x

מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

נושא: SNDK בעיניים טכניות [US]

SNDK בעיניים טכניות [US]

המניה פרצה רמת התנגדות משמעותית (24.6) מעלה, וסיפקה איתות קניה.
    המחזורים שווריים וכך גם המתנדים.

התנגדות קרובה ברמת 33.17
    תמיכה קרובה ברמת 24.61 ולאחריה 24.25

[לגרף המניה]

בהצלחה,

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

Re: SNDK - תקציר טכני

רונן תודה רבה. אני לא מבין גדול בניתוח טכני (אם בכלל) לכן ישמח אם תענה על שאלה : יש טעם למכור כאשר מניה מתקרבת לרמת התנגדות שציינת או להמתין ולראות האם מניה פורצת גם אותה.

ציטוט פורסם במקור על ידי yurka10
    רונן תודה רבה. אני לא מבין גדול בניתוח טכני (אם בכלל) לכן ישמח אם תענה על שאלה : יש טעם למכור כאשר מניה מתקרבת לרמת התנגדות שציינת או להמתין ולראות האם מניה פורצת גם אותה.
    ניתוח טכני הוא מדע שמטרתו חיזוי מגמות עתידיות במחירים תוך ניתוח גרפים.
    אין בינו לבין שאלתך כל קשר.

שאלתך נוגעת לטקטיקת ניהול הטרייד שלך, וטקטיקה היא עניין אישי, המשתנה מסוחר לסוחר.

אני, באופן אישי, לא רואה הגיון ביציאה מפוזיציה, כל זמן שהיא בכיוון לו אני מצפה.
    למה לקטוע רווחים כל זמן שהשוק מוכן לתת לי עוד ?
    הדבר היחיד אותו אני קוטע (ומהר ככל האפשר) הוא את ההפסדים (מנקודת השיא אליו הגיע הנייר).
    יציאה מבחינתי רק ב- SL.

נקודות תמיכה/התנגדות הם "תמרורי דרך" המכוונים את הסוחר לתשומת לב מיוחדת בנקודות אלו ... זו כל מטרתם.

שבוע טוב

רונן
    ---
    אין לראות בנאמר משום המלצה לרכישה או למכירה של ני"ע או תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם. הכותב עשוי להחזיק בני"ע נשוא ההודעה.

שוב תודה רבה

התנגדות קרובה ברמת 33.17
    תודה רונן. פגעת יפה מאד. אני מחזיק כמות גדולה של מניות סנדיסק ומאמין שנראה עליות חזקות במניה ב-2010 על בסיס עליה מטאורית ברווח למניה.

שאלותיי מהזוית הטכנית:
    1. עד כמה חזקה רמת ההתנגדות 33.17?
    2. האם כשתיפרץ הדרך פתוחה עד שער 60 דולר שהיה השיא ב-2007?
    3. שאלה כללית- מהי הדרך הטובה ביותר לעקוב אחר המלצותיך? שמתי את הטוויטר שלך במועדפים אצלי ואני עוקב באתר אחרי המלצותיך, אך מרגיש קצת לא ממוקד. האם ישנה איזו טבלה מסכמת שלך באיזה מקום - משהו שירכז בטור אחד מניות ובטור השני איתותי קניה ומכירה.

שוב תודה על ניתוחיך מאירי העיניים.

רון

ציטוט פורסם במקור על ידי RH2000

התנגדות קרובה ברמת 33.17
    תודה רונן. פגעת יפה מאד. אני מחזיק כמות גדולה של מניות סנדיסק ומאמין שנראה עליות חזקות במניה ב-2010 על בסיס עליה מטאורית ברווח למניה.

שאלותיי מהזוית הטכנית:
    1. עד כמה חזקה רמת ההתנגדות 33.17?
    2. האם כשתיפרץ הדרך פתוחה עד שער 60 דולר שהיה השיא ב-2007?
    3. שאלה כללית- מהי הדרך הטובה ביותר לעקוב אחר המלצותיך? שמתי את הטוויטר שלך במועדפים אצלי ואני עוקב באתר אחרי המלצותיך, אך מרגיש קצת לא ממוקד. האם ישנה איזו טבלה מסכמת שלך באיזה מקום - משהו שירכז בטור אחד מניות ובטור השני איתותי קניה ומכירה.

שוב תודה על ניתוחיך מאירי העיניים.

רון
    1. רמה זו, חזקה יחסית אך גם רמת ההתנגדות החזקה ביותר תיפרץ לבסוף. [/*:m:3erzdz9u]
    2. אני חושב שאתה אופטימיסט חסר תקנה המרחק עד ל- 60 מאד מאד רחוק עדיין.[/*:m:3erzdz9u]
    3. מלבד טוויטר, אין רשימה המרכזת את כל האיתותים במקום אחד. אחשוב על משהו.[/*:m:3erzdz9u]

שבת שלום,

רונן
    ---

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות