x

עמוד 20 מתוך 26 ראשוןראשון ... 101819202122 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 191 עד 200 מתוך 255

נושא: אוכף מכור - שאלה לשחקן

Re: אוכף מכור - שאלה לשחקן

אין כזה דבר שני אוכפים אחד ליד השני. מה שפתחת זה פעמיים שוקת צרה. זה זהה לחלוטין ל:

[right:1x98ombv][rtl:1x98ombv]2 X Call 1120
    -2 X Call 1100
    -2 X Put 1080
    2 X Put 1060[/rtl:1x98ombv][/right:1x98ombv]

ציטוט פורסם במקור על ידי דמי כיס
    אין כזה דבר שני אוכפים אחד ליד השני. מה שפתחת זה פעמיים שוקת צרה. זה זהה לחלוטין ל:

[right:1adqta1o][rtl:1adqta1o]2 X Call 1120
    -2 X Call 1100
    -2 X Put 1080
    2 X Put 1060[/rtl:1adqta1o][/right:1adqta1o]
    היווניות אמורות להתנהג שונה באופציות שנמצאות בכסף (C1080 וP1100 שהוא כתב) לעומת אופציות בשוקת שנמצאות מחוץ לכסף (אמנם קרוב אבל עדיין בחוץ), למשל הגמא.
    אני טועה?

[quote="sun99"]ריקי, אני רגיל לאתר זירו סאם. העלתי לשם שתי גרסאות של ניהול אוכף עם הגנות כפולות.

פתיחה כתיבת 1090 , פוטים וקולים, הגנות 2- קולים /פוטים 1150, 1030 בהתאמה.

SUN שלום,
    לשם הלימוד פתחתי אוכף כתוב על ה 1090 בדיוק בגבולות שציינת, בתאריך 8.7.10
    טרם ביצעתי שום תיקון.
    כיום האסטרטגיה בדיוק מאוזנת , לאחר שעד כה היא הייתה מופסדת, ויש לי 2 שאלות:
    1. מתי לדעתך עליי לתקן?
    2. לא כ"כ ברור לי ,מדוע עדיין אין רווח , כעבור 10 ימים למרות שאנו כיום קרוב למדד ההתחלתי בו נפתח האוכף 1090?
    אני מנסה ללמוד ואודה לך על עזרתך.
    תודה
    מאיר טל

ציטוט פורסם במקור על ידי omer
    ציטוט פורסם במקור על ידי דמי כיס

[right:2zmrenhh][rtl:2zmrenhh]2 X Call 1120
    -2 X Call 1100
    -2 X Put 1080
    2 X Put 1060[/rtl:2zmrenhh][/right:2zmrenhh]
    היווניות אמורות להתנהג שונה באופציות שנמצאות בכסף (C1080 וP1100 שהוא כתב) לעומת אופציות בשוקת שנמצאות מחוץ לכסף (אמנם קרוב אבל עדיין בחוץ), למשל הגמא.
    אני טועה?
    בעיקרון אין שום הבדל ביווניות, מלבד הדלתא, בין אופציה שנמצאת סטרייק אחד מחוץ לכסף או סטרייק אחד בתוך הכסף.
    מה שעשה ניר זה שהוא כתב שוקת צרה מאד/אוכף קטום, בערך במרחק (בהנחה שעשה אותה כשהמדד היה קרוב ל-1090) של סטרייק מהכסף, עם הגנה במרחק 2 סטרייקים , ובנוסף קופסה (BOX) כאשר הפוט והקול נמצאים סטרייק אחד בתוך הכסף (יש הקוראים לזה גם אוכף קטום) וההגנות במרחק 4 סטרייקים מהכתיבות.

מכיוון שאין כל הבדל במרבית היווניות, אין זה משנה כל כך אילו היה עושה 2 שקתות זהות (כתיבה 2 קול 1100 + 2 פוט 1080, הגנה 2 קול 1120 ו- 2 פוט 1060).

לגבי הדלתא, אכן היא שונה באופציות מחוץ או בתוך הכסף, אולם אין שום משמעות במקרה זה - מכיוון שמדובר בקופסה "חייבת", כלומר קופסה שחייבת כסף לשוק.
    אזי הפרשי הדלתא בעצם מקוזזים 1:1 עם החוב שגלום בתוך הקופסה.

דרך אחרת לפרש זאת:
    1. האוכף הבנוי משתי אופציות שנמצאות כל אחת בתוך הכסף, יישלם בכל מקרה בפקיעה את המרחק בין הפוט לקול (2, 3 4 סטרייקים וכו') כפול 1000 ש"ח לכל סטרייק.
    2. ז"א, במקרה של ניר, מתוך התקבול שקיבל, 2000 ש"ח אינם שלו, אפילו לא לדקה, בכל מקרה ובכל מיקום של פקיעה , יישלם בוודאות לפחות את אותם 2000 ש"ח.
    3. מכיוון שאלו 2000 ש"ח בתצורת קופסה (BOX) כללי היווניות אינם רלוונטיים לגביהם, אין שחיקה אין טתא וכו'. כלומר זה כמו "להרגיש עם ולהיות בלי".
    4. בפועל, היווניות, השחיקה, הטתא וכו', עובדים לטובה או לרעה, רק על ייתרת התקבול שמעבר לאותם 2000 ש"ח של הקופסה. ז"א רק על התקבול "שכאילו" היה מתקבל משוקת באותו מרחק מהכסף.

שורה תחתונה,
    אין שום הבדל בין כתיבת קופסה (אוכף קטום עם אופציות בתוך הכסף) לבין שוקת כתובה באותו מרחק (אופציות מחוץ לכסף).
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

ציטוט פורסם במקור על ידי מאיר טל
    ציטוט פורסם במקור על ידי sun99
    ריקי, אני רגיל לאתר זירו סאם. העלתי לשם שתי גרסאות של ניהול אוכף עם הגנות כפולות.

פתיחה כתיבת 1090 , פוטים וקולים, הגנות 2- קולים /פוטים 1150, 1030 בהתאמה.

SUN שלום,
    לשם הלימוד פתחתי אוכף כתוב על ה 1090 בדיוק בגבולות שציינת, בתאריך 8.7.10
    טרם ביצעתי שום תיקון.
    מצ"ב הקישור:
    http://www.zerosum.co.il/Users/729/Positions/Show/5453
    כיום האסטרטגיה בדיוק מאוזנת , לאחר שעד כה היא הייתה מופסדת, ויש לי 2 שאלות:
    1. מתי לדעתך עליי לתקן?
    2. לא כ"כ ברור לי ,מדוע עדיין אין רווח , כעבור 10 ימים למרות שאנו כיום קרוב למדד ההתחלתי בו נפתח האוכף 1090?
    אני מנסה ללמוד ואודה לך על עזרתך.
    תודה
    מאיר טל

מאיר , ערב טוב, רצ"ב הפניה לניהול האוכף.

http://www.zerosum.co.il/Users/1141/Positions/Show/5444

sun בוקר טוב,
    תודה על תגובתך,
    היות ואני נכנסתי רק ב- 8.7 וטרם עשיתי שינוי, מה לדעתך עליי לעשות אם בכלל?
    כרגע האסט. לא מרוויחה ולא מפסידה.
    שוב תודה ויום טוב
    מאיר טל

[quote=גיל (רעננה)]
    ציטוט פורסם במקור על ידי omer
    ציטוט פורסם במקור על ידי "דמי כיס":3f2onmw3

[right:3f2onmw3][rtl:3f2onmw3]2 X Call 1120
    -2 X Call 1100
    -2 X Put 1080
    2 X Put 1060[/rtl:3f2onmw3][/right:3f2onmw3]
    אני טועה?
    בעיקרון אין שום הבדל ביווניות, מלבד הדלתא, בין אופציה שנמצאת סטרייק אחד מחוץ לכסף או סטרייק אחד בתוך הכסף.

3. מכיוון שאלו 2000 ש"ח בתצורת קופסה (BOX) כללי היווניות אינם רלוונטיים לגביהם, אין שחיקה אין טתא וכו'. כלומר זה כמו "להרגיש עם ולהיות בלי".
    4. בפועל, היווניות, השחיקה, הטתא וכו', עובדים לטובה או לרעה, רק על ייתרת התקבול שמעבר לאותם 2000 ש"ח של הקופסה. ז"א רק על התקבול "שכאילו" היה מתקבל משוקת באותו מרחק מהכסף.

שורה תחתונה,
    אין שום הבדל בין כתיבת קופסה (אוכף קטום עם אופציות בתוך הכסף) לבין שוקת כתובה באותו מרחק (אופציות מחוץ לכסף).[/quote:3f2onmw3]

תודה גיל, דרך הסתכלות מעניינת על הדברים. אני פיספסתי את עניין היווניות בנוגע לכסף שמשלמים בכל מקרה.

מאיר,

1. אם תעבור על השירשור לעיל, תגלה כמה "כללים" ותובנות של החברים כאן, שמאוד חיוניים להבנה.
    2. תבחן שוב את האסט של sun , תעבור על השלבים אחד אחד ותנסה להבין מתי נעשו ומדוע.

בהצלחה
    R

ציטוט פורסם במקור על ידי מאיר טל
    sun בוקר טוב,
    תודה על תגובתך,
    היות ואני נכנסתי רק ב- 8.7 וטרם עשיתי שינוי, מה לדעתך עליי לעשות אם בכלל?
    כרגע האסט. לא מרוויחה ולא מפסידה.
    שוב תודה ויום טוב
    מאיר טל
    מאיר, אתה "החמצת" את ההזדמנות למקסם את הרווח.

שים לב, כאשר אתה מתחיל את החודש בהגנות כפולות , מה "שמגן" על ערך ההגנות הינה שחיקה מופחתת בתחילת החודש=(טאטא).

כאשר המדד עלה למעלה ל- 1120 היתה צריך לקנות 8 קול 1100 ולמכור 16 קול 1120 על הכסף.

שים לב כי ככל שאתה מתקדם בזמן לפקיעה, הרחוקים נשחקים הרבה יותר מהקרובים ובכדי לעשות את הפעולה הזו עליך להתקרב יותר לסטרייק= להסתכן יותר בשביל אותו הכסף.

מה שאתה עשית זה נשחקת ברחוקים - לא מימשת את הרווח הפוטנציאלי בתנועת המדד.

כעת מה שנותר לך לעשות כיוון שיש לך כפול קנויים בצדדים זה להמתין לתנועה לאחד הכיוונים ואז לבצע את הפעולה. כרגע אתה במרכז האוכף לקראת פקיעה.

אגב, במידה ואתה "לא נוגע " עדיף לכתוב אוכף על הסטרייק עם הגנה אחת רחוקה .

בנוסף , לא רציתי , "לזהם" את השירשור של האוכף בכתיבה רחוקה יותר, ז.א כאשר קונים כפול במיוחד בצד הקול כדאי לכתוב רחוק יותר כנגד הקנויים כדי לאזן את השחיקה.

בהצלחה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות