x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: ERTS האם יש טעם לקנות לאור הנפילה וצפייה לסגירת גאפ?

ERTS האם יש טעם לקנות לאור הנפילה וצפייה לסגירת גאפ?

ERTS האם יש טעם לקנות לאור הנפילה וצפייה לסגירת גאפ? המנייה היתה המגמת עלייה ונפלה חזק במחזור גבוהה נראה שזה סתם עצבנות של השוק מה גםשבמקומות שונים המליצו על המניה.

Re: ERTS האם יש טעם לקנות לאור הנפילה וצפייה לסגירת גאפ?

שאול ידידי,

לא סוחרים לעולם נגד הכיוון.
    נכנסים לפוזיציה רק בעליה (באיתות קניה) למרות שלכאורה נראה שמפסידים כך כמה אחוזים.
    זוהי פרמיית סיכון שאני מעדיף לשלם, וללכת "על בטוח" (ככל האפשר).
    מעדיף לא להמר ...

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

תודה רבה על המידע, למרות שיש לנו קצת חילוקי דעות. אגב אני למדתי בעבר בקורס ניתוח טכני של בחור שמפרסם באתר זה ושם נאמר לי שכדאי לנצל גאפים כי כל הגאפיים לבסוף נסגרים. מה דעתך על ההנחה הזו?

ציטוט פורסם במקור על ידי shaul mush
    תודה רבה על המידע, למרות שיש לנו קצת חילוקי דעות. אגב אני למדתי בעבר בקורס ניתוח טכני של בחור שמפרסם באתר זה ושם נאמר לי שכדאי לנצל גאפים כי כל הגאפיים לבסוף נסגרים. מה דעתך על ההנחה הזו?
    אני חושב שהיא שגויה חלקית
    גאפ פריצה נסגר רק לעיתים רחוקות וברוב המקרים, רק חלקית.
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

בנתיים ERTS עולה מקווה שתסגור את הגאפ כמובן שעובד עם סטופ לוס של מתחת לנמוך של אתמול

לפי המידע שיש בידי גאפ נסגרים ב85 אחוז מהמקרים בפרק זמן קצר ממתי שנוצר ויש כמה אחוזים שנסגרים מאוחר יותר עד הרבה זמן ועד בכלל לא

מה שכן שאם יש לך גאפ בכיוון המגמה הרבה יותר טוב ואם בכל זאת מחליטים לקחת את זה (באם נגד המגמה) צריך זהירות יתירה עם סטופים ולא להתפתות שהנה אוטוטו זה נסגר, עכשיו זה כבר בטח חייב להיסגר וכו'

כל הנל היא לא בגדר המלצה אלא על סמך שמועות וכו'

סבבה, ננסה לנהל את הפוזיציה ונקווה שבגאפ יסגר, מקסימום נצא בסטופ לוס אוטומטי

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות