x

עמוד 3 מתוך 6 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 56

נושא: מדד הבנקים על שולחן הניתוחים

Re: מדד הבנקים בישראל - לדעתי איתות שורט התקבל השבוע

מסכים עם השורט. אני אוסיף כי נראה שקו המגמה העולה העבה החליף תפקיד.

[attachment=0:3h26evh3]Daily.26.02.10.GIF[/attachment:3h26evh3]

אשמח אם תעלה גרף עם כל האינדיקטורים שתארת על הגרף השבועי.
    בהצלחה עם השורט.

אם תוכל להעלות גרף שבועי ולסמן את הנר של השבוע האחרון וכן את הנר שנקבע בפסגה אני יפרט וכן את ממוצע נע 18 אני אוכל לפרט הרבה יותר.... יש לי בעיה עם העלאת גרפים כרגע. תודה מראש

בבקשה.

הדבר החשוב ביותר שניתן לראות זה כי זו פעם ראשונה שהמדד סוגר מתחת לממוצע נע 18 מאז התחילה מגמת העליה בחודש מרץ 2009. כמו כן ניתן לזהות 3 תבניות של נרות יפנים

1-2 בפסגה - Shooting star + נר דובי בולע בשבוע שאחריו. חשוב להדגיש שוב כי נר דובי בולע אינו לורח בחשבון צלליות וניתן לראות בברור כי הנר האדום שהגיע אחרי תבנית ה Shooting star מאגף כולו את הנר הקודם.

3- נר דובי בולע בשבוע המסחר האחרון שעומד בכל הקריטריונים של התבנית (שוב, לא כולל צלליות).

שילוב של הגרף היומי, שבירת קן מגמה עולה ארוך טווח ותחת קו מגמה יורד קצר טווח, יחד עם התבניות היפניות ושבירת ממוצע נע 18 - כולם תומכים בהמשך מהלך יורד. יעד אפשרי ארוך טווח בהנחה שהתבניות יצאו לפועל נמצא ברמת תיקון 1/3 לכל המהלך העולה ב 1,040 נקודות.

לפיכך אני סבור שיש לנצל עליות כדי למכור את המדד בחסר.

בהצלחה.

אני מקווה שאתם לא חושבים שמדד הבנקים חיי בוואקום , והניתוח שלו לא כזה מועיל מועיל שכל לא יקרה מצב שבו המעוף ימשיך לעלות והבנקים ירדו.

ניתוח מדד הבנקים והסקה משם שהמדד יפול ,שקול ללהגיד שכל הבורסה תיפול.
    לא שזה לא הגיוני, יתכן ויהיו ירידות. אבל השאלה מה אומרים שאר המדדים

מדד הבנקים בהחלט משפיע על המעוף מאחר ומהווה חלק ממנו אך גם עומד בפני עצמו. שימו לב שהניתוח הטכני מתייחס למדד הבנקים וזהו גם הגרף שהועלה!

ברור אופס. אכן מאוחר כרגע להכנס לשורט על מדד זה כי האיתות כבר ניתן לפני כ 6 ימי מסחר באזור ה1300.
    מלבד זאת איני חובב שורטים על מדדי ת"א החזקים בשוק שוורי זה, לכן בכל מקרה לא הייתי נכנס לזה.

[attachment=0:2xp4wnwj]Comparison5.GIF[/attachment:2xp4wnwj]
    בנקים
    מעוף
    DOW
    S&P500

בגרף למעלה אפשר לראות שדוקא מדד הבנקים הוא זה שיותר דומה למדדי ארה"ב מאשר המעוף. (כמובן, העוצמות שונות, אך המגמות כמעט זהות והתזמונים דומים).
    המעוף הוא אולי המדד היחיד בעולם שכמעט מצליח להגיע אל השיא האחרון מינואר (1180).
    לכן מדד הבנקים אכן צפוי להמשיך לעקוב אחרי מדדי ארה"ב (בניגוד למעוף).

לגבי הS&P, אני ממליץ לצפות בוידאו של רון ווקר (הומלץ לי ע"י אבזם): http://thechartpatterntrader.blogspot.com/

בקצרה, הוא מאמין בהמשך הירידות, אך אנחנו בהחלט בנקודות קריטיות של מאבק בין הקונים והמוכרים, ולכן הכיוון המיידי אינו ברור כלל. גם הUSD/CHF והEUR/USD בנקודות קריטיות.

אני לא מתנדב לנחש לאן מדדי ארה"ב והדולר הולכים מכאן ... הניתוח הטכני שטוען לירידות מול ההפתעות של ברננקי שרוצה עליות .. ומה שעוד יותר מבלבל זה שהדולר נותן דווקא הרבה איתותי החלשות כרגע שתומכים דווקא בהמשך עליות השווקים ... מבחינתי זה 50/50.

הקונפליקט הזה צריך להפתר (בהנחה שיש קורלציה), או שהעליות תתחדשנה בגדול, ואיתותי החלשות הדולר יתבררו כנכונים. או שהדולר פורץ את כל הקווים, ממשיך להתחזק בגדול, והשווקים ימשיכו לרדת.

גם אם הS&P500 יטפס לשיא האחרון, והמעוף אפילו יטפס ל1248, אז כל העולם עדיין ימשיך לטעון לdouble top, בקיצור כל הסאגה הזאת והחשש צפויים להמשך עוד זמן רב, ולכן דווקא בתקופה כזו מאוד חשובה הבחירה הסלקטיבית של מניות שיודעות לתת תשואה, ולא כמו ב2009, שאז גם הקוף הידוע מהעיתונות היה יודע להשיג תשואה יפה.

ווף ניתוח יפה. נראה שכדאי לעקוב אחר כל הפרמטרים הללו גם יחד. על כל פנים שמתי לב כי מדדי הבנקים גם בארצות הברית וגם בארץ , מעידים בד"כ על העתיד לבוא למדדים העקרים.

שבירת 1020 ב-S&P500 תעיד על ירידות מעבר לתיקון "רגיל".

השאלה לגבי תל אביב 25 האם במצב "דמיוני" כזה תל אביב 25 ידביק את קצב הירידות או ישמור על הגובה היחסי שצבר?

דרך אגב במידה ו-S&P500 ויפרוץ את 1110 כנראה שהדרך ל- 1150 תהיה פתוחה לפניו, ואז אצלנו בתל אביב 25 כנראה נעמוד בפני שיאים חדשים.

ציטוט פורסם במקור על ידי sun99
    השאלה לגבי תל אביב 25 האם במצב "דמיוני" כזה תל אביב 25 ידביק את קצב הירידות או ישמור על הגובה היחסי שצבר?
    נשווה לתחילת המפולת מנובמבר 2007.

זהו גרף השוואתי בין המעוף בכחול לS&P500 בירוק בתאריכים של תחילת המפולת. לא צירפתי את מדד הבנקים כאן, כי זה יצא מסורבל מידי, אבל אני מבטיח לך שמדד הבנקים ציית יותר לנעשה בארה"ב מאשר המעוף, בדיוק כמו היום.
    כלומר אפשר להתייחס לקו הירוק כאל מדד הבנקים או כאל הS&P500, כי בכל מקרה זה יצא אותו דבר.

[attachment=0:2kck652z]Comparison6.GIF[/attachment:2kck652z]
    מעוף
    S&P500 / מדד הבנקים
    בעמודות שסימנתי ב 1:
    בעוד המעוף נשאר ברמות שיא במשך כ8 שבועות עם שיאים שווים, הS&P500 המשיך לייצר שיאים יורדים. אני זוכר טוב טוב את התקופה הזאת! מי לא ...
    ואז בשלב מסויים, למעוף כבר לא היתה ברירה, והוא פשוט קרס והשלים את כל הפער. סימנתי בשתי אליפסות אדומות, שני שפלים, כאשר ה S&P500 מגיע מהשפל השמאלי לשפל הימני "במתינות", המעוף מגיע לשם בקפיצת בנג'י.

בעמודות שסימנתי ב 2:
    כאן נשמרה הקורלציה. המעוף והS&P500 שומרים על שיאים יורדים באופן מתואם.

בעמודות שסימנתי ב 3:
    המעוף לא יוצר שפלים יורדים בעוד מדד הבנקים והS&P500 כן. גם את התקופה הזו אני זוכר מצויין! עד היום המנתחים עפ"י גלי אליוט מחכים לגל ה5 הזה שכבר לעולם לא יגיע. המסקנה היא שהמעוף תמיד בעמדה יותר טובה מכולם, ומכאן הבחירה שלי להזהר מאוד משורטים על המעוף מעתה ועד עולם, ואם כבר, אז לחכות לאיתות ברור, ולא להכנס לשורט במעוף עפ"י איתות בגרף אחר נגיד בארה"ב.

אז כפי שאתה כבר מבין, זה קרה בעבר. (השתהות ממושכת והדבקת פערים).

היום המעוף מצליח להגיע לרמות השיא של ינואר.
    מדד הבנקים מצליח לטפס לא יותר מ61.8% ממהלך הירידות שקדם לו, ולא מצליח להגיע לשיאי ינואר.
    הS&P500 כמו מדד הבנקים מצליח לטפס 61.8% ממהלך הירידות שקדם לו, ולא מצליח להגיע לשיאי ינואר.

ובדיוק כמו אז, המעוף מרחף ברמות שיא ללא שיאים יורדים אלא עם תיקרות כפולות תו"כ דשדוש, עד שיתבהרו העיניינים. (ראה תרשים בתגובתי הקודמת).
    אם הירידות יחריפו, המעוף עלול להשלים פערים עם פאניקה אופיינית.
    אם יהיה רמז קטן שבקטנים שה S&P500, עשוי לפרוץ את שיאי ינואר, המעוף ישאיר עשן לשאר המדדים לפני כל העולם.

Re: מדד הבנקים על שולחן הניתוחים

ווף, עשית כאן עבודה רצינית, וזה בעצם מאשר את מה שחשבתי.

אצלנו לא יורדים סתם למטה, יורדים רק כאשר אין ברירה. מצד שני כאשר יורדים אז הנפילה היא גדולה הרבה יותר, זוית הנפילה יותר גדולה.

נראה לי כי אכן במצב של התרחיש הפסימי של המשבר כנראה ת"א 25 ימתין בטרם ירידות חדות וכאשר הם יגיעו הירידות יהיו חדות הרבה יותר.

טוב אז אני מבין כי יש לתת עדיפות לשורטים באמריקה ורק לאחר מכן לשורטים בישראל. ועד שיהיה ברור כיצד העולם מתנהג אצלנו יהיה דישדוש עם נטיה לירידות ובכל תיקון של העולם אצלנו יהיה שבירת שיא חדש.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות