x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: בקשה מרונן לגבי שרשור

בקשה מרונן לגבי שרשור

כשנפתח שרשור על מניה מסוימת יש אפשרות לקבל איתות כשיש תגובה חדשה עליה (אני רשומה על קמטק). אם אפשר לבקש שתעדכן בשרשור עצמו, גם אם נפתח שרשור חדש שכותרתו "עדכון" (כמו למשל בנובה). סביר להניח שרצית שכולם יראו את העדכון של היציאה מהמניה, אבל יהיה טוב גם לעדכן בישן כך שמי שרשום לעדכון אכן יקבל אותו.

Re: בקשה מרונן לגבי שרשור

ציטוט פורסם במקור על ידי ron1
    כשנפתח שרשור על מניה מסוימת יש אפשרות לקבל איתות כשיש תגובה חדשה עליה (אני רשומה על קמטק). אם אפשר לבקש שתעדכן בשרשור עצמו, גם אם נפתח שרשור חדש שכותרתו "עדכון" (כמו למשל בנובה). סביר להניח שרצית שכולם יראו את העדכון של היציאה מהמניה, אבל יהיה טוב גם לעדכן בישן כך שמי שרשום לעדכון אכן יקבל אותו.
    אשתדל, אבל באמת שאין לי כוונה להפוך ל"שוטר" או רס"ר המשמעת של הגולשים ולעיתים זה פשוט בלתי אפשרי שכן נפתחים שרשורים באותו נושא בזה אחר זה ...
    (בכל מקרה כדאי אולי להירשם לעדכון לפורום שלנו, כולו ...)

שבוע טוב,

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

עד כמה שידוע לי אי אפשר לקבל עדכונים מהפורום כולו מה גם שהרי לא כל המניות רלוונטיות .
    אולי זו גם קריאה לכולם להקפיד לכתוב תחת אותו שם מניה וכך יטב לכולנו במקום 10 שרשורים על אותה מניה.
    נקווה שיצליח

עד כמה שידוע לי אי אפשר לקבל עדכונים מהפורום כולו מה גם שהרי לא כל המניות רלוונטיות .
    אולי זו גם קריאה לכולם להקפיד לכתוב תחת אותו שם מניה וכך יטב לכולנו במקום 10 שרשורים על אותה מניה.
    נקווה שיצליח
    בעמוד הפורום, למעלה מימין, מתחת ל"נושא חדש" קיים קישור להרשמה לפורום כולו.
    איך לדעתך אני מגיב כל כך מהר? אני יושב כל היום בפורום לדעתך ?

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

ציטוט פורסם במקור על ידי mronen62
    נקווה שיצליח
    בעמוד הפורום, למעלה מימין, מתחת ל"נושא חדש" קיים קישור להרשמה לפורום כולו.
    איך לדעתך אני מגיב כל כך מהר? אני יושב כל היום בפורום לדעתך ?

רונן
    אולי.... שלא תגיד שמשעמם פה
    ראיתי תודה

לרונן

ראשית רציתי להביע הערכה גדולה על תרומתך הגדולה כאן לקהילת חובבי הניתוח הטכני.

בכתיבתך ניכרת הכתיבה המקצועית, האובייקטיבית, ויותר מכל - הרצון להעביר את הדרך בה אתה מנתח מניה כלשהי ע"מ שכל אחד ינסה לעשות זאת בעתיד בעצמו, מאשר פשוט לכתוב את פיתרון הבעיה ולשלח אותה על פני המים.
    זהו בדיוק ההבדל בין מורה פרטי למתמטיקה שעוזר לתלמיד להכין שיעורי בית, למורה אחר שעוזר לתלמיד ללמוד את השיטה להכין שיעורי בית בעצמו.

תודה רבה לך על הסבלנות, האנושיות, ההשקעה ועל הניסיון העשיר משלנו כתלמידים, כי אתה כבר עברת את כל ההתנסויות האילו לפנינו. כבוד גדול לי ולכולנו שאתה כאן איתנו.

שנית, רק רציתי להציע מניסיוני (מאיזשהו פורום מט"ח בעולם שאני מנוי אליו), שבאמת כמו שכבר נכתב כאן למעלה, עדיף שלכל מניה יהיה נושא אחד בלבד לנצח, עם אלפי ועשרות אלפי תגובות שיעודכנו עם השנים.
    - לשמור על תבנית אחידה בשם הנושא. (למשל "מניית אלרוב בעיניים טכניות", ולא "תקציר", או "איתות.." או "עידכון" ..).
    - גם אם אנשים פותחים נושאים חדשים, אפשר פשוט להתעלם מהנושא, אך לענות בנושא המקורי המיועד למניה.
    - כך עם הזמן אנשים יתרגלו, ולמניות פופולריות יהיו עשרות אלפי תגובות. אני כמעט בטוח שאין מגבלה טכנולוגית לזה.
    - יש לחצן מיוחד שמקפיץ אותך לתגובה האחרונה של הנושא.
    - כל גולש יוכל לעשות subscribe למניות האהובות עליו, והוא יוכל להיות בטוח שהוא יקבל אימייל כשלמישהו יהיה מה להגיד על המניה (אם כולם ישמרו על הכללים), ללא צורך לעשות subscribe לפורום כולו, בו נכתבות הודעות על מניות בחו"ל, ועוד שאלות כהנה וכהנה.
    - בעוד מספר חודשים, רונן אתה כבר תוכל להפסיק להתחנן מכולם שיבצעו חיפוש לפני ששואלים. ואם מישהו ירצה עידכון על מניית אלרוב למשל, הוא יוכל לגשת אל "מניית אלרוב בעיניים טכניות" ולבקש את העידכון שם.

בקיצור, מניסיוני זה מאוד נוח ומקובל, אך צריך להקפיד להעלות גרפים רק בנושאים המקוריים. הסיבה שזה מתאים במיוחד לפורום הזה היא שלכולנו יש מכנה משותף כאן, והוא "ניתוח טכני". אם מישהו ירצה להעלות נושא בשם: "מניית אלרוב בעיניים פונדמנטליות", הוא לא יעלה זאת בפורום הזה, אלא ייגש לפורום "מניות".

ניתן גם לכתוב הודעת "הכרזה" בראש הפורום: "נא לשמור על הכללים ולהגיב בנושא המיועד למניה בלבד" (זה לא רעיון שלי .. ).

אני מקווה שתאהב את הרעיון (שהוא לא שלי) אבל אתה לא חייב. כל שנשאר הוא לבחור תבנית אחידה לשם הנושא. עוד לא מאוחר להתחיל ..

ושוב, כל הכבוד לך.
    wwoof.

בפשטות - מצטרף *לכל* מה שכתב wwoof.

לכל מניה שרשור בודד, כך העדכונים יהיו מדוייקים ובלי סימני שאלה.

רונן - תודה!
    אבישי

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות