x

עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 37

נושא: פריגו על שולחן הניתוחים [TA25, US]

פריגו על שולחן הניתוחים [TA25, US]

שלום רונן,

ראשית, ברצוני להודות לך על הניתוחים המאלפים. בהחלט מצפה לקורס.

שנית, אשמח אם תוכל להציג בפנינו ניתוח של מניית פריגו, במיוחד לאור חוות הדעת של שחקן.

תודה.

פריגו בעיניים טכניות [TA25]

משקל המניה במדד תא-25: 8.0%

תקציר טכני:

[TA25]

פריגו (לשעבר אגיס) סיימה את המגמה העולה בגל המשני, ביום חמישי האחרון, לאחר ששברה מטה את רמת השפל הקודם (14701). כעת מתנהלת המניה ללא מגמה בגל המשני.
    הגל המינורי - במגמה יורדת.

המחזורים דוביים (עולים בירידות ומתכווצים בעליות).

המתנדים בטריטוריה דובית.

רמת ההתנגדות הקרובה - 14701
    רמת התמיכה הקרובה - 14421

היום תיקנה המניה את השבירה מיום חמישי, אשר הובילה ל"בריחת" המחירים אל מחוץ לרצועת הבולינגר התחתונה (הדובית). היום סגרה המניה בתוך הרצועה הדובית, ומכאן פתוחה בפניה הדרך להמשך הירידות בטווח הקצר.

אז מה עושים?
    1) לאלו שבפוזיציה - מעקב צמוד תוך קידום הסטופ לוס ויציאה ברגע שיחתך.
    2) לאלו שבחוץ - כניסה לפוזיציה רק בכיוון המגמה. אין להכנס כאשר לא קיימת מגמה. יש להמתין לאיתות קניה.

בהצלחה,

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

Re: פריגו טכני או כלכלי????

שלום רונן
    ציטוט מדברי שחקן מהיום בסקירה השבועית שלו על פריגו

"פריגו – לאחר תיקון קל ולא מוצדק. לאור החשש בשווקים מדובר במניה האטרקטיבית מבין המניות הדפנסיביות הגדולות, ומומלצת לטווח קצר-בינוני."

איך זה מסתדר עם הניתוח שלך - הנה ציטוט שלך:
    "ומכאן פתוחה בפניה הדרך להמשך הירידות בטווח הקצר."

:o

אודה על הבהרות
    שיהיה ערב טוב
    R

Re: פריגו טכני או כלכלי????

ציטוט פורסם במקור על ידי red-r
    איך זה מסתדר עם הניתוח שלך
    זה לא מסתדר.
    בהחלט מותר שלשחקן תהיה דעה משלו ולי דעה משלי, אחרת לא היה לי למי למכור, ולו ממי לקנות :-)

ביטול מגמה עולה בגל משני אינו עניין של מה בכך.
    המניה נמצאת כרגע בחוסר מגמה, ועם עובדה זו, יהיה קשה למישהו להתווכח.
    אין זה אומר שהיא לא תכנס למהלך חסר מגמה תוך התבדרות המחירים (שיאים עולים ושפלים יורדים) אבל חיסול המגמה העולה איננו בשום אופן "תיקון קל" (בעיניי לפחות).

לכך מצטרפים אוסף די ניכר של איתותים דוביים נוספים, והתמונה המצטיירת ברורה (לי לפחות).

אגב, גם לשחקן (כמוני) אין מונופול על השכל, וגם הוא יכול לטעות (לעיתים רחוקות).

בהצלחה,

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

Re: פריגו

שכחתי לציין כי המניה נסחרת בחו"ל - שם היא למעשה "קובעת" ובחו"ל, לא הסתיימה עדיין המגמה העולה. האיתותים הדוביים חזקים באותה מידה גם בוולסטריט.

[לגרף המניה בחו"ל]

בהצלחה,

רונן
    ---

ציטוט פורסם במקור על ידי mronen62
    שכחתי לציין כי המניה נסחרת בחו"ל - שם היא למעשה "קובעת" ובחו"ל, לא הסתיימה עדיין המגמה העולה. האיתותים הדוביים חזקים באותה מידה גם בוולסטריט.

[לגרף המניה בחו"ל]

בהצלחה,

רונן
    סליחה על הבורות אבל לא הבנתי.
    שוק דובי למיטב ידיעתי הינו שוק יורד
    מגמה עולה מסמלת עליות
    אז פריגו במגמת עליה או ירידה?

עם כל הכבוד לרונן - אני במקרה זה הייתי מאמץ את המלצתו של "שחקן" - הוא מספיק אחראי ואני בטוח שהוא לא יתן המלצה לא רצינית, וההסברים איתו
    הלל

שלום לכולם,

הרשו לי להתערב בסוגיה המעניינת הנ"ל.
    גם אני פועל (לעיתים) על פי המלצותיו של השחקן אך יש להבחין בין המלצותיו ובין ניתוח טכני.
    המלצות השחקן מבוססות ברובן או בכולן על השקעות ערך.

השקעת ערך מתקבלת תוך ניתוח הדוחות הכספיים של החברה, חוזים עתידיים, מידע פנימי ועוד מידע רב נוסף.

רונן הינו מנתח טכני (כמוני, רק שהוא בכיר ואני זוטר). ניתוח טכני לא מתעניין בכל הנתונים שהוזכרו קודם מכיוון שכולם כבר באים (או יבואו) לידי ביטוי על הגרף.

השחקן המליץ על המניה מכיוון שלדעתו (כך אני מניח) ערך המניה זול בשלב הזה ולכך כדאי לרכוש אחזקות בה. השחקן אינו ממליץ על מניות כי לדעתו המניה אמורה לטוס למעלה בימים הקרובים אלא בחודשים / שנים הבאות. כאשר השחקן ממליץ על מניות הוא גם אינו לוקח בחשבון את תזמון הכניסה מבחינה טכנית.

לעומת זאת בניתוח טכני ניתן לזהות את שלל המגמות השונות בהן נמצאת המניה, קווי תמיכה והתנגדות ועוד פרטים רבים אחרים. הניתוח הטכני יכול לזהות נקודות כניסה מומלצות למניה וכרגע לא נראה שישנה כזאת למנית פריגו.

באופן אישי אני בוחן את המלצות השחקן מבחינה טכנית וכאשר מניה אשר הומלצה על ידי השחקן מספקת איתות קניה אני נכנס אך לא לפני. כמובן שכל אחד יעשה כטוב בעיניו בכספו אך שימו לב כי כאשר השחקן המלית על מניית סרגון (לפני מספר ימים) המניה גם סיפקה איתות קניה, זו הסיבה שרכשתי אותה ואף מימשתי לאחר רווח של 10%.

ציטוט פורסם במקור על ידי hillel
    עם כל הכבוד לרונן - אני במקרה זה הייתי מאמץ את המלצתו של "שחקן" - הוא מספיק אחראי ואני בטוח שהוא לא יתן המלצה לא רצינית, וההסברים איתו
    הלל
    לא עצרתי אותך מלקבל המלצה כלשהי.
    אני רק אומר את דעתי.

רונן
    ---

ציטוט פורסם במקור על ידי leayael
    ציטוט פורסם במקור על ידי mronen62

[לגרף המניה בחו"ל]

בהצלחה,

רונן
    סליחה על הבורות אבל לא הבנתי.
    שוק דובי למיטב ידיעתי הינו שוק יורד
    מגמה עולה מסמלת עליות
    אז פריגו במגמת עליה או ירידה?
    לא הבנתי מה לא הבנת.
    איפה ראית שכתבתי "שוק דובי" ?
    כתבתי שהמניה בחו"ל עדיין במגמה עולה, אולם האיתותים שמתקבלים מהגרף דוביים. כלומר, ישנם סימני חולשה רבים למגמה העולה.
    בתל אביב המניה חסרת מגמה (כפי שכבר ציינתי).

עדכן אותי אם לא הבנתי אותך ורצית שאענה על משהו אחר.

רונן
    ---

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות