x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 20

נושא: הפקיעה והירידות אחריה, משהו לא ברור לי

Re: הפקיעה והירידות אחריה, משהו לא ברור לי

גם אני לאחר סגירת הוול בעליות ולאחר מכן חוזים אדומים וכן מהסתכלות ממפת הפוזיציות, היה "ברור" לי כי תהיה פתיחה אדומה בתל אביב. הפקיעה היתה ב- 1178 אז ברור כי הערכה מוקדמת היתה טעות, אבל לדעתי לא היתה עסקה אחת כל היום בשער של 1178. ומיד נסחר ב- 1173 , תסתכלו בשערי הקולים על הכסף של מרץ בגבוה היומי לא נסחר כלל לפי שער כזה גבוהה.

לאחר הפקיעה הזאת אני בכלל יצאתי מבולבל משיטת הפקיעה הרנדומלית. היתי בטוח כי השער נקבע על פי מפגש מחירים בין מוכר לקונה.

על כן אשמח אם משהוא יעיר את עייני בהסבר כיצד שער הפתיחה נקבע בפועל.

האם יכול להיות שזה בכלל שער תאורטי בין פקודות מכירה וקניה? באותו פרק זמן שנקבע רנדומלית? אם כן זה באמת הגרלה אמיתית שאף אחד לא צריך להקריב בשבילה שקל אחד, וזה נשמע מוזר מאוד.

איך בדיוק היה ברור ביגלל חוזים אדומים לייט בתחילת היום ממש ?
    סתם שאלה הגיונית מה חזק יותר סגירה ירוקה בוול ארביטראז חיובי או חוזים אדומים לייט בתחילת המיסחר ובוא לא נישכח כי החוזים היו אדומים לאור העובדה של יוון שזה כבר עברנו את זה פסיכולוגית.עוד דבר שאתם לא שמים לב בן ברקנני ראש הפד נואם ביום המיסחר ונותן נאום מסכם
    וזה כבר לא משנה מה אמר(לא ניכנס לזה)המשקיעים בוול בוחרים ללכת על הירוק האם זה לא אומר שבגדול המשך הדרך היא חיובית?

ציטוט פורסם במקור על ידי dani28
    סתם שאלה הגיונית מה חזק יותר סגירה ירוקה בוול ארביטראז חיובי או חוזים אדומים לייט בתחילת המיסחר ובוא לא נישכח כי החוזים היו אדומים לאור העובדה של יוון שזה כבר עברנו את זה פסיכולוגית.עוד דבר שאתם לא שמים לב בן ברקנני ראש הפד נואם ביום המיסחר ונותן נאום מסכם
    וזה כבר לא משנה מה אמר(לא ניכנס לזה)המשקיעים בוול בוחרים ללכת על הירוק האם זה לא אומר שבגדול המשך הדרך היא חיובית?
    במבחן התוצאה הפתיחה היתה בעליה, ויום המסחר ננעל ב- 1160(ירידה של 20 נקודות). לכן כל הניתוחים בדיעבד לא מועילים. מבחינה עובדתית , ת"א 25 לאחר הירידות האחרונות נגע בשנית בשיא הקודם של 1180 בעוד באמריקה לא הצליחה לשבור את ה- 1110 שלא לדבר על להתקרב ל-שיא הקודם של 1150.

השאלה מתעוררת לאור "רצונם" כביכול של השחקנים לאור מפת הפוזיציות לסגור באזור 1160-1170, כיצד הפתיחה היתה בשער 1178, שער הכי גבוה באותו היום שלדעתי לא ארע פעולת מסחר אחת בשער זה.

ואני חוזר שנית על בקשתי שמשהו יסביר לי כיצד נקבע שער הפקיעה בפועל , האם על פי שער ממצוע וירטאולי או מפגש אמיתי בין מוכר לקונה בפתיחה.

ציטוט פורסם במקור על ידי sun99
    ציטוט פורסם במקור על ידי dani28
    במבחן התוצאה הפתיחה היתה בעליה, ויום המסחר ננעל ב- 1160(ירידה של 20 נקודות). לכן כל הניתוחים בדיעבד לא מועילים. מבחינה עובדתית , ת"א 25 לאחר הירידות האחרונות נגע בשנית בשיא הקודם של 1180 בעוד באמריקה לא הצליחה לשבור את ה- 1110 שלא לדבר על להתקרב ל-שיא הקודם של 1150.

השאלה מתעוררת לאור "רצונם" כביכול של השחקנים לאור מפת הפוזיציות לסגור באזור 1160-1170, כיצד הפתיחה היתה בשער 1178, שער הכי גבוה באותו היום שלדעתי לא ארע פעולת מסחר אחת בשער זה.

ואני חוזר שנית על בקשתי שמשהו יסביר לי כיצד נקבע שער הפקיעה בפועל , האם על פי שער ממצוע וירטאולי או מפגש אמיתי בין מוכר לקונה בפתיחה.
    שער הפקיעה הוא שער הפתיחה ביום הפקיעה, שנקבע אקראית בין 9:45 ל-9:50.
    שער הפתיחה נקבע בהתאם לכללי שלב זה - במידה ואפשר להפגיש קונים ומוכרים, מתבצע מסחר אמיתי. במידה ולא, שער הפתיחה הוא שער הבסיס. על מנת לסבר את האוזן, אתמול בוצעו 3,113 עסקות בשער הפקיעה (נתון דומה לפקיעת ינואר - 3,181).

במאמר מוסגר, לטעמי הפקיעה אתמול היתה שלווה מאוד בהתחשב בציפיות. על מנת להמחיש, מחזור הפתיחה היה נמוך משמעותית ממחזור הפתיחה בחודש שעבר (904 מול 1214). עם זאת, אין להתעלם ממהירות הפקיעה (09:46:01 מול 09:48:2.

אנחנו מעלים פה הרבה השערות.
    אני בטוח שכולם ימצאו את זה מועיל ומעניין, אם שחקן יתיחס לסיבות להשתלשלות העניניים בפקיעה ואחריה, בסקירה השבועית שלו. בנוסף נשמח להתייחסות על איך יתכן ששער הפקיעה/ פתיחה נקבע על 1178.54 בעוד נראה שלא בוצעו עסקאות במחיר הזה.

אני מנתח הכל הפוך.
    השחקנים הדומיננטים רצו םקיעה מעל 1170. בגלל זה הפקיעה הייתה מעל. שימו לב שלא היו מלחמות פקיעה. אפילו פעם אחת השער התאורטי לא היה שלילי - כך שהיתה פקיעה רגועה סה"כ.

ברגע שהשחקנים הפסיקו להתערב + היו צריכים למכור נכס בסיס + קונים שנעלמים ביומיים האחרונים +חוזים אדומים + אירופה יורדת = החרפת ירידות.

פשוט וקל.
    מה שלא ברור זה שהמפה פיספסה (שוב)
    אם אתה לא יודע לקרוא את זה. אל תקנה את זה

ציטוט פורסם במקור על ידי haimn
    אני מנתח הכל הפוך.
    השחקנים הדומיננטים רצו םקיעה מעל 1170.
    מהיכן למדת את זה? והאם ידעת את זה לפני בוקר הפקיעה?

בגלל זה הפקיעה הייתה מעל. שימו לב שלא היו מלחמות פקיעה. אפילו פעם אחת השער התאורטי לא היה שלילי - כך שהיתה פקיעה רגועה סה"כ.
    זה שהפקיעה היתה גבוה ובסופו של יום סגר בנמוך מעיד כי היו מי שרצו פקיעה ירוקה ולא אדומה וזה מה שקרה במציאות

ברגע שהשחקנים הפסיקו להתערב + היו צריכים למכור נכס בסיס + קונים שנעלמים ביומיים האחרונים +חוזים אדומים + אירופה יורדת = החרפת ירידות.

לו היה פותח ב- 1173 ואז יורד אני היתי מקבל את הניתוח שלך אבל זה פתח בעליה , בשער שכל היום כלל לא נסחר בדרך פקיעה שעדין לא מובנת לי כיצד נקבעה.

פשוט וקל.
    כיוון שכנראה אתה ראית את זה באופן בהיר היתי שמח שבטרם הפקיעה הבאה תיתן תחזית פשוטה וקלה

מה שלא ברור זה שהמפה פיספסה(שוב)

מה שברור, זה שהפקיעה המיטבית של כלל הכותבים היתה 1160-1150 על פי מפת הפוזיציות , על כן או שכותב משמעותי הפקיעה המיטבית שלו היתה קרוב ל- 1180 או שגורם אחר חזק יותר מהכתבנים הגדולים משך את הפקיעה למעלה.

איפה רואים מתי היתה הפקיעה בדיוק וכמה עסקאות בוצעו בשער הפקיעה ?
    תמיד נזכור את ספטמבר השחור

ציטוט פורסם במקור על ידי dragon74
    איפה רואים מתי היתה הפקיעה בדיוק וכמה עסקאות בוצעו בשער הפקיעה ?
    אתר הבורסה.
    אם תביט במעלה השרשור הנוכחי, תוכל להבחין שכבר ציינתי את הנתונים הללו.

ראיתי שציינת את הנתונים, בגלל זה התענינתי מאיפה הם נלקחו.
    תודה !
    תמיד נזכור את ספטמבר השחור

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות