x

מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

נושא: שאלה מעניינת לגבי התנהגות השוק.

שאלה מעניינת לגבי התנהגות השוק.

אתמול נסגר P1160 במחיר של 201 ש"ח. עקבתי אחרי האופציה הזו אתמול, והמחיר שלה עלה כאשר התמתנו הירידות.

הבוקר בשעה 9:30 הקדם הסתובב סביב 1215. ציפיתי ש P1160 יפתח באזור 170-180, כפי שהיה אתמול כאשר המדד היה 1215.

באופן מפתיע, בשעה 9:30 בדיוק, הופיעו הצעים וביקושים סביב 210-220. זה עוד לפני שמישהו יכול היה לדעת משהו מלבד מדד הקדם שהיה כאמור 1215. המחיר הזה מתאים למדד של 1207 (כפי שבאמת היה).

ועכשיו לשאלה/תהייה:
    זה נראה כאילו הסוחרים באופציות, ידעו כולם שהמדד הגלום צריך להיפתח על 1207. אחרת אין לי הסבר לרמת המחירים שהופיעה. וזה לא שהופיעו דברים אחרים וזה התייצב ב 220. זה ישר עלה כ 220. איך הם ידעו? איזה מידע יש לסוחרי האופציות שלנו אין? האם הם יכולים לראות הצעים וביקושים של אופציות לפני 9:30?

Re: שאלה מעניינת לגבי התנהגות השוק.

בוקר טוב דמ"כ

אני מציע לך לשמוע על תאוריית האיתותים של בן

לפי תאוריה זו שאני עוקב אחריה כבר כמה שבועות כל מה שקורה בטרום הוא איתות בן האלגוטרייד

אין קשר איך יפתח המסחר. הגלום ב9:30 יהיה קרוב יותר.

ציטוט פורסם במקור על ידי דמי כיס
    אתמול נסגר P1160 במחיר של 201 ש"ח. עקבתי אחרי האופציה הזו אתמול, והמחיר שלה עלה כאשר התמתנו הירידות.

הבוקר בשעה 9:30 הקדם הסתובב סביב 1215. ציפיתי ש P1160 יפתח באזור 170-180, כפי שהיה אתמול כאשר המדד היה 1215.

באופן מפתיע, בשעה 9:30 בדיוק, הופיעו הצעים וביקושים סביב 210-220. זה עוד לפני שמישהו יכול היה לדעת משהו מלבד מדד הקדם שהיה כאמור 1215. המחיר הזה מתאים למדד של 1207 (כפי שבאמת היה).

ועכשיו לשאלה/תהייה:
    זה נראה כאילו הסוחרים באופציות, ידעו כולם שהמדד הגלום צריך להיפתח על 1207. אחרת אין לי הסבר לרמת המחירים שהופיעה. וזה לא שהופיעו דברים אחרים וזה התייצב ב 220. זה ישר עלה כ 220. איך הם ידעו? איזה מידע יש לסוחרי האופציות שלנו אין? האם הם יכולים לראות הצעים וביקושים של אופציות לפני 9:30?
    ראשית את האופציות מחשבים לפי הגלום.
    שנית יש הזרמה של ביקושים+הצעים ליפני המיסחר : ב-9.30. אתה רואה את המחירים אחרי השחקנים.שחכת שבכל פרמטר הם לפנינו כגון אופציות פתוחות.
    הכותב בפורום זה עשוי ליהיות באסטרטגיה,אין אחריות.

האמת כואבת אולם פירותיה טובים לנפש.

.

ציטוט פורסם במקור על ידי leayael
    בוקר טוב דמ"כ

לפי תאוריה זו שאני עוקב אחריה כבר כמה שבועות כל מה שקורה בטרום הוא איתות בן האלגוטרייד

מה אומרת התיאוריה? שהאלגוטריידים מסדרים בניהם עניינים לפני תחילת המסחר? נשמע לא חוקי ברמות...

ציטוט פורסם במקור על ידי mosheb
    שנית יש הזרמה של ביקושים+הצעים ליפני המיסחר : ב-9.30. אתה רואה את המחירים אחרי השחקנים.שחכת שבכל פרמטר הם לפנינו כגון אופציות פתוחות.
    אתה אומר שהשחקנים יכולים להתחיל להזרים פקודות ולראות מה הולך לפני 9:30? כי אצלי הכל חסום עד 9:30.

בוקר טוב דמ"כ

מה אומרת התיאוריה? שהאלגוטריידים מסדרים בניהם עניינים לפני תחילת המסחר? נשמע לא חוקי ברמות...

אתה אומר שהשחקנים יכולים להתחיל להזרים פקודות ולראות מה הולך לפני 9:30? כי אצלי הכל חסום עד 9:30.
    דמי כיס דרך בנקים ניתן להעביר הוראות מ-9 בבוקר.
    עובד עם הבנלאומי כל יום מזרים פקודות כבר ב-9:10,
    כל בוקר אני פורש רשת אם הצלחתי אז עשיתי את היומית חוץ מהאסטרטגיות.

.

היי אופיר
    הבוקר באמת ניפתח 1207
    השער היה מדויק לפי התאמת מדדים לחוזים!!
    זה ביכלל לא היפתיע
    אם תירצה שערי התאמה בבוקר אשלח לך בפרטי
    במידה ולא פותח בשערי התאמה אזי זה באמת מפתיע

שלום משה,
    אתה יכול להסביר איך פורשים רשת?

בוקר טוב דמ"כ

זה הדבר היחיד שנראה לך לא חוקי ברמות? "החזקת המדד" בתרגילים הידועים ומשחקי יום הפקיעה טובים יותר?

ציטוט פורסם במקור על ידי פלונית
    שלום משה,
    אתה יכול להסביר איך פורשים רשת?
    פלונית.לדוגמא היום סביר היה שהשוק ירד בגלל המדדים בעולם.
    ניכנסתי לאתר חישבתי כמה שווה אופציה קול במדד 1204,שזו התמיכה השנייה אחרי 1207 תמיכה ראשונה.
    חישבתי במחשבון והעברתי פקודת קנייה לפי התאורטי.560 ש"ח.
    בדקתי פוט 1210 כמה שווה העברתי הוראת מכירה לפי 1420 ש"ח.
    בסוף היום סגרתי את שתי הפעולות ברווח,ברוב המיקרים סוגר אחרי שיש רווח בלי לחכות{רווח של 120 ש"ח ליחידה מספיק לי}.
    זה מה שניקרה ליפרוש רשת,תפס מה טוב ומה נעים,לא תפס לא קרה כלום.

.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות