x

עמוד 5 מתוך 6 ראשוןראשון ... 3456 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 41 עד 50 מתוך 56

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 6/12/09

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 6/12/09

ציטוט פורסם במקור על ידי yurka10
    נורא פשוט.גם הבנקים וגם חלק מביתי השקעות לוקחים OVER על מנת שלא יצטרכו לרדוף אחריך על כל פיפס במדד
    על תעשה את זה כל כך פשוט כי אם זה שיש לו 20-30 אחוז תוספת אז כשהוא מגיע לאפס מתחילים לטרטר גם אותו ולא נותנים לו עד שיגמר ה20-30 אחוז אז מה הוא שונה ממני

- אופיר, מה זה נהניתי מההסבר שלך על סופרפוזיציה של שתי האסטרטגיות לאחת ויחידה המורכבת משתיהן, ואת הרעיון הזה גנבו הכלכלנים מהפיזיקה

- בסופרפוזיציה של גלים, מתייחסים לגל כסכום של גלים אחרים, וגם לתאר חבורות של גלים אלקטרומגנטיים, וזה גם עוזר לפשט מעגלים חשמליים מסובכים לפשוטים ע"פ עיקרון הסופרפוזיציה.

- אופיר, אתה צודק שלמשקיע המתחיל מומלץ להתעלם "מביטול" רכיב באסטרטגיה אחת ע"י האסטרטגיה השניה, ולהתיחס לזה כאילו אותו הרכיב וגם "ההופכי" לו קיימים, וזה למרות שמבחינת המערכת בבנק הם מבוטלים

- אבל האם יש משקיע מתקדם, המסוגל להבין איך פועלת "אסטרטגיה התוצאה" המורכבת מסופרפוזיציה של שתי האסטרטגיות?

- יש לפחות אחד, "שחקן", ואני בטוח שהוא ניתח נכון את "אסטרטגיית הסופרפוזיצייה" לפני שהוא נתן לנו את האסטרטגיה החדשה

- יתר על כן, אני מניח שנקודת המוצא שלו היתה "אסטרטגיית התוצאה", ואח"כ ברגרסיה לפי עיקרון הסופרפוזיציה, הוא הגיע לאסטרטגיה השנית, אז בהצלחה לכולם, תודה

הצעת ייעול

וכולם מדברים על הסופרפוזיציה פה
    אני הייתי מציע לשחקן מעוף במיוחד בשביל המתחילים שנגרם להם התקף לב בימים האחרונים מה לעשות כשאסטרטגיה ב הופכית לאסטרטגיה א ושהסתבכו מאוד,הייתי מבקש משחקן מעוף שלא יתן אסטרטגיות הופכיות כמו בדוגמא שלנו שהעליתי כבר כמה פעמים עפ פוט 1040 קנוי באסטרטגיה ב מול פוט 1040 כתוב באסטרטגיה א
    אם שחקן היה אומר לקנות פוט 1050 או פוט 1030 באסטרטגיה ב זה היה חוסך לי ולהרבה חדשים הרבה לחץ והתקף לב מיותר
    חומר למחשבה

שחקן לא קובע את האסט' ע"פ התקפי לב של אדם כזה או אחר.
    יותר מכך- אם הוא היה עושה כך, כנראה שלא הייתי מבצע את האסט' שלו.
    לכן, עצתי לך היא שאם אחרי כל ההסברים המפורטים באתר על כך שאין כאן שום בעיה זה עדיין מפריע לך- פשוט אל תבצע!
    שחקן לא ישנה את האסט' שלו רק כדי שזה יהיה נעים לך בעין.
    כל טוב

אדון אביגדור
    אם היית קורא את כל מה שכתבתי לא היית מגיב ככה
    דברתי על הצעת ייעול במקרים של סופרפוזיציה וזה למען אנשים חדשים פה כדי שאסטרטגיות לא יתנגשו
    אני מעריך את שחקן מעוף על כל מה שהוא עושה ואל תכניס לי מילים שלא אמרתי לפה
    כל מה שהצעתי זו היתה הצעת ייעול בלבד למען טובת האתר ונשמע כאילו אתה מטיף לי או משהו על הצעות ייעול
    אז אם יש לך משהו חיובי להגיד או להחכים אותי ואת אחרים אני אשמח אבל בטח לא להכנס באנשים כי לפחות ככה זה נשמע ...

שמע חבר, הבנת הנקרא שלך לא משהו.
    מה שאני מנסה להגיד הוא שתנסה פחות להלחץ ואם אתה לא מצליח אז פשוט אל תבצע.
    דרך אגב, שחקן יגיד לך בדיוק את אותו הדבר.

מאיפה אתה יודע ששחקן יגיד לי אותו דבר מה נהיית הדובר שלו
    ומה זה הבנת הנקרא שלך לא משהו מה זה הדיבור הזה תגיד לי אם יש לך מה לייעל או להחכים בכייף אם לא תתקדם הלאה ושחרר...

לכל המתווכחים כאן. אין סיבה לדקור ולהעליב אחד את השני. אף אחד לא יודע מה המדד יהיה בעוד שעה, יום או שבוע. כל האסט' הולכות לפי מיבחני סבירות מתקבלים על הדעת. ואכן, לעיתים יש עליות מסויימות של מספר ימים ומספיק שבא תיקון חד והאסט' מגיעה ליעדה.ללא ספק ישנם גם מיקרים שלא תגיע ליעדה. אני מציע שכל אחד ידע איזה סיכון הוא מוכן לקחת. הממעט לא יבצע את האסט' כלל או פעם אחד והמרבה יבצע אותה עשרות פעמים. איך שלא יהיה צריך להודות לשחקן על מאמציו והסבריו. לשחקן מגיע רק תודה מעומק הלב. אל תגרמו לו לחשוב פעם נוספת ולהפסיק עם האסט' לחלוטין. הוא אינו חייב דבר לאף חבר האתר
    בתקווה ליום נעים לכולם\
    דוד אריאל
    ירושלים

[quote=אינדיאנה]
    ציטוט פורסם במקור על ידי גיל (רעננה)":2vgu8ns2]אינדי,

ביזפורטל , דף המכיל את כל האופציות של דצמבר , קליק על אופציה מסויימת ותקבל שם את היווניות של אותה אופציה (חפש בחלק התחתון של הדף):
    [url="http://www.bizportal.co.il/shukhahon/bizcompquote.shtml?p_id=80607880
    http://www.bizportal.co.il/shukhahon/bi ... d=80607880[/url]
    דוגמה עבור קול 1120
    http://www.bizportal.co.il/shukhahon/bi ... d=80607880

אפשרות שניה, בכל תוכנת מסחר (אפילו באורדרנט)

אפשרות שלישית, סביר שתמצא גם בגלובס, דהמרקר

בברכה
    תודה גיל. אבל כל אופציה בנפרד לא הכי עוזר, אני רוצה לדעת את היווניות של כל האסטרטגיה.
    ועוד שאלה קטנה, מתי בערך האסטרטגיה אמורה להגיע ליעד רווח שלה אם המדד ימשיך להסתובב באזור הרצוי 1110- 1120?
    תודה[/quote:2vgu8ns2]

אף אחד לא ענה לי לגבי יעד זמן להגעה ליעד. לא שואל את זה בגלל שאני לחוץ או משהו, סתם בשביל הלמידה כי בינתיים השוק מדשדש בדיוק כמו שהאסטרטגיה רוצה אבל הרווח לא עולה כמעט. אני מעריך שבגלל שהתטא עוד לא כל כך דומיננטית ויש סימטריה מושלמת מבחינת הגנות השחיקה של ההגנות מונעת הגעה לרווח. האם יש מצב שכבר מחר אם השוק יגיע לנקודה האופטימלית נגיע ליעד הרווח? נראה לי שנצטרך לחכות לשבוע הבא לתטא לעשות את העבודה.

ציטוט פורסם במקור על ידי אינדיאנה
    אף אחד לא ענה לי לגבי יעד זמן להגעה ליעד. לא שואל את זה בגלל שאני לחוץ או משהו, סתם בשביל הלמידה כי בינתיים השוק מדשדש בדיוק כמו שהאסטרטגיה רוצה אבל הרווח לא עולה כמעט. אני מעריך שבגלל שהתטא עוד לא כל כך דומיננטית ויש סימטריה מושלמת מבחינת הגנות השחיקה של ההגנות מונעת הגעה לרווח. האם יש מצב שכבר מחר אם השוק יגיע לנקודה האופטימלית נגיע ליעד הרווח? נראה לי שנצטרך לחכות לשבוע הבא לתטא לעשות את העבודה.
    לפי דעתי הקלושה והרטושה היא לא תגיע השבוע לרווח המיוחל

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות