x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 20 מתוך 20

נושא: 10/1/10

Re: 10/1/10

סקירה פנטאסטית ,כיף לקרוא ולהחכים , עפי" ראות עיניי כולם אכן חושבים כמוני,-לפיכך בשמי ובשם כולם : תודה רבה על כל פועלך המבורך.

תודה שחקן

תודה שחקן כמו תמיד כייף לקרוא את אשר אתה כותב, האחד הדברים להם אני ממתין כל יום ראשון
    המון תודה ישר כוח איש יקר והמשך כך.
    גם אני באותה דעה ולכן סופר זהירות נחוצה יש לכלול הגהות על התיק ולנצל כל פעם שיש לנו רווחים

שבוע טוב, האדם הזקוף - ARL.
    האדם הזקוף

שלום לשחקן!!!
    יש משהוא שאני לא מבין, הכסף שנכנס לבורסה הוא לא אין סופי, והוא חייב להיגמר מתי שהוא.
    זה מביא אותי לשאלה הבאה, האם ישנם כרגע בבורסה שלנו משקעים זרים שמזרימים הרבה כסף פנימה?
    סוחר אופציות מעו"ף שלא שומר על הכללים עלול לאכול חצץ מכף של טרקטור.
    .No emotions, only mathematics

לקפה,

יש משקיעים זרים שמשקיעים כסף בארץ וכמובן כל אלו שפדו את קופות הגמל והקרנות ההשתלמות לפני 8 חודשים ועד עכשיו ישבו וחיכו לתיקון, מבינים שאם ימשיכו לעמוד במקום כשהעדר רץ קדימה הם ישלימו עם העובדה שיהפכו לשטיחון ולכן מתחילים לרוץ עם העדר.

האמת שחקן אתה נישמע מותש מהבורסה.
    לא הבנתי מי צריך פסיכולוג הציבור או המשקיעים?
    שחקן איש יקר
    צריך להשים שלט בכניסה לבורסה "פסיכו בורסה"

תודה על הסקירה המאלפת. אני רק שואל איך ניתן להרוויח מהמפולת העומדת בפתח? הבעיה היא, כמו תמיד, בתזמון.

אם יורשה לי לחזק את ההמלצה של שחקן מעוף על מנית גילת -
    רצ"ב ניתוח טכני שעשיתי לה, למיטב ידיעתי.
    אשמח לחלוק דעות לגבי הניתוח המצורף[attachment=0:1fgvh1ru]ניתוח מנית גילת- 100110.GIF[/attachment:1fgvh1ru]

[left:35y68q02][/left:35y68q02]
    פשוט תודה.

שלא יגמר לעולם

YAKOV

לא ברור לי התגובות של אנשים כאן שנשארים בחוץ ואוכלים את הלב ורואים את הבורסה עולה ומחכים לנפילה שלה...
    שחקן לא אמר לכם מעולם שהבורסה תקרוס, בסה"כ אמר שיבוא תיקון, זה הכל. אף אחד לא יכול לדעת בדיוק מתי יגיע, והמגמה השלטת היא בבירור מגמת עליה. ומי שמחכה ומחכה ומחכה לא ירויח לעולם!. תיקון אכן יהיה אבל לא תהיה קריסת מערכות, כי אין סיבה שתהיה. התיקון אצלנו היה מהיר, כיוון שהיתה פאניקה לא מוצדקת בישראל והכל נפל, חלק פשוט ללא הצדקה. אבל אנשים תתעוררו ותבינו בלי סיכון (בכל תחום לא רק בבורסה) אין סיכוי. ומי שנכנס במרץ , באפריל, במאי, ביוני וכד' לקח סיכון (כולם דיברו על המשך המפולת) אבל בסוף קצר ועדיין קוצר את הפירות. גם היום, עדיין ואני מדגיש עדיין יש מניות שלא עלו הרבה ולא תיקנו מספיק במיוחד במדד היתר, במדד 75, במדד הטל תק ובמדד הנדלן, וניתן לעשות תשואות אדירות עד לסוף השנה. פשוט צריך לבחור אותן נכון, ולא להמשיך לשבת על הגדר ולחכות שיום אחד יהיה איזה שהוא תיקון, ואז להיכנס כי הוא יכול להגיע מחר אבל גם יכול להגיע בעוד 3 חודשים (אחרי שהמדדים יעשו כברת דרך נוספת).
    והאמת? מי שלא נכנס שנה שעברה סביר שלא ידע גם מתי להיכנס בתיקון הנוכחי.

ציטוט פורסם במקור על ידי borislivs
    לקפה,

יש משקיעים זרים שמשקיעים כסף בארץ וכמובן כל אלו שפדו את קופות הגמל והקרנות ההשתלמות לפני 8 חודשים ועד עכשיו ישבו וחיכו לתיקון, מבינים שאם ימשיכו לעמוד במקום כשהעדר רץ קדימה הם ישלימו עם העובדה שיהפכו לשטיחון ולכן מתחילים לרוץ עם העדר.
    זאת אומרת אתה מסביר כי הם מכרו בזול (לאומי-640) וקנו ביוקר (לאומי-1750).

אז משטיחון הם יהפכו ל-.....

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות