x

עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 23

נושא: 14/2/10

Re: 14/2/10

תודה, שחקן. אני עד היום לא הגבתי כאן אבל רק רציתי להגיד שההערכה לגבי סין בטווח הקצר/ארוך פוגעת בדיוק לדעתי וזה מה שגרם לי לכתוב הודעה זו. להערכתי סין בטווח הקצר-בינוני תרד ביחד עם רוב העולם(שותף לדעתך לגבי השפלים החדשים) אבל בטווח הארוך תצא נשכרת בין היתר בגלל האחריות הכלכלית שמגלים מנהיגיה בניגוד למהיגים בהרבה מדינות אחרות. אין ספק שלאחר המשבר העולמי הגדול שמצפה לנו סין יכולה לצאת המנהיגה החדשה של הכלכלה העולמית, למרות שאני שותף לדעתך לשורט עליה(כמו על רוב העולם) בזמן הנוכחי, לטווח ארוך היא בהחלט אטרקטיבית הרבה יותר מארה"ב או אירופה. גם היורו צפוי לרדת בשנה הקרובה בעוד הדולר יעלה, הזהב הנפט והמניות יירדו לדעתי.

שבוע טוב!

תודה רבה ! גם אני מחכה בכליון עינים.

השאלה הגדולה היא מ ת י יגיע תיקון משמעותי, אם בכלל - הרי כבר חודשים מצב השווקים אינו טוב והבורסות לאורך כל התקופה כמעט ורק עולות...
    תמיד נזכור את ספטמבר השחור

ערב טוב לכולם, תודה על הסקירה שחקן אני חייב לציין שהיא נגמרת מהר מדי..........
    לא לשכוח לשלב פעילות ספורטיבית מסוימת בנוסף לפעילות המסחר

לשחקן שאפו גדול על הסקירות למרות שאנני מרבה לפרגן אך כול מילה אני קורא בדיקנות רבה ואין מילים לשבח ובהיזדמנות זו הודה לך ולצוות על האירוח הניפלא באתר !
    בכול זאת שאלה קטנה ההרגשה שלי הייתה היום שאוטוטו השוק מיתפוצץ מעלה ולמישהו היה אינטרס להחזיק את השוק על 1150 לכול היותר וברגע שהגלום עבר את ה1150 מיד באה הנחיתה מיתחת שלא נציין את הבנקים שעברו לאדום בלי שום קשר לשוק שאלתי היא כזאת הרי הסטיה עומדת על 14.67% השוק בוודאי כרגע שוק של קונים ובעין מפריע יכול לטפס לו גם אם על אוויר בעוד שנישאר לפקיעה 12 יום מי היה לו אינטרס להתחיל לבזבז כול כך הרבה כסף על המדד בשלב כול כך מוקדם לפקיעה אלא אם כן צופים בכול זאת לתנועה חדה מטה שהרי 12 יום לפקיעה זה יכול לעלות הון להחזיק את השוק ?
    תודה שחקן

תודה שחקן , המשך כך .
    אתה אדם מבורך .

תענוג לקרוא.

אתה אחד המומחים בתחום!

מעניין כתמיד.
    תודה שחקן.

תודה רבה על הסקירות הממצאות שלך, מאוד עוזר לשמור על פרופורציות.
    שיהיה שבוע טוב

תודה לך שחקן על הסקירה.
    נהנתי מאד לקרוא אותה וללמוד ממך.

שיהיה שבוע טוב

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות