x

עמוד 5 מתוך 47 ראשוןראשון ... 3456715 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 41 עד 50 מתוך 468

נושא: שוקת רחבה ינואר - דיונים ופרשנויות

Re: שוקת רחבה ינואר - דיונים ופרשנויות

ציטוט פורסם במקור על ידי qjol
    דמי כיס

לא מסכים כל כך עם הקביעה שלך שהיות והבורסה לא יכולה ליפול ביום יותר מ12 אחוז (כי יש הפסקת מסחר) ולכן אתה לא עושה הגנה (וגם בגלל שיוסי אמר שאין צורך בהגנה וכו') מהסיבה שאפרט כתרחיש

נניח ואנחנו כשבוע לפני פקיעה (וכבר קירבת רגלים ואתה עומד בא נאמר מרחק של 5-7%) ואז בא גוף מוסדי שחייב לממש בלה בלה כמו שקרה בעבר שהיה נפילה של המעוף בבומבה והיגיע לכמעט מינוס 12 אחוז באותו יום בפחות מרבע שעה אולי אפילו פחות (כן כן הדבר הזה התרחש במציאות לא זוכר תאריך מדויק) ואם אתה לא מוגן בסטרייק אחד ........... אני אפילו לא רוצה לכתוב מה יקרה אז
    אתה צודק, רק שלא קראת עד הסוף את מה שכתבתי. אני מצטט רגע את עצמי:
    ציטוט פורסם במקור על ידי דמי כיס
    ברור שעם התקדמות החודש וקירובים, זמן ההגנות יגיע גם יגיע....
    זה שאני לא עושה הגנה עכשיו, כאשר יש לי מרווחי ענק, זה לא אומר כלום לגבי ההמשך. בהמשך אני מתכוון לנטוש את האופציות של ה 60 ש"ח, ולעבור לאופציות של ה 150 ש"ח. ואז בטוח שזמן ההגנה יגיע. ולא רק זה, אלא שעם התקרבות הרגליים, גם ההגנה תהיה יותר צמודה. בשוקת דצמבר, בשבוע הפקיעה, עשיתי הגנות במרחק סטרייק אחד.

הכתיבה שלי ב 940, מרוחקת היום 18% (!) מהסטרייק. אם יהיה משהו שיגרום לכזו נפילה, נראה לי שהבורסה כבר לא יהיה מה שיעסיק אותי. זה יהיה יותר בכיוון איפה מסיכת האב"כ וכמה זמן אפשר להחזיק מעמד בקרינה גרעינית. (איזה כיף להיות אופטימי )

דמי כיס וכל שאר החברים
    פשוט תענוג אין מילה אחרת
    איזו רמה ואיזה כייף
    יישר כח!!!!
    המון בהצלחה

דמ"כ - מסכים איתך לגבי 18% ומסכת אב"כ....
    אני עדיין חושב שהסכנה הגדולה בשוקת היא לאו דווקא בתנודות המהירות (למרות שאי אפשר לבטל אותן ולהישמר מפניהן) אלא יותר בהזדחלות של המדד לכיוון, ו"הירדמות בשמירה".
    התרחיש הגרוע מבחינתי הוא למצוא את עצמי שבוע לפני הפקיעה כשהמדד הזדחל והגיע למרחק 3-4%, ואז פתאום עומדים מול דילמה של חיתוך בהפסד, או התרחקות והכפלת ביטחונות על מנת לצאת "מופסדים רק קצת".
    ביטחון יתר במקרה זה יגרום לנו לקרב יותר מדי את הרגל הרחוקה, על מנת להרוויח משהו בכל זאת - והמידרון יכול להיות חלקלק מאד...
    אני מתלבט באמת אם להסתפק ב 5-10 % רווח של המכירה הראשונה ההתחלתית שמבוצעת במרחק 11% (לפי הכללים שלי) עם קניית אופציות במרחק 2 סטרייקים להקטנת בטחונות - ולהימנע מלהתקרב בכלל.
    בהקשר זה אני מתחבר מאוד לעמדה של שחקן, לקבוע יעד - ולחתוך כשמגיעים (גם אם "נדמה" שאפשר להרוויח עוד קצת...)

ציטוט פורסם במקור על ידי דמי כיס
    ברור שעם התקדמות החודש וקירובים, זמן ההגנות יגיע גם יגיע....
    זה שאני לא עושה הגנה עכשיו, כאשר יש לי מרווחי ענק, זה לא אומר כלום לגבי ההמשך. בהמשך אני מתכוון לנטוש את האופציות של ה 60 ש"ח, ולעבור לאופציות של ה 150 ש"ח. ואז בטוח שזמן ההגנה יגיע. ולא רק זה, אלא שעם התקרבות הרגליים, גם ההגנה תהיה יותר צמודה. בשוקת דצמבר, בשבוע הפקיעה, עשיתי הגנות במרחק סטרייק אחד.

הכתיבה שלי ב 940, מרוחקת היום 18% (!) מהסטרייק. אם יהיה משהו שיגרום לכזו נפילה, נראה לי שהבורסה כבר לא יהיה מה שיעסיק אותי. זה יהיה יותר בכיוון איפה מסיכת האב"כ וכמה זמן אפשר להחזיק מעמד בקרינה גרעינית. (איזה כיף להיות אופטימי )[/quote]

גם במרחק כזה צריך הגנות אם לא צמודות סטרייק אחד וזה בגלל הבטחונות

דמי כיס בדקת את העניין שאולי כדאי לך לקנות הגנה בסטרייק אחד וזה ייתן לך אפשרות מבחינת בטחונות לכתוב יותר? אולי כך הרווח שלך אפילו יהיה יותר גדול?

שחקן או מי שמבין :

אני לא מבין את המשפט הזה שנכתב בהסברי השחקן לשוקת :

" לא מקרבים אופציה שעלותה גבוהה מ 50% העלות המקורית "

תודה

ציטוט פורסם במקור על ידי ML1
    שחקן או מי שמבין :

אני לא מבין את המשפט הזה שנכתב בהסברי השחקן לשוקת :

" לא מקרבים אופציה שעלותה גבוהה מ 50% העלות המקורית "

תודה

אם מכרת את האופציה בהתחלה ב- 100...50% מהמחיר המקורי הוא 50....
    ולכן אל תקרב את הרגל כל עוד המחיר אינו נמוך מ-50.

ציטוט פורסם במקור על ידי aliza668
    דמי כיס וכל שאר החברים
    פשוט תענוג אין מילה אחרת
    איזו רמה ואיזה כייף
    יישר כח!!!!
    המון בהצלחה
    תודה!

ציטוט פורסם במקור על ידי moti4196
    דמי כיס בדקת את העניין שאולי כדאי לך לקנות הגנה בסטרייק אחד וזה ייתן לך אפשרות מבחינת בטחונות לכתוב יותר? אולי כך הרווח שלך אפילו יהיה יותר גדול?
    בהחלט בדקתי את העניין. על אופציה P940 לא מוגנת נדרשים כרגע בטחונות של 3150 ש"ח בקרוב. בוא נעשה קצת חישובים. נניח סתם שאנחנו רוצים להקצות 100K ביטחונות (כמובן שיש ביטחונות נוספים. הרי לא מנצלים 100%).

ב 100K נכנסות 30 אופציות בערך של 60 ש"ח - הכנסה של 1800 ש"ח
    ב 100K ניתן לקנות 100 אופציות מוגנות בסטרייק אחד בין 990-980 לפי 25 ש"ח להפרש (מאד קשה לתפוס 30). הכנסה של 2500 ש"ח.

שחקן אומר שצריך להתעלם מנושא העמלות. אבל העמלות נמצאות. והן הופכות לממשיות מאד כשמדובר בכתיבות רחוקות. נלך לפי ממוצע של 2.5 ש"ח לפעולה.

יצירה ומכירה של הרגל הלא מוגנת - 60 פעולות - 150 ש"ח עמלות
    יצירה ומכירה של הרגל המוגנת - 400 פעולות 1000 ש"ח עמלות

זה דופק לגמרי את השיטה של ה P990. מי שמרוויח זה בית ההשקעות. מי שלוקח סיכון של עוד 5 סטרייקים למעלה זה אנחנו. מוסיפים לזה שהאופציות של ה P940 אמורות להישחק לפני ה P990, וזה כבר די מכריע.

ובכל זאת, יש חיסרון לגישה הלא מוגנת. אם יש ירידות הביטחונות מטפסים, כי לא מוגנים. בואו נבדוק גם את זה. אין לי גישה כרגע ל Trade1 אז אני אכתוב מזיכרון, שאם אני לא טועה ביטחונות ש P990 לא מוגנים זה באזור ה 3600 ש"ח. זאת אומרת שירידה של חמישה סטרייקים מוסיפה עוד 15K לביטחונות.

אבל גם זה לא סוף הסיפור. שמתי לקניה "הגנה" לצורך הורדת ביטחונות, על P880 במחיר מאד זול (10 ש"ח). לא צריך לקנות את כל הכמות. אפשר לקנות כמה שיוצא. כל אחד שקונים מוריד ביטחונות. גם לא צריך למכור את זה אחר כך. זה אופציות שילכו לזבל בסופו של דבר. זאת אומרת שאפשר להוריד ביטחונות בהקרבה של 100 ש"ח.

אין בכל האמור למעלה שום המלצה. להיפך. אני ממליץ לכולם ללכת בדרך של שחקן. זאת מהסיבה ששחקן רואה את התמונה הכללית של כולם, ואני מסתכל רק על החצר הפרטית שלי.

אני התחלתי את השוקת בלי הגנות.

ההגנות שלי במרחקים האלו הם הכמויות. אני פשוט עושה כמויות קטנות.
    גם אם האופציות יעלו מחר פי 10 ישארו לי מספיק בטחונות , ואני לא יפסיד אפילו רווח של חודש.

בניגוד לרוב האנשים כאן , אני בסוף החודש סופר כסף ולא אחוזים.
    כמובן שהמטרה שלי היא סכום יחסית צנוע.
    דרך אגב , גם אם התקבול הראשוני נראה קטן , צריך לזכור שהרבה מהכסף עושים בקירובים.

בגע שמתחילים להתקרב ברור שרצוי להוסיף הגנות.

וכן מה לעשות גם יוסי אלוף שמעביר את הקורס אמר שבמרחקים כאלו אין צורך בהגנות (הוא היה אפילו יותר קיצוני)

ל SB69 , אם המדד זוחל זה לא רע , זה מצוין. מאמצע החודש השחיקה של הזמן הופכת ליהיות יותר דומינתית משאר הפרמטרים.

כמובן שאני לא ממליץ לאף אחד שום דבר. ויש סיכוי לא מבוטל שאני בכלל לא בכיוון.

Re: שוקת רחבה ינואר - די עם האחוזים

הפוסט הזה מאוד ארוך יחסית ל- 60 ש"ח תקבול . ולא משנה כמה זה יוצא באחוזים כנגד בטחונות ..אנחנו לא קונים בחצי חינם באחוזים אנחנו קונים בכסף!
    לכן לפעמיים רווח של 5% יכול להיות שווה ל- 60 ש"ח
    והפסד של 5% יכול להיות שווה ל- 500 ש"ח ועדיין לקרוא התמים יראה מהצד
    כאילו המשקיע יצא ללא נזק.
    על מנת להוציא כמה לירות מהסיפור הזה אני אמור לכתוב פי 40 או 50 וגם זה לא הרבה לירות.
    בגלל השוקת המאוד רחבה נוצר מצב שכמעט שאין סחירות כך שישנה בעיה אמיתית בלכתוב בכמויות יחסית בתיקונים ובקידום רגלים.
    הבעיה השניה היא שהשוקת הזו היא מצ'עממת ומהר מאוד אנחנו נתחיל לחפש אקשן .
    האקשן נמצא סביב שוקת של 5% עד 7% אחוז מהכסף .
    שם יש סחירות שם יש תקבול שבאמת מכניס כסף .
    שם צריך לעבוד וללמוד משחקן איך ומתי עובדים.
    בכל מקרה ביצעתי את האסטרטגיה הנ"ל למרות שהיא באמת מוגנת ברמות הגבוהות ביותר .
    אני לא רואה שהשוק מאבד בינואר 13% גם לא אם קורה ארוע קיצון ואני גם לא רואה אותו בחלק העליון עושה מהלך של למעלה מ-10% .
    בכל מקרה בוצעה האסטרטגיה הנל 20 פעם.
    NEO
    אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות