x

מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

נושא: גלגול

גלגול

שלום שחקן.כאשר אתה כותב ששחקני המעוף החלו בגלגול לחודש הבא,מן הסתם, בערך, מקבלים כ8000 שח לאוכף בכסף.שאלתי:מי נמצא בצד השני?הרי מוסדיים שרוצים לקנות בטוח לא יקנו פוטים ב4000 שח.עדיף להם,לפי מה שלמדנו,לרכוש כמות יותר גדולה במחיר נמוך יותר.מהצד השני, מי קונה קולים ב4000 שח?
    שאלה נוספת ברשותך: כאשר אתה כותב שחקני מעוף,הכוונה היא לשחקני הפרו אצלך או השחקנים הגדולים עליהם דיברת בקורסים לפני כ11 שנים?

ראיתי שהחודש היו למעלה מ10000 אוכפים כתובים 1720 ו1740. לדעתי הם צריכים להיות בהפסד אדיר. לכן אני שואל איך יתכן שהחודש היה ריווחי אלא אם נכתבו לאחרונה אוכפים הרבה יותר קרובים לשער הנוכחי שמכסים על ההפסד מהאוכפים 1720 ו1740

בימים האחרונים ראיתי שפתחו ב13k 1850 אוכפים.יש מצב שמקזז חלקית.

תודה אבנר על תשובתך. אבל גם לפי דבריך אתה אומר שהאוכפים הללו מקזזים את ההפסד חלקית. אם כך מאיפה יש רווח? לי לא נראה

אבנר, כי שחקן מעוף אומר שהיה חודש רווחי. לא מבין איך

ערב טוב.
    אבנר - מהצד השני יש מספר רוכשים:
    1. מוסדיים לצרכי הגנה וקרנות גידור - לא מעניין את אלו לרוב להפסיד מאחר והן מגדרות מצבי קיצון והרווח במניות הוא לאין שיעור הרבה יותר משמעותי, כך שמבחינתם להפסיד באופן עקבי.
    2. שחקן מגבה שחקן ואף פעם אף אחד מהשביעייה לא עובד על אותו סטרייק. לשם הדוגמה אנו מניחים פקיעה החודש סביבות 1830 -1850 ביחס לתחילת חודש ולפני תיקונים. אז אני אכתוב 830 מוגן 860 ; הבא בתור כותב 840 מוגן 870; הבאה בתור 850 מוגן 880; הבא בתור כותב 860 אבל למעשה קנה את האופציות שלי וכך הלאה. אגב, כיוון שזה נגזר ולא הנייר עצמו ואין
    כאן יצירת עיוות בשוק זה גם חוקי ולא נופל להגדרה של תיאום.
    3. סוחרים מאוד אופטימיים או פסימיים תלוי באיזה כיוון מדובר.
    4. במחיר הנכון,כלומר בהפסד לאופציה של 20-30 שח אלגוטרייד כבר יקח בודאות גם עמוק בכסף תוך יצירת ארביטראז פרפר על אופציות אחרות.

ביחס לרווח / הפסד חודשי - ניקח כדוגמה אוכף 1860. מי שכתב אותו מוגן כעת סביבות ה 7200 כלומר 1930 - 1790. לפני קידומים, לפני רווח יותר משמעותי ע"י המרת הגנה חודשית בשבועית וכן הלאה. קידומים לרוב מספקים עוד 1000 ש"ח לכל הפחות ולכן 1940-1780. בתרגום לאחוזים = גם אם נעלה / נרד החודש 4% זה חסר משמעות עבור הכותבים.
    לא חוכמה מיוחדת נטו תקבול וממילא מרבית הפקיעות בשנה הן בטווח זה, ובל נשכח שיש פעמים בסטיה נורמלית לתקבול הרבה יותר גבוה.

אתה כותב לגבי המרה חודשית לשבועית. אם כך ההגנה לא 7200 אלא הרבה פחות.

אכן שחקן בהמשך לאריה,בדוגמה שלך יש 72 נקודות ברוטו לכל כיוון.האם יש מצב ש"שבעת המופלאים" עובדים בחודשי ללא הגנות?

אכן אבנר העניין מאוד לא ברור. אם עובדים בלי הגנות הרי בחודש שעבר היו אוכפים 1720 ו1740 וללא הגנות מי שכתב אוכפים אלה אפשר לומר פשט את הרגל.

היי אבנר.
    בדיוק כפי שציין אריאל, אין דבר כזה לעבוד בלי הגנות כי מתישהו בודאות תהא מחיקה.
    אין דבר כזה מקצועית כתיבה בלי הגנה וגם אם נניח ואנו מאוד מאוד מאוד משוכנעים בצד אחד אזי נעדיף לבצע אסטרטגית קניה (שיש לה עלות) על פני כתיבה מאשר כתיבה ללא הגנה.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות