x

עמוד 1 מתוך 8 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 80

נושא: הודעה חשובה !

הודעה חשובה !

ערב טוב לכל החברים.

מתברר שהאנונימיות שלי ושל העובדים באתר, מאוד צרמה לביזפורטל והם החליטו לצאת היום בכתבה ש"חושפת" אותי, או לפחות מתיימרת לעשות זאת, את עובדי האתר ועוד המצאות שונות ומשונות.
    לרוב, אנו מסרבים לכל חשיפה שהיא, וכך עשינו גם הפעם. הצעתי בהתכתבות במיילים לכתב שאינו בקיא בשוק ההון עזרה ושיתוף פעולה בהסבר על הקרן העתידה לקום, על הכנס לחברים במרץ ועוד דברים שאנו פועלים בהם לרווחת המשתמשים.
    לצערי, הכתב התעניין יותר בצהוב, בשקרי, ובנמוך כיאה לכתב סלבריטי ולא כיאה לכתב בשוק ההון.

הייתי עובר על העניין לסדר היום אך הבוקר הגיעו כתב וצלם למשרדי הקרן המוקמת בימים אלה, בלא שהוזמנו. הזוג המשעשע, פגש את לירן ועליזה היקרים, שמצידם הזמינו אותם לקפה, אך הם היו עסוקים בנבירה וחיפשו דוקא אותי (עליזה נעלבה ). אפעס, כי איני יושב במשרדי החברה ונסיונותיהם העלו חרס.

האם הדבר טירפד את הכתבה?
    כמובן שלא ולא – אל תתנו לאמת לבלבל אתכם.

גם עם זה לא היתה לי בעיה להתמודד משום שה"חשיפה" לכאורה היא לא חשיפה וביזפורטל ביזו עצמם, שכן הכל גלוי וניתן להגיע לכל הנתונים ישירות מרשם החברות: אנו מדברים על הקרן מזה זמן, הקרן המוקמת בימים אלה חשופה לעיני כל רגולטורית וחוקית וניתן לעקוב אחר כל צעד שלה, ולכן ממש נשגב מבינתי היכן ה"חשיפה". בדיקה קצרה ברשם החברות מעלה את כל הפרטים לרבות הפועלים בקרן, כתובתה וכן הלאה. מעולם לא הסתרנו, והתעקשנו לרשום את הקרן בישראל ולא מחוץ למדינה על אף הטבת מס משמעותית, שכן אנו חותרים לשקיפות מלאה ומוחלטת. בחרנו לעבוד עם שני הגופים המובילים בתחום קרנות הגידור בארץ: BDO זיו האפט והבנק הבינלאומי.

אבל, וכאן נכנס אבל מאוד משמעותי. ברגע שהגיעו למשפחות שניים מעובדי האתר, כאן נחצה קו אדום. להעיר זוג הורים כבני 60 של אחד העובדים בדפיקות דלת בשעה 6 בבוקר, זה דבר שעליו לא אעבור בשתיקהכמו גם שירבוב שמות על ימין ועל שמאל מיהו שחקן מעוף (קולפוט - הידעת כי הכתב ציין שאתה - אתה הוא שחקן מעוף...? ).

לא פעם ולא פעמיים, כבר היו חילוקי דעות בינינו ובין ביזפורטל בדמות מחיקת טוקבקים עם אזכור חיובי והותרת התגובות בעלי אופי שלילי, בקשות להסרת הודעות שנכתבו לכאורה על ידינו נענו בסירוב, טוקבקים ששויכו שנכתבו לכאורה על ידי לא הורדו, ועוד.

אנו מצידנו, לא במשחק הזה, מעולם לא היווינו תחרות לאתרים הגדולים וזו בכלל לא הנישה שלנו. כשעלתה כאן תגובה כנגד אתר ביזפורטל, וגיורא אלון, מנכ"ל משותף בקו מנחה וחבר באתר, ביקש להגיב – הוא זכה למלוא הכבוד ותגובתו פורסמה בכלל הפורומים.

ציפינו להתנהלות הוגנת אך לצערי לא זכינו לזאת.
    הכתבה שעלתה רצופה שקרים, האשמות חסרות שחר, חצאי-אמיתות וסילופים, שלמרבה הצער על אף שהצענו לסתור כל אחד ואחד מהם, נתקלנו בחומה בצורה, שלא מותירה בידינו ברירה כעת אלא לפנות לצד המשפטי של הדברים.

הכתבה מתאימה אולי למדור הרכילות כי בין שוק ההון ובינה אין דבר וחצי דבר.

מבחינת יוסי אלוף – נשגב מבינתי שוב מדוע ענה לכתב אך שוב אין בכך "חשיפה". בקורס האחרון יוסי (ואדם נוסף ששמו יפורסם עם פתיחת הקרן וחלקכם כבר יודעים) הודיע קבל עם ועדה לכתה כי נשכר להתמקד בתחום המניות והנגזרים, כשמקבילו יתמקד בתחום הסולידי. נשכר = יקבל משכורת.

באנו, פנינו, הסכמנו לשיתוף פעולה אך שלא במפתיע הם סירבו.
    האם סירבו משום שהשדרוג הנוכחי מאיים לספק נתוני זמן אמת בחינם בעוד הם גובים על כך תשלום?! איני יודע וזוהי השערה בלבד.

אבל, מאחרי הקלעים התמונה היא אחרת וכנראה שאין לנו ברירה אלא להציף את הנושא בכדי לשמור על אמינות, רצינות וטוהר האתר.
    תומר קורנפלד, הכתב שהעלה את הכתבה הינו חבר פעיל באתר תחת השם תומר2010. טרם השם הזה, תומר היה פעיל תחת השם תומר2000, ולקח פעילות במסגרת הדיונים בפורום ובצ'אט. בשלב מסויים, היה חשד להרצת מניות שאומת ולאחר שהתרענו בפני תומר החלטנו לנתקו מהאתר.

תומר לא התיאש, החליף IP, שינה מייל ושם ונכנס כעת כתומר2010.

כיצד פעל תומר עפ"י החומר שהגיע לידינו ולעניות דעתנו?
    תומר, ככתב בביזפורטל, ידע על כתבות טרם פירסומם והעביר מידע לאנשים באתר תוך שהוא מעודדם לקנות. לא פעם אנו מנסים למנוע מהחברים להתכתב בפלטפורמות אחרות (דוגמת gmail) בכדי שתהא לנו יכולת האיתור והפיקוח. תומר שהיה מודע לזה, ביקש מהחברים את המייל הפרטי שלהם ושלח לשם את אותן ידיעות מוקדמות.

לשאלת החברים באתר האם הדבר חוקי
    ? ענה תומר כי לא רק שחוקי אלא זו הנורמה.
    לשאלת החברים באתר האם גם הוא נוהג ככה? ענה תומר, אני כתב אז לכאורה אסור לי אבל אני פועל דרך אמא שלי בכסף שהעברתי אליה כך שלא ניתן להגיע אלי. זה מה שכולם עושים.

אז לא בבית ספרנו, ולא על גבנו.
    אם בדברים הללו אין אמת, הרי שקו מנחה ימהרו להגיש נגדנו תביעת דיבה. אך אם בדברים הללו יש אמת, ואציין, כי בידינו הקלטות ורשומות בנושא – הרשות לני"ע תהא השופטת הבלעדית.
    אנחנו לא שופטים אנחנו רק מעבירי מידע.
    השופטים הטובים ביותר הם אתם - המשקיעים.

לסיום, אני בוחר שלא להיחשף מטעמי פרטיות.
    המקצוע הזה הוא רגיש מקצועית, ובאופן אישי אני אדם צנוע הנהנה בעיקר בחוג משפחתו. לא בקשתי תמורה עבור ההשקעה - לא כסף, לא הערכה, ולא כבוד אחרת הייתי ממהר מזמן להיחשף. רק דבר אחד לי אליכם - כבדו את הפרטיות שלי. בעולם שחקני המעוף חשיפה משמעה נזק שלא ישוער.

תודה, ואני בטוח שהחשיפה האמיתית כי כתבי שוק ההון מודים בקולם ובכתבם כי הם מבצעים רכישות טרם הודעות.פירסומים, וכתבות שהם מעלים עוד תכה גלים
    .

המשך יום טוב.

Re: הודעה חשובה !

שחקן כולנו מאחוריך באש ובמים :!:

שחקן - כל הכבוד לך. אתה עושה את הדבר הנכון. חזק ואמץ. כן ירבו אנשים עם תפיסה וגישה כמו שלך.

תומך בשחקן במאה אחוז וגם ביוסי אלוף שזכיתי להכיר אותו אישית בקורס שהעביר (וממנו אני מרוצה עד הגג). בין אם שחקן הוא פלוני ובין אם הוא אלמוני זה ממש לא משנה. מקווה שה"תקרית" העיתונאית הזו לא תעיב על המשך פעילותו של האתר הנהדר והיחודי הזה.

אורח

שחקן,
    תמשיך לעשות עבודה איכותית למעננו ואל תתן לרעשי הרקע להפריע במלאכתך
    תודה רבה על כל הסיוע שאתה נותן לנו

שחקן,
    חזק ואמץ!!!
    בהערכה רבה,
    אבנר

חזק ואמץ שחקן!
    מחזק את ידיך ואת ידי כל ההנהלה!

נעם.

לא מעניין אותי אם זה נכון או לא נכון.

הדבר הבולט ביותר בכתבה הוא שפתו העילגת של הכתב.

בהצלחה לכולם.

תראו את מאיר ברק כאן בצד שמאל.
    מחייך ואתם יודעים למה .
    כי יש תמורה לעסק שהוא עשה עם שחקן.
    ולמה.
    איכות כתיבה איכות של אנשים.איכות של פעילים.
    איכות איכות איכות ,,טוב הבנתם.
    אז מאיר יקר שלי מהחודש אתה משלם לשחקן כפול ומכופל.
    ולמה .
    למה אתה רועה בשדה זו....
    אתה במחלקות סגורות.
    ואתה בטיפול נמרץ .

וככה אתה מפסיד את כספך אצל הירוקים.
    ושלא תבינו לא נכון.
    הם ירוקים ולא מדאגה לסביבה.
    ובטח לא מדאגה להשקעה שלכם בפורום הזה.ולכספכם

אז בלבלתי לכם יותר מדי.
    תמונה שווה אלף מילים.

קחו אותם חפיף ,,,הם מפחדים

http://www.siz.co.il/gal.php?i=9840
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים,,,

שחקן יקר, חזק ואמץ!!!
    תמשיך בדיוק כפי שאתה. זכותך המלאה לשמור על פרטיותך ואתה לא חייב דין וחשבון לאיש על כך!
    אני למדתי שהאמת תמיד יוצאת לאור, וזו הדרך הנכונה, ולכן גם שיטותיו של "הכתב" ייחשפו בהמשך.
    צר לי שהקנאה מגיעה לרמה כזו.
    ומילה אחרונה ליוסי אלוף- היית נהדר בקורס נגזרים. אל תתרגש. אתה בסדר גמור וכל מי שהיה בקורס שמע אותך אומר שביקשו את שירותך. אז אני לא מבין מה הכתב מקשקש.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות