x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 13

נושא: שגיעות כטיב

שגיעות כטיב

לא יודע מה אתכם אבל מפליא אותי כל פעם מחדש כמות האנשים שכותבים פה עם שגיאות כתיב. חשבתי שהאנשים שסוחרים / משקיעים במניות ובאופציות הם מהרמה היותר גבוהה של האוכלוסיה ( לפחות ברמת ההשכלה) וכל פעם מחדש אני בהלם מההתנסחויות.

מציע לעבור על ההודעות שאתם כותבים לפני לחיצה על ״שלח״ או במקרים חמורים להירשם לקורס ״קרוא וכתוב מעו״ף״ שבקצב הזה אולי יסובסד על יד מנהלי האתר.

Re: שגיעות כטיב

קפקו היי

אין אנו מתקנים שגיאות כתיב מהסיבות הללו:
    1. עולים חדשים
    2. משתמשים שנמצאים בחול והשפה קצת מתערבבת להם.
    3. יהודים מחול, שיודעים עברית אך לא על בורייה.
    4. וגם אנשים שזה לא הצד החזק שלהם, אך ניהול כספים שלהם
    צד חזק ביותר, אין קשר בין שגיאות כתיבות להצלחה בשוק ההון.

בהצלחה לכולם!

ברצוני להוסיף מלבד הסיבות שעליזה מנתה, שישנם אנשים מבריקים בתחומים רבים אשר סובלים מדיסלקציה מסויימת, ואני חושב שאם נמצא מקום לא לשפוט את קשיי ההתבטאות שלהם - אם בכתב ואם בע"פ, נוכל להתרם רבות מהידע ומן התובנות שלהם.

ציטוט פורסם במקור על ידי kapako
    לא יודע מה אתכם אבל מפליא אותי כל פעם מחדש כמות האנשים שכותבים פה עם שגיאות כתיב. חשבתי שהאנשים שסוחרים / משקיעים במניות ובאופציות הם מהרמה היותר גבוהה של האוכלוסיה ( לפחות ברמת ההשכלה) וכל פעם מחדש אני בהלם מההתנסחויות.

מציע לעבור על ההודעות שאתם כותבים לפני לחיצה על ״שלח״ או במקרים חמורים להירשם לקורס ״קרוא וכתוב מעו״ף״ שבקצב הזה אולי יסובסד על יד מנהלי האתר.
    קפקו
    חסרים לך המון פסיקים. מה לא למדת לחלק משפטים על פי כללי התחביר העברי?
    A computer once beat me at chess, but it was no match for me at kick boxing[center:2vjxihnl][/center:2vjxihnl]

קפקו,

עזוב אותך, זה שטויות, עדיף להסתכל על מה שיש בתוך הקנקן ולא עליו.
    עברית "קשה שפה" ויש אלף ואחת סיבות מדוע זה אנשים כותבים עם שגיאות. גם לאלו אשר העברית שגורה הייטב בפיהם ומקלדתם מחודדת קורה לא אחת כי פה ושם "קופצת" להם אות סרבנית או נדחפת לה מילה שלא במקומה הטבעי במשפט, על אחת כמה וכמה במדינתנו שקובצה לה מארבע כנפות תבל. מה לעשות כי טרם עלה בידי כל אזרחי מדינתנו להתמחות ברזי השפה על שלל כלליה והיוצאים מכלליה הרבים.
    התוכן הוא העיקר, וגם אם פה ושם יוכל אבשלום קור וחבריו המלומדים למצוא "שגיעים או תאויות" מיותר להתעסק בעניין.

ולסיום - עדיף לי לקרוא תגובה נבונה ומאירת עיניים על אף שגיאותיה מאשר תגובה מצוחצחת וממורקת עם תוכן אנמי.

נ.ב.
    דיווי,
    אחלה צודק, הרי לך דוגמה לנחתום המעיד על עיסתו.
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

איך מוחקים את ההודעה?

ציטוט פורסם במקור על ידי aliza668
    קפקו היי

אין אנו מתקנים שגיאות כתיב מהסיבות הללו:
    1. עולים חדשים
    2. משתמשים שנמצאים בחול והשפה קצת מתערבבת להם.
    3. יהודים מחול, שיודעים עברית אך לא על בורייה.
    4. וגם אנשים שזה לא הצד החזק שלהם, אך ניהול כספים שלהם
    צד חזק ביותר, אין קשר בין שגיאות כתיבות להצלחה בשוק ההון.

בהצלחה לכולם!
    אפשר להוסיף כפתור של בדיקת איות ותחביר שיהיה אופציונלי , אבל זה באמת אם מאוד משעמם לכם.

navhmjep

תודה, אך בקשה קטנה לי אליך,
    עקב בילבול קטן החלפתי בהודעתי המקורית בין דייוי לבין קפקו, ועל כן הציטוט שלך "צילם" את תגובתי בצורה מעט שגוייה.

מכיוון שעדכנתי את תגובתי המקורית כך שתשקף נכונה את דעתי וכוונתי, אודה לך באם תוכל גם אתה לעדכן את הציטוט.

תודה מראש
    אין באמור יעוץ בכל צורה שהיא. המסחר בנגזרים מסוכן באופן מיוחד.
    הכותב אינו בעל רשיון לייעוץ/שיווק השקעות או ניהול תיקים (בתהליך רישוי)
    ייתכן ולכותב יש ענין אישי בנושא, תוכן ההודעה אינה מהווה תחליף
    לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם

לי יש הרבה שגיאות כתיב, מודה.
    אבל אני לא רואה בין זה ובין רמתי כאדם, רמת ההשכלה שלי, רמת האינטלגנציה שלי או יכולתי להצליח בבורסה שום קשר.
    אני גם לא חושב שזו בעיה חמורה כל עוד מי שצריך מבין את הכתוב.

ציטוט פורסם במקור על ידי גיל (רעננה)
    קפקו,

עזוב אותך, זה שטויות, עדיף להסתכל על מה שיש בתוך הקנקן ולא עליו.
    עברית "קשה שפה" ויש אלף ואחת סיבות מדוע זה אנשים כותבים עם שגיאות. גם לאלו אשר העברית שגורה הייטב בפיהם ומקלדתם מחודדת קורה לא אחת כי פה ושם "קופצת" להם אות סרבנית או נדחפת לה מילה שלא במקומה הטבעי במשפט, על אחת כמה וכמה במדינתנו שקובצה לה מארבע כנפות תבל. מה לעשות כי טרם עלה בידי כל אזרחי מדינתנו להתמחות ברזי השפה על שלל כלליה והיוצאים מכלליה הרבים.
    התוכן הוא העיקר, וגם אם פה ושם יוכל אבשלום קור וחבריו המלומדים למצוא "שגיעים או תאויות" מיותר להתעסק בעניין.

ולסיום - עדיף לי לקרוא תגובה נבונה ומאירת עיניים על אף שגיאותיה מאשר תגובה מצוחצחת וממורקת עם תוכן אנמי.

נ.ב.
    דיווי,
    אחלה צודק, הרי לך דוגמה לנחתום המעיד על עיסתו.
    גם סגנון משובח ללא שגיאות וגם תוכן מצוחצח!!!
    הידד!!!
    מה לא עושים בשבילך גיל??!!! :roll:

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות