x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 22

נושא: 21/2/10

Re: 21/2/10 רבוע כחול לפני הנפקה?

לשחקן: ראיתי בהודעה לבורסה שרבוע כחול הוציאה תשקיף לקראת הנפקה של 15 מיליון מניות. האם משנה הערכתך בנושא?
    תודה

לשחקן, בינלאומי 1 או 5?

אנא תשובתך

Re: 21/2/10

ערב טוב שחקן, כאחד שמשתדל לעקוב בעקביות רבה אחר סקירותיך לצורך קבלת החלטות ללקוחותיי בין השאר, אינני רואה התיחסות מצידך לסנטימנט השלילי בו אתה נוקט כבר הרבה זמן על השווקים,כמו כן בד"כ אתה מציין שאין שינוי בשאר הערכות,קרי שלילי על השוק בכלל ועל מניות ספציפיות בפרט.כאן אציין שוב את טאואר,מה דעתך כעת לאור ההתפתחויות האחרונות האם אתה עדיין שלילי עליה???אשמח לתגובתך

מצטרף לשאלה על איזה מניית בינלאומי מדובר 5 או 1?

לשואלים על הבינלאומי – הכוונה היא לבינלאומי 1.
    עופר- ההערכה כי הנדלן יהא המדד החלש עודנה בתוקף ולראיה החודש האחרון, ובהתאם פוזיציית השורט.
    פוריה – גילת ומלאנוקס שתיהן מניות לטווח בינוני פלוס והאירועים אינם מהותיים.
    אייל – הסקירה לוקחת לי כשעתיים בערך ואם מעורבות מניות אז עוד כחצי שעה למניה לשם קריאת דוחות, השוואה למגזר וכן הלאה. הרבה מניות נמצאות תחת מעקב אבל רק הבודדות שאני משוכנע בכיוונן מצויינות בסקירה.
    אייל2 – שורט סין בהחלט בתוקף וזו המדינה שתמשיך להציג, כפי שהיה בחודשיים האחרונים, תשואת חסר על מול שאר הבורסות.
    דורון – הערכתי לא השתנתה. עודני סבור כי כל העליות האחרונות במדדים הן עליות מלאכותיות וצפוי תיקון אלים במיוחד. מבחינת אין שינוי בהערכות – ממש לא. ישנן הרבה מניות שאני מציין כקניה, כשרובן מציגות תשואה של עשרות אחוזים בין קניה למכירה. אין שינוי בהערכה משמעותו, הן לחיוב והן לשלילה – כל מניה ומגזר והפוזיציה שלו. מבחינת טאואר – עיין ערך גבעות. הרבה דיבורים, הרבה הודעות, הרבה רעש – נפט יש? מי יודע... טאואר (אין ספק ששונה מגבעות מהותית) עוסקת לא בייצור שבבים אלא בעיקר ביחסי ציבור, ולכן ההודעות ברובן לא תורמות. בשורה התחתונה החברה בהפסד, ולכן הערכתי כי סביבות 400 משקפת שווי ריאלי. לא מתווכח עם פסיכולוגיית השוק, ועשה הבדל בין סנטימנט לכלכלה אך ברמת השווי אין הצדקה למחיר הנוכחי גם לאחר כל ההסכמים החדשים. מציע לא לשפוט בכל רגע נתון ובטח שמניה כמו טאואר פחות מעניינת כשיש מניות מעוף המציגות תשואה יציבה וחדה לא פחות.

תודה רבה ויוםטוב,
    אפרופו הערה קטנה,ראיתי כמו רוב קוראיך את הכתבה עליך בביזפורטל,אני חושב שזה יצא בסוף רק לטובתך והביא פרסום וחשיפה נוספת לאתר.
    גם אם אתה יוסי אלוף או לא,אותי ברמה האישית זה ממש לא מעניין כי אני חושב שסקירותיך די תורמות למרות שאתה לא חייב כלום לאף אחד. אז תדע שאני באופן אישי מעריך זאת.יום טוב

עד היום עדיין לא הבנתי מהזאת אומרת השחקנים ילחצו את השוק למטה.
    מי הם השחקנים האלה,
    כאשר אני בוחן מי עומד מול השחקנים אני רואה גופים עם כסף בלי סוף ,כסף של עמיתים+קופות גמל+קרנות השתלמות.
    הגופים שעומדים מול השחקנים עושים כראות עינם .
    יש לגופים את כל האינפומציה ולפי זה הם תוכפים.
    לשחקני המעוף אין שום סיכוי נגדם.
    בהצלחה לכולםםםםםםםםםםםםםםםםם
    הכותב בפורום זה עשוי ליהיות באסטרטגיה,אין אחריות.

האמת כואבת אולם פירותיה טובים לנפש.

.

לאור העליות הנכרות בטאואר האם אתה עדיין חושב שטאור לא שווה יותר מ 35 40 אגורות

ציטוט פורסם במקור על ידי benybn
    לאור העליות הנכרות בטאואר האם אתה עדיין חושב שטאור לא שווה יותר מ 35 40 אגורות
    איך משינוי חד יומי אתה מסיק שווי של מנייה?
    מר מעוף נתן כאן את הערכת שוויו לחברה, לא חושב שההערכה הזו כזו פרוביזורית שמהלך של 3-4% יומי יזיז אותה לכאן או לכאן.

אני אגב, לא לגמרי מסכים איתו וחושב שכרגע היא מייצגת שווי שוק הוגן. מה שכן, זו יופי של סיבה להפתר מהמניה אחרי סיבוב נאה.

תודה לך מר מעוף, קראתי את מילותיך בצמא.

Z

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות