x

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 21 עד 22 מתוך 22

נושא: 22/3/09 - לא בדיוק סקירה אך לא פחות חשוב

Re: 22/3/09 - לא בדיוק סקירה אך לא פחות חשוב

ציטוט פורסם במקור על ידי qw556
    בדיוק היום ראינו כמה מסוכנת האסטרטגיה הזאת, מי שעשה אותה פשוט נמחק!!!
    במצב השווקים של היום בהחלט ישנם חדשים של עליות או ירידיות של 10% ולכן צריך מאד להזהר גם באסטרטגיה "המשעממת" הזאת,
    בנוסף צריך לזכור, בפרט כשמדברים על אופ, רחוקות וזולות כאלו, שאסור להסתכל על מחירי העסקאות האחרונות ואז נראה באמת רווח של כ100 שקל לכל צד,אלא צריך לראות את מחירי הקונים ב"קצוות" לעומת מחירי המוכרים בקניות,ואז נופתע לגלות שהרווח הוא בד"כ פחות בהרבה ב100 שקל לצד, וזה חוץ מהעמלות והמיסים,
    אשמח לקבל תגובתכם, תודה.
    למה נמחק ? ההפסד המקסימלי הוא 900 שקל לאופציה , ומה שקרה החודש לא קרה 5 שנים , עליות של 20% באופן רצוף ללא תיקונים , כך שאם פעם ב60 חודשים תפסיד 900 שקל לאופציה ובשאר החודשים אתה מרוויח 100 שקל , עדיין בחישוב הכולל אתה מרוויח .
    אני בכל אופן נגד אסטרטגיות כאלה מכיוון שאני לא אכתוב אופציה בניגוד למה שאני משער שהולך לקרות .

Re: 22/3/09 - לא בדיוק סקירה אך לא פחות חשוב

שלום שוב לכולם.
    אני שמח מאוד שהסקירה עוררה עניין ודיון. זו היתה המטרה - להציף נקודות חשובות.
    התיחסות לתגובות:
    עליזה - במרבית המקרים אין אפשרות לבצע אסטרטגיה ללא כתיבה. יש סה"כ 2 גידורים
    כאלה והם במצבי שוק מאוד מוגבלים.
    אבי-מבחינת קורס אני אעדכן הסופ"ש בראשי. מבחינת סטופלוס, לא פשוט לעבוד עם סטופלוס
    באופציות כי התנודתיות מאוד חדה ואתה יכול "להיזרק" בשל תנודה רגעית. בכל מקרה, ברור
    שאם כבר משקיע מחליט לקחת סיכון עם אופציה חשופה עדיף שיעשה זאת עם סטופלוס מאשר
    בלעדיו.
    אלמוגין- השתמש בסרגל הכלים באופצית חיפוש "ספרי לימוד" ותמצא רשימה של ספרים מומלצת.
    מיכאל - כמובן ששורט הוא אפשרות עדיפה משמעותית מבחינת סיכון על אופציות (ובפרט שורט
    לא ממונף). בשורט לא קיים אלמנט הזמן (פקיעה) שהוא הפקטור הבעייתי ביותר באופציות.
    eric - אפשרי לראות מבט פוזיציות מהיום הראשון של החודש. כמובן שככל שמתקרבים לפקיעה היא מדויקת יותר, וחשוב לעקוב אחרי שינויים בשוטף. תוכל למצוא אותה במרבית האתרים הכלכליים.
    פרינס - מניסוח דבריך אני רואה שיש לך נסיון רב באופציות. אם הגעת למסקנה שעדיף מניות
    על אופציות (מה שלרוב נכון) כל שנותר לי הוא לברך ולאחל בהצלחה.
    חבדניק -אני מגיב בדיעבד אז זו לא חוכמה, ולכן אמנע. בכל מקרה ארחיב בסקירה מחר.
    מנחם - אתה בין הבודדים שמכיר את שעות העבודה המלאות שלי
    qw556 - לדייק לדייק לדייק ! בחודשים האחרונים זו היתה האסטרטגיה הכי רווחית והפקיעה היתה ברצועה מאוד צרה סביב 650. בטח שכתיבה 8% לכיוון הניבה תשואה מצוינת על אף תנודתיות במהלך החודש עצמו.
    בנוגע לתגובה השניה שלך - "מי שעשה אותה נמחק". על שום מה ולמה? פספסת את רעיון
    האסטרטגיה - גם בשבוע מטורף כמו האחרון, הפסדת בכתיבת הקולים אבל הרווח הוא זהה בשלב
    זה מכתיבת הפוטים. לא רק שאין מחיקה אלא שהשבוע האחרון משרת את אסטרטגיה זו לחודש אפריל. ההפסד המקסימאלי אם נברח ואפילו למדד 800 אף נמוך מ 1000 ש"ח בשל גידור הפוך בפוטים. הפסד מקסימאלי לזוג הוא 380 ש"ח נכון לכתיבת הסקירה.
    מבחינת חוסר רווחיות - הרווח הוא ההפרש בין הכתיבה והמכירה. ממוצע חודשי של 200 ש"ח. עמלה 2.5 ש"ח. מס - 20%, נשארת עם 150 ש"ח על אסטרטגיה (זוג) שעלותו 1500 ש"ח. 10% נטו לזוג.
    תתעלם תמיד מעמלות ומס. שני פקטורים שבהיקפים בינוניים ומעלה חסרי משמעות בשוטף. במלים
    אחרות - מאחל לך שכל החיים תצטרך לשלם מס על השקעותיך בבורסה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות