ??

שחקן מישהו אמר לי שחודש יולי יהיה חיובי האם אנחנו צפטיים להגיע ל 1160 האם יש סיכוי!!? המסחר בוול נעצר במחזור גבוהה ביום שישי האחרון כמו כן המסחר בפוטים היה גבוה ולא נתן תושאה לעומת קולים שנישחקו מעט במסחר דליל מה דעתך!!?

ציטוט פורסם במקור על ידי mevrick
    שחקן מישהו אמר לי שחודש יולי יהיה חיובי האם אנחנו צפטיים להגיע ל 1160 האם יש סיכוי!!? המסחר בוול נעצר במחזור גבוהה ביום שישי האחרון כמו כן המסחר בפוטים היה גבוה ולא נתן תושאה לעומת קולים שנישחקו מעט במסחר דליל מה דעתך!!?

שחקן אמר את דעתו במפורש בסקירה:
    "הערכה היא כי אנו צפויים להיסחר ברמות אלה בימים הקרובים, עם עדיפות מה לירידות. המיוחד ביולי, מלבד אורכו (34 ימים), הוא שהשחקנים החליטו שלא לחכות החודש לוול-סטריט ומשעות הבוקר ניתן לראות תנועה הולכת וגוברת של אופציות CALL על הסטרייק. המשמעות היא שהפקיעה גם החודש לא תהא גבוהה מהסטרייק הנוכחי, וליתר דיוק כי לא צפויות יותר מאשר עליות מתונות. לעומת זאת, כתיבות ה PUT אינן מרוכזות בספוט מסויים והן מגלמות את החשש מפני ירידות דרמטיות, עד כדי מסחר פעיל גם באופציות הרחוקות מאוד מהכסף (950-960). ",

כמובן שיש אחרים שחושבים הפוך

Zeev11 – אפשרי לכתוב CALL1160ּ1170 בבטחון גבוה, ובתנאי כפי שציינת שקיימת הגנה.

David – המגמה לא השתנתה היא עדיין מטה אך אני מדגיש שוב, כי בסטיה הנוכחית המצב הוא יותר דשדוש מאשר ירידות חדות (לפחות לימים הקרובים).

Poria – לא בשלב זה. הרכישה של מכתשים חיובית אך כפי ששמת לב השוק סירב להתלהב, וזאת משום שאיני רואה איך בשורת הרווח, בשנים הקרובות, הדבר יסייע. לטווח הארוך יותר אין ספק שמדובר בצעד חיובי ביותר.

Long – כשכבר מחייבים אותך לסגור, אתה סוגר רק ת מה שאתה חייב. כלומר, איני סוגר את כל האסטרטגיה אלא רק עד לשלב בו איני חורג מדרישת הבטחונות. מכיוון שכך, הפוזיציה תמיד קיימת, ועוד לפני גלגול, הרווח היה בחודש הנוכחי.

Biavi1 – אכן שגיאה בהקלדה. מדובר ב PUT ולא ב CALL. תודה.

Mevrick – לא רואה סיבה שנרוץ לכיוון 1160. איני מתיימר לקבוע כי החודש יסתכם בתשואה שלילית אך תשואה כה חיובית מעט מופרזת לאור המצב הקיים.

נראה לי שחלק מהתשובה היא שהאוכף על 1100 שכתבו השחקנים בתחילת החודש הכניס 5000 ש"ח מה שאומר שגם ב-1136 הם מרוויחים מהאוכף הזה יפה מאד ...

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות