x

מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

נושא: שליטה מוחלטת של השחקנים החודש ואני משער שגם הרווחים בהתאם

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל

שליטה מוחלטת של השחקנים החודש ואני משער שגם הרווחים בהתאם

אני תמיד מופתע כל פעם מחדש מהיכולת שליטה של השחקנים בשוק.
    כבר כל כך הרבה ימים רואים "פעילות הורדתית" בבנקים במהלך היום.
    מאז שהשוק טס לפני כשבועיים עם הורדת הריבית, השחקנים הצליחו יום אחר יום להוריד את המדד לפקיעה באיזור היותר אופטימלי שלהם.

איך למען השם נשארת לכם סחורה של בנקים??
    סביר להניח שאני צודק,
    אבל מאוד יכול להיות שלא...

שלום הראל.
    ראשית, בכדי שלא אחשד בחוכמה שבדיעבד אציין כי ב PRO ציינו בראשון טרם המסחר שעל אף ארביטראז חיובי של 0.7% ועליות של 1% בניו יורק
    שחקני המעוף יובילו מהלך יורד למחיקת מלוא העליה.
    כך גם ציינו בשני על אף עליה צפויה.
    וכך גם היום - וכמובן סחרנו זאת בהצלחה בשלושת הימים.

אני מציין הדברים מאחר ובאמת השבוע זה היה בוטה מאוד ויש שיגידו גם מכוער למדי. מי שעוקב אחר הסקירות לא אמור להיות מופתע, וציינו כי המטרה היא מתחת ל 1830 ושבירה תוביל למהלך מהיר ל 1800 כפי שאכן התרחש, וכל זאת בשל הנזק מדצמבר והשטות של הזינוק מצד הציבור בעקבות הורדת הריבית.
    זה גם מאוד שקוף - מדד הבנקים מוחק כל יום מהלך עליה של 1% אך כל דבר סופו להסתיים = לא נותר לנו נכס בסיס מעבר למחר עד שעות הצהרים המוקדמות לכל המאוחר. לבוקר הפקיעה אנו כבר לא נגיע עם נכס בסיס (=אפס השפעה) ולכן שאלת הגלגול תעמוד על הפרק.
    לתפיסתנו, קנינו לא מעט זמן אבל שלא במפתיע ניו יורק סירבה עד כה לשתף איתנו פעולה ואם רק התיקון מעבר לים לא היה מתרחש במקביל לשבירת 1800 היינו היום ברמות אחרות לחלוטין.

נקודה קריטית נוספת - בראשון ראית מחזור מסחר של כ 550 מליון ש"ח.
    כמה נכס בסיס אתה חושב צריך בשביל להוריד מדד הבנקים במחצית אחוז?
    התשובה - גם עם 1.5-2 מליון ש"ח בASK אתה תצליח לעשות את זה היינו חכמים מול מחזור מסחר עלוב, ובכנות זה לא יכל להתרחש ביום אחר בשבוע.

ברמה האישית, בורסה מביכה ואני לא שוכח שכפי שיש פרמטרים (דוגמת מחזור) המספקים לי הצלחה ותשואה, הרי שאותו פרמטר גם יעבוד נגדי מדי פעם בפעם ולכן הנדידה מעבר לים נמשכת כבר עשור וחצי ואנחנו לא רואים סיבה שזה ישתנה.

ועכשיו לשאלה חשובה: ניחא שחקני המעוף ות"א 35, אבל מי כל יום כבר 3 שבועות נלחם בדולר שלא יחצה 3.8 ומצליח פעם פעם לחסל מהלכי עליה יומיים של 0.5-1%?

משתמש מכור
    שם פרטי
    גבעתיים, ישראל
    תודה רבה שחקן על ההתייחסות ושיתוף הידע.
    לגבי השאלה... בנק ישראל??

ובינתיים אני רואה שמדד 35 עולה באחוז, מה שמן הסתם קצת פחות טוב לכם.
    בהמשך למה שרשמת, משער שתעדיפו לא להישאר לפקיעה בלי יכולת אמיתית להשפיע.
    סביר להניח שאני צודק,
    אבל מאוד יכול להיות שלא...

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות