x

מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8

נושא: רציו יה ש

רציו יה ש

אבקש את עזרתכם. אני מושקע די חזק ברציו יהש : 20% ב 8.4
    40% ב 10.6 ו40% ב 13.1 . נוסף לזה אני מישקע באבנר ובדלק אנרגיה.
    יש לי לשלם משכנתא גדולה . מה הייתם עושים במקומי
    זה להחזיר משכנתא לא לשלם, לא יקרה כלום עם אני לא יחזיר, לא לרחם אליי, אבל זו דילמה של של הדקה ה90 ו מאוד הייתי שמח לקבל תגובות
    תודה

Re: רציו יה ש

תקווה שביום חמישי יהיה דיווח על גז ואז הכול יהיה בסדר

אבל אם יצאת לפני המפולת זה יותר טוב...

ציטוט פורסם במקור על ידי roita
    זה להחזיר משכנתא לא לשלם, לא יקרה כלום עם אני לא יחזיר, לא לרחם אליי, אבל זו דילמה של של הדקה ה90 ו מאוד הייתי שמח לקבל תגובות
    תודה
    בדיעבד, זה אמנם כמו כוסות רוח למת ובכל זאת ...
    לעולם ! אבל לעולם! אל תשקיע בבורסה כסף שאינך יכול להרשות לעצמך לאבד.

הבורסה איננה משחק או קזינו!
    ההשקעה בבורסה מחייבת ידע ומקצועיות, שיטה ומשמעת.

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

בס"ד

לדעתי אם אתה מורווח בניירות הנ"ל כדאי לממש לפחות חלקית כי הסיכון בניירות הנ"ל גדול, בפרט ברציו - אם כי כדאי תמיד להשאיר משהו מכל נייר כדי שאם ימשיכו התגליות עדיין תרוויח מהנותר (הקטנת הדיסוננס...)

התיק שלך לא מפוזר. את כל הכסף שלך שמת במניות לחיפוש נפט וגז?? ולמה לא ישראמקו?? ישראמקו זאת החברה היחידה שעוסקת בתחום ואיננה ספקולטיבית. השקעה ברציו לא שווה את הסיכון, אבל זה לא חדש ולכן הירידות של היום לא אמורות להשפיע על קבלת ההחלטות שלך לגבי ההמשך.

ציטוט פורסם במקור על ידי mronen62
    ציטוט פורסם במקור על ידי roita
    תודה
    בדיעבד, זה אמנם כמו כוסות רוח למת ובכל זאת ...
    לעולם ! אבל לעולם! אל תשקיע בבורסה כסף שאינך יכול להרשות לעצמך לאבד.

הבורסה איננה משחק או קזינו!
    ההשקעה בבורסה מחייבת ידע ומקצועיות, שיטה ומשמעת.

רונן
    העצה של רונן פשוט מעולה... כולי תקווה שיקראו אותה אנשים רבים ככל האפשר. זו עצה שכל משקיע שנכנס לבורסה - מקטן ועד גדול - צריך לזכור תמיד.

לרונן, אינני יודע - אולי מישהו כבר עשה זאת, אבל הייתי ממליץ לרכז מספר טיפים ממשקיעים ותיקים בפורום - עצה כמו שלך למשל, פשוטה ככל שתהא בהחלט רלוונטית למשקיעים חדשים שהם בדרך כלל עיוורים לדעתי, לאפשרות של הפסד.

עצה נוספת שניתנה פה מדברת על חלוקה של התיק, או כמו שהיטיבו חכמים לתאר: Don't Put All Your Eggs In One Basket.
    אינני יודע כמה אחוז מהתיק יש להקצות למניות בעלות סיכון גבוה, אבל הרציונל אומר לדעתי שאם אתה לא אינדיאנה ג'ונס, כנראה שהאחוז הזה צריך להיות מאוד נמוך.

דבר נוסף שבהחלט רלוונטי להזכיר הוא שאין ארוחות חינם...
    תשואות גבוהות מגלמות עפ"י רוב סיכון גבוה, כך הוא באשר למניות הנפט והגז, הביוטכנולוגיה ושאר ירקות.

סנופקין.

ציטוט פורסם במקור על ידי snufkin
    אינני יודע כמה אחוז מהתיק יש להקצות למניות בעלות סיכון גבוה, אבל הרציונל אומר לדעתי שאם אתה לא אינדיאנה ג'ונס, כנראה שהאחוז הזה צריך להיות מאוד נמוך.
    בקישור הזה תמצא מספר כללים בסיסיים לניהול תיק מנייתי מאוזן ולניהול הסיכונים בתיק.

לילה טוב,

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

רונן תודה אני באמת טירון ואתה צודק ברציו זה סיבוב שלישי שלי ואחרון עד התוצאות ובטוטל אני בסדר בשיקולים שאיני יכול לפרט כאן אני לוקח את ההימור קניתי היום קמעדה ל3 חודשים תודה ושנה טובה לכולם

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות