x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 19 מתוך 19

נושא: 6/12/09

Re: 6/12/09

תודה רבה על הסקירה ועל המניות המומלצות.

תודה רבה

סקירה מצוינת

שחקן תודה! נהנה כל פעם מחדש לראות את העולם הפיננסי דרך זווית ראיה מקורית ומעניינת כשלך. כל הכבוד!

נהנה מחדש כל שבוע לקרוא את הסקירה ! בדיסקונט אכן עשינו רוח יפה אך לצערי ממשתי מוקדם מדי מקוה שאכן אוכל לחזור במחיר נמוך יותר כנכתב בסקירה

רציתי לשאול מה דעתך על תעודת סל מבט פיננסים 15 האם יש עדין מקום לעליות עודפות על השוק?

שחקן מעו"ף, תודה על הסקירה.
    אני דיי חדש בתחום ורציתי המלצה - כיצד להשקיע באוסטרליה או ברזיל כהמלצתך? האם בתעודות סל? ואם כן אלו מעודפות, קסם? מבט? ..
    כמוכן מעבר לשער החליפין שיכול ליצור מצב בו למרות תשואות בשוק הזר ובגלל חולשת המטבע - ירידות בתעודת הסל, למרות שעפ"י סקירתך, אוסטרליה צפויה לעליות כמו גם יציבות מטבע, כלומר שני הפרמטרים בכיוון החיובי.
    אם כן אני מעוניין להשקיע באוסטרליה וברזיל רק לא בטוח באמצעות איזה כלי.
    תוכל לייעץ?

בכבוד רב ובהערכה,
    הסטודנט

לשחקן מעוף,

אני קורה את סקירותך בשקיקה, אין צורך להוסיף מילים לעומק הניתוחים ולרצינותם והחברה פה מציינים זאת רבות.

קראתי שוב את הסקירות מתחילתו של הראלי מחודש מרץ השנה ואני שואל את עצמי אם לא הלכנו שבי אחר קונספציה נכונה אבל שגויה, כלומר במבחן התוצאה טעינו ובגדול.
    גם אני כמוך סברתי כי מדובר בתיקון/ראלי של שוטים או כל הגדרה המעידה כי מדובר פה על מהלך זמני של עליות לא מוצדקות שאוטוטו נגיע להיפוך/מימוש אגרסיבי וכו', אבל השוק מתנהג אחרת ולא מדובר פה על חודש חודשיים אלא על מהלך של 9 חודשים.
    והנה זה פלא גם הנתונים מתבררים כהולכים ומשתפרים, מי האמין שהבנקים יציגו רווחיות שכזו כבר ברבעון השלישי (הם כבר נסחרים מעל הונם העצמי), שוק העבודה האמריקאי כבר מפסיק לאבד משרות, גרעון המדינה נמוך משמעותית מהצפי, סין וברזיל שועטות קדימה ואנחנו מחכים לתיקון הגדול.

אין לי מסקנה חד משמעית, רק שקשה אבל באמת קשה להתווכח עם השוק.

שחקן ,תודה על הסקירה .בהירה ועיניינית.
    דבר אחד שאני אשמח לקבל עליו הסבר. מתוך הסקירה:
    "ולכן ההמתנה כי יחס C/P יסמן גבול עליון והשוקת תצומצם חיש קל לאוכף"
    איך יחס C/P מסמן גבול עליון?

תודה
    דורון

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף
    מבחינת השחקנים, החודש עדיין בגדר תעלומה וטרם גובשה החלטה על אסטרטגיה דומיננטית. מכיוון שכך, הדבר היחידי כרגע הוא ביצוע שוקת רחוקה וסימון מדד 1060 כנקודה תחתונה לאחר כתיבת למעלה מ 30 אלף יחידות PUT 1060 בשלב כה מוקדם של החודש. חוסר ההחלטיות בולט לעין לאור העובדה שאף את הכתיבה הרחוקה והנוחה יחסית הנ"ל ביצעו השחקנים עם קניית הגנות סביב רמת 1020 ו 1030. ההמתנה תגיע לסיומה בימים שני ושלישי לאחר שארה"ב תתן את הטון. מטרת השחקנים היא לכתוב אופציות call יקרות גם אם יחסית רחוקות, וסטיית התקן הנמוכה לא מאפשרת זאת בשלב זה. האוכף הדומיננטי שליווה אותנו מתחילת השנה אף הוא פחות רווחי בסטיות נמוכות, ולכן ההמתנה כי יחס C/P יסמן גבול עליון והשוקת תצומצם חיש קל לאוכף. מכיוון שכך, לעוסקים בנגזרים חשובה ביותר התנועה בימים שני ושלישי וחשוב לעקוב אחר פתיחות הפוזיציה הדומיננטיות, כשסביר להניח שהמחזור החודש יהיה גבוה מהממוצע השנתי כמסורת בשנים עברו (היסטורית הדבר מתרחש בד"כ בשל חישובי מס, ועוד גורמים).

שלום שחקן,

ציינת והדגשת כי הימים ב'-ג' הנם חשובים ביותר עבור העוסקים בנגזרים.
    ממה שאני רואה במפה, מתחיל להסתמן גבול עליון ב-1160. ציפיתי לראות סגירות מתחת ל-1060אך לא היא - 1030 ו-1050 ממשיכים לגבוה.

האם תוכל להאיר את עינינו אנה נושבת הרוח?

אגב המגדלור ב-1060, מה דעתך על מרווח יורד שחוסה בצילו (1050-1040)?

תודה.

נכנסתי כשאמרת ועשיתי 40% על המניה ובאמת היא עשתה הכי טוב מכל הבנקים כמו שאמרת.
    יצאתי בראשון אחרי שאמרת למכור ואני מרגישה על גג העולם.מראשון בצהריים אחרי הסקירה שלך המניה רק הידרדרה ומדובר על ירידות משמעותיות אז שוב תודה על הכל ועל עוד מניה שעשתה לי ירוק בעיניים .

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות