x

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 11 עד 18 מתוך 18

נושא: הי שחקן מעוף תודה על תגובתך אך יש מה להוסיף

Re: הי שחקן מעוף תודה על תגובתך אך יש מה להוסיף

איזה בנק? אולי תפנה לתקשורת- לתוכנית כמו כלבוטק, אמנון לוי וכו'. שלחת מכתבים למפקח על הבנקים ומפקח על שוק ההון? כדאי ליידע אותם כדי שזה לא יקרה מחר לאנשים אחרים.

כן זה כבר בטיפול של המפקח על הבנקים וחקירה ניפתחה נגד הבק בקרוב יפורסם שם הבנק סניף והמון פרטים מהפרשה שתרעיד את את שוק ההון

אני זוכר כל מיני סיפורים על תביעות שהצליחו, נגד בנקים ששכנעו לקוחות לקחת הלוואות ולקנות מניות.

אז אולי גם כאן זה ילך. שיהיה בהצלחה!

המון תודה לכל חברי הפורום למי שתומך והתחיל להבין את גודל הנזק אני מבטיח לעדכן אתכם פה ראשונים לכל התפתחות לטוב או לרע תודה טוני

ציטוט פורסם במקור על ידי רונן סול
    איזה בנק? אולי תפנה לתקשורת- לתוכנית כמו כלבוטק, אמנון לוי וכו'. שלחת מכתבים למפקח על הבנקים ומפקח על שוק ההון? כדאי ליידע אותם כדי שזה לא יקרה מחר לאנשים אחרים.
    אני לא רואה את רפי גינת עושה כותרות מזה שמישהו בבנק נתן לו את הזכות לעשות מה שהוא רוצה בכסף שלו.

לפי הנכתב, נראה שמדובר בהתמכרות להימורים בשוק ההון. כעיקרון, הבנק יכל לראות זאת עפ"י כמות ונפח הפעילות שהיתה חריגה מהתחום הסביר. השאלה אם זה מקרה בודד או שיש הרבה מקרים כאלה. עושים כתבה בטלוויזיה כאשר יש עניין ציבורי- כאשר זאת תופעה ולא מקרה בודד.
    אני יודע שיש הרבה תלונות על חברות פורקס, לגבי מסחר במט"ח, אבל על חברות הפורקס אין כמעט שום פיקוח. אם מוגשת תביעה אז חברת הפורקס תעשה הכל כדי שזה לא יגיע למשפט.
    http://www.themarker.com/tmc/article.jh ... 01_1131830

ניק שלום,
    אני מתנצל מראש על השאלה אבל אני מסתכל על השם משמש שלך ,האם יש קשר כלשהו ל"לוין" המפורסם מפרשת פנאן ןעוד...{אני חושב שקראו לו ניק לוין{ט.ל.ח}.
    שוב אני מאד מצטער לשמוע על המקרה של חברך ושלך.

לא כלל וכלל לא שייך לניק מכיר אותו בעבר אבל אין שום קשר....לגבי חברות כמו מט''ח 24 ופורקס אתן לכם עדכון חי פורקס מט''ח 24 ושאר החברות הללו נסחרות ללא פיקוח בנק ישראל ולא הרשות ניירות ערך התשובה של הרשות היתה זה לא נע'' אין לנו קשר אבל אעדכן אתכם שפורקס אתמול הגיעה לפצות לקוחות שרומו על ידם רק שלא יהיה פסק''ד וזה קרה 12 שעות לפני מתן גזר הדין למי שמעוניין לקרוא מה הלך שם ואת הסדר הפשרה זה מופיע בדמרקר מאתמול

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות