x

עמוד 3 מתוך 6 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 54

נושא: קצת הומור לא יזיק

Re: קצת הומור לא יזיק

הקומבינה היהודית - בדיחה חזקה!!
    ביל גייטס החליט לערוך כנס ענק של מועמדים למשרת יושב ראש מיקרוסופט – אירופה.

לכנס הוזמנו 5000 מועמדים אשר התכנסו באולם גדול. אחד מן המועמדים היה מוריס כהן, יהודי טוניסאי המתגורר בפריס.

ביל גייטס הודה לכל משתתפי הכנס וביקש כי כל אלה שאינם יודעים להשתמש
    בתכנית שפת JAVAיקומו ויעזבו.

2000 אנשים עזבו את האולם.

מוריס כהן אמר לעצמו " אני לא מכיר את השפה הזאת,
    אבל מה כבר אני יכול להפסיד אם אשאר? אני אנסה!"

בייל גייטס ביקש את המועמדים שנשארו כי כל מי שאין לו ניסיון
    בניהול קבוצתי של 100 איש ומעלה, יקום ויעזוב את האולם.

2000 אנשים נוספים קמו ועזבו.

מוריס כהן חשב לעצמו " אמנם אין לי ניסיון כזה, אבל מה אני כבר יכול להפסיד?
    מה יכול לקרות?" והוא נשאר באולם.

שוב ביקש ביל גייטס כי כל מי שלא סיים את האוניברסיטה בהצטיינות יעזוב את האולם.

500 אנשים נוספים עזבו.

מוריס כהן אמר לעצמו: עזבתי את ביה"ס בגיל 15 אבל אין לי מה להפסיד.
    והוא המשיך לשבת.

לבסוף אמר ביל גייטס: כל מי שאינו דובר את השפה
    הסרבית-קרואטית מתבקש לעזוב.

498 מועמדים עזבו את האולם.

מוריס כהן חשב: אני לא דובר סרבית-קרואטית, אבל לעזאזל,
    אין לי מה להפסיד – אני נשאר.

הוא מצא את עצמו באולם הגדול עם עוד מועמד אחד שנשאר אחרי שכלם עזבו.

ביל גייטס הצטרף אליהם ואמר: כנראה שאתם המועמדים
    היחידים המדברים סרבית-קרואטית.

לכן אני מבקש לשמוע שיחה קצרה שתנהלו ביניכם בשפה זו.

בקור רוח פנה מוריס לעבר המועמד השני ואמר לו:
    "מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות?"

המועמד האחר השיב: "שבכל הלילות אנו אוכלים חמץ ומצה".

איזה כייף לנו שאתה פה!!!

בגד גוף שחור

שלוש נשים נפגשות: האחת - מאהבת סודית, השנייה - כלה לעתיד, והשלישית - אישה נשואה.

הן חושבות איך לפתות את בני הזוג שלהן ומעלות את הרעיון הבא: עוד הלילה, שלושתן ילבשו בגד גוף מעור שחור, נעלי עקב שחורות עם עקבים דקיקים בגובה 20 ס"מ, ויתאפרו במסקרה שחורה מעבה ומאריכת ריסים, וכך לקבל את פניהם של הגברים שלהם.

למחרת הן נפגשות על מנת להשוות את החוויות.

המאהבת מספרת: "לבשתי את בגד הגוף מעור שחור, עליתי על העקבים השחורים וצבעתי את ריסיי במסקרה שחורה מאריכה ומעבת ריסים. המאהב שלי הגיע ואיך שראה אותי התנפל עליי כמו פרא אדם ועשינו אהבה סוערת 4 פעמים על השטיח!!"

הכלה לעתיד מספרת: "לבשתי את בגד הגוף, נעלתי את העקבים וצבעתי את הריסים, אבל קצת התביישתי אז שמתי חלוק. כשהחבר שלי הגיע, איך שפתחתי את החלוק הוא מילא אותי בנשיקות והלכנו למיטה, שם עשינו אהבה בתשוקה פעמיים רצוף!"

האישה הנשואה מספרת: "טוב, גם אני לבשתי את בגד הגוף השחור, העקבים, והתאפרתי במסקרה, ואז החרא הגיע, התיישב בסלון, תפס את שלט הטלוויזיה וצעק לי: "באטמן, מה יש לאכול?"

בחור טייל ברחובות פריז ולפתע ראה כלב רוטוויילר תוקף ילדה קטנה. מייד קפץ הבחור על הכלב, נאבק בו וחנק אותו. הילדה יצאה בשריטות קלות בלבד כך גם הבחור.

מיד הגיעו כתבי טלוויזיה נלהבים ושאלו את הבחור: אמור לנו מה שמך? כל פאריס תשמע עליך, והכותרת הראשית בעיתון מחר תהייה: "גיבור פריזאי הציל ילדה משיני כלב טורף!"

אמר הבחור: אבל אני לא מפריז.

הכתבים: או. קיי, אז כל צרפת תשמע עליך והכותרת מחר בעיתון תהיה: "גיבור צרפתי הציל ילדה משיני כלב טורף!"

אמר הבחור: אבל אני לא מצרפת.

הכתבים: או. קיי , אז כל אירופה תכיר אותך והכותרת תהיה: "גיבור אירופאי הציל ילדה משיני כלב טורף!"

אמר הבחור: אבל אני לא מאירופה.

הכתבים: אז מאיפה אתה!? הבחור: אני מישראל.

הכתבים: או. קיי, אז כל העולם ישמע עליך והכותרת מחר בכל העיתונים תהיה: "ישראלי הרג כלב של ילדה קטנה".

תמצית החוכמה היהודית:

היה פעם יהודי חכם. הוא אמר כי הכול מצטמצם למה שיש לך בראש. קראו לו שלמה.
    אחריו בא יהודי חכם אחר. אשר אמר כי הכול מצטמצם למה שיש לך בלב. קראו לו ישו.
    אחריו בא יהודי חכם שלישי. אשר אמר כי הכול מצטמצם למה שיש לך בקיבה. קראו לו מארקס.
    אחריו בא יהודי חכם רביעי שאמר כי הכול מצטמצם למה שיש לך בין הרגליים.קראו לו פרויד.

לבסוף בא יהודי יותר חכם מכולם בשם איינשטיין שאמר הכול יחסי...

קבלן כבישים מחפש באופן דחוף פועל חרוץ . מגיע אליו כורדי לעבודה . שמח הקבלן כי הוא יודע שהכורדים חרוצים מאד. אומר הקבלן לכורדי - העבודה שלך זה לצבוע פס לבן בשולי הכביש , הנה המברשת ודלי צבע , ויאללה לעבודה . בשעה 4 אני בא לאסוף אותך. בשעה 4 מגיע הקבלן ורואה שהכורדי צבע 800 מטר . שמח הקבלן אחלה של פועל מצאתי . למחורת הגיע הקבלן וראה שהכורדי צבע 400 מטר. חשב הקבלן שהכורדי התעייף אבל גם 400 מטר זה הרבה . ביום השליש הגיע הקבלן ורואה שהכורדי צבע רק 50 מטר . הקבלן שואל את הכורדי - אני לא מבין אותך ביום הראשון צבעת 800 מטר אתמול 400 מטר והיום רק 50 מה קרה לך?. עונה הכורדי - כי עכשיו הדלי רחוק.

כשהייתי ילד, אמא הייתה שולחת אותי למכולת עם 10 אגורות, והייתי חוזר משם עם ככר לחם, 2 בקבוקי חלב, 3 חבילות גבינה, תריסר ביצים, קופסה טונה וחפיסת שוקולד.

היום זה כבר בלתי אפשרי. יותר מידי מצלמות אבטחה...

חחחח דמי כיס, בדיחות ענקיות

יש לי גם אחת:

מישהו נכנס לבר, ניגש לברמן, מבקש בירה ושואל כמה זה עולה.

הברמן עונה לו: "2 שקל", הלקוח אומר לו: "בסדר, תביא לי אחת".
    הברמן הולך ומוזג ספל בירה ומגיש ללקוח שמוציא מכיסו שני שקלים וזורק לתוך הבר. הברמן מתעצבן אבל לא אומר כלום, הולך ואוסף את השקלים מתוך הבר.
    ביום שלמחרת מגיע אותו בחור ומבקש בירה אבל הפעם מוציא מכיסו 5מטבע של 5 שקלים ושם על הבר, הברמן שעוד זכר את הבחור מיום האתמול, לקח את ה-5 שקלים ואת העודף בסך 3 שקלים זרק בכל הכוח אל מחוץ לבר. הלקוח, שראה את זה, הוציא עוד שקל אחד מהכיס ואמר לו: "בעצם, תביא לי עוד 2 בירות"

בחברת ג'נרל מוטורס, במחלקת פונטיאק, התקבלה יום אחד התלונה הבאה:
    "זוהי הפעם השניה שאני כותב לכם. אני לא מאשים אתכם על אי התייחסות, כי התלונה שלי באמת נשמעת מטורפת. יש לנו במשפחה מסורת של קינוח ארוחת הערב בגלידה טעימה. אז בתום הארוחה אנחנו מחליטים ברוב קולות איזה סוג גלידה נאכל ואז אני יורד לרכבי ונוהג לחנות הגלידה הקרובה. לאחרונה רכשתי רכב 'פונטיאק' חדש ומאז שקיבלתי את הרכב, הנסיעה לחנות הגלידה יוצרת בעיה. כל פעם שאני קונה גלידת וניל, כשאני חוזר לרכב, הרכב אינו מניע. אם אני קונה גלידה מסוג אחר, הרכב כן מניע. אבל אני רוצה שתדעו שאני רציני בקשר לשאלה שלי, לא משנה כמה היא נשמעת מטורפת" .
    מנהל פונטיאק היה סקפטי בקשר לתלונה, אבל החליט לשלוח מהנדס לבדוק את הנושא. המהנדס הגיע לאחר ארוחת הערב, ונסע עם המתלונן, ברכבו, לקנות גלידת וניל לאותו הערב. לאחר שקנו את הגלידה וחזרו לרכב, הרכב לא הניע. המהנדס חזר שלוש פעמים נוספות. בלילה הראשון הם קנו גלידת שוקולד- ראה זה פלא- הרכב הניע, בלילה השני קנו גלידת תות- ראה זה פלא- הרכב הניע, בלילה השלישי קנו גלידת וניל והרכב לא הניע.
    המהנדס, אדם הגיוני, לא היה מוכן לקבל ש'הפונטיאק' אלרגי לגלידת וניל. הוא הכין טבלת מעקב ורשם בה את כל הנתונים- יום, שעה, סוג הדלק, זמן נסיעה וכו'. תוך זמן קצר עלה על ההבדל בין הגלידות: לקנות גלידת וניל לקח פחות זמן מקניית הגלידות מטעמים אחרים. זאת מהסיבה הפשוטה שגלידת הווניל הייתה פופולארית יותר ולכן הונחה בקדמת החנות והשירות בה היה יותר מהיר. כעת חקר המהנדס - מדוע כשזמן הקניה קצר, הרכב לא הניע? כמובן שזו לא הייתה בעיית הגלידה. הבעיה הייתה בסתימת אדים. ככל שהזמן ארך בקבלת הגלידות זה איפשר למנוע להתקרר ולפתוח את סתימת האדים ואז ניתן היה להניע את הרכב. קנית גלידת הווניל הייתה קצרה יותר וסתימת האדים לא הספיקה להשתחרר. בעקבות הבדיקה של המהנדס שונתה מערכת הדלק והרכב של המתלונן תוקן (כעת הרכב לא אלרגי לגלידת וניל).
    בעקבות המקרה הינחתה ג'נרל מוטורס את עובדיה להתייחס ברצינות לכל תלונה גם אם היא נשמעת מוזרה, אולי מאחורי תלונה כזו מסתתר פתרון שיכול לעזור לרבים אחרים.....

מומלץ להכין כוס מים. וגם ללכת קודם לשירותים...

עוף עם וויסקי

מצרכים:
    בקבוק וויסקי משובח
    עוף צעיר - עד 2 ק"ג
    מלח, פלפל , ועשבי תיבול
    שליש כוס שמן זית מעולה

אופן ההכנה:
    לשטוף היטב את העוף
    לשתות כוס וויסקי

לשפשף את העוף היטב במלח, פלפל ועשבי תיבול
    לעסות אותו מכל הכיוונים בעזרת שמן הזית

לחמם את התנור ל 180 מעלות

עד שהתנור מתחמם לשתות עוד כוס וויסקי
    לסים את העוף בתבנית גדולה

לשתות עוד 2 כוסות וויסקי
    לסים הטרבוסתת במספר 3
    אחרי עשרים דקים להכניס את בציפור

אחרי חסי שאה להציף בתוך התחת של הציפור ועם הוא אסה קקה להחליפ חיטול

תיקנס לערון ותשטה אוד כוס מהמיס של הציפור
    לטפור- לוושל - לא חשוב
    שילח ליזדיין הציפור
    לשיר הציפור הבן זונה בטנור

לנסות לוצי
    בלי לסרופ היד
    תשפוח אוד וויסקי בגרון שלך

לנסות אוד פאם לאוציא הציפור קי לא אלך כודם
    לארים הקוס ימה של הציפור מהריספה ולנגב אותו עם הסמרתות של הספונגה וללחת לישון

כי מי אוהב לאחול ציפור
    כוס אמק

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות