x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 21

נושא: בנים תהיו גברים ו...תודו (למגיבים לרם)

בנים תהיו גברים ו...תודו (למגיבים לרם)

מדוע גברים לעולם אינם בדיכאון?

גברים הם, פשוט, אנשים שמחים יותר. לְמה אפשר לצפות מיצורים פשוטים כל כך?

שם המשפחה שלך נשאר ללא שינוי. המחסן שבגראז' עומד כולו לרשותך. תכניות החתונה מתבצעות מעצמן. שוקולד הוא סתם עוד חטיף. אתה יכול להיות נשיא. לעולם לא תיכנס להריון. אתה יכול ללבוש טי שירט לבנה בפארק מים. אתה יכול לא ללבוש חולצה בכלל בפארק המים. מוסכניקים אומרים לך את האמת..

העולם כולו הוא האסלה שלך. לעולם אינך מוצא את עצמך נוסע לתחנת דלק אחרת רק כי השירותים בתחנה הזאת מטונפים מדי. אתה לא צריך לעצור כדי לחשוב לאיזה כיוון לסובב את האום שעל הבורג. אותה עבודה, יותר כסף. קמטים מוסיפים אופי. שמלת חתונה עולה 5000 דולר, חליפה להשכרה – 100 דולר.

אנשים לעולם אינם בוהים בחזה שלך בזמן שאתה מדבר אליהם. נעליים חדשות לא גורמות לך לחתכים, יבלות או שלפוחיות ברגליים. אותו מצב רוח כל הזמן! שיחות טלפון מסתיימות תוך שלושים שניות גג. אתה יודע דברים על טנקים. לחופשה בת חמישה ימים, אתה צריך רק מזוודה אחת. אתה יכול לפתוח את כל הצנצנות שלך בעצמך. מעריכים אותך פי אלף בתגובה למחוות ההתחשבות הקטנה ביותר. אם מישהו שוכח להזמין אותך לאן שהוא, הוא או היא עדיין נשארים חברים שלך.

התחתונים שלך עולים 12.99 ₪ לשלישייה. שלושה זוגות נעליים מספיקים לך בהחלט. כמעט לעולם אין לך בעיות סטרפלס בפרהסיה. אינך מסוגל לזהות קמטים בבגדים שלך. כל מה שיש על הפנים שלך נשאר בצבעו הטבעי. אותה התספורת מלווה אותך לאורך שנים, אולי אפילו עשורים. אתה צריך לגלח רק את הפנים והצוואר. אתה יכול לשחק בצעצועים כל החיים. ארנק אחד וזוג נעליים אחד – בצבע אחד – משמשים אותך כל עונות השנה.

אתה יכול ללבוש מכנסיים קצרים בלי שום קשר לאיך שהרגליים שלך נראות. אתה יכול 'לסדר' את הציפורניים שלך עם אולר. יש לך את החופש לבחור אם אתה רוצה לגדל שפם, או לא. אתה יכול לקנות מתנות לראש השנה בכ'ח אלול לכ'ז קרובי משפחה תוך כ'ו דקות.

אז, מה הפלא?...

Re: בנים תהיו גברים ו...תודו (למגיבים לרם)

יכול להיות שאת מקנאה ?

דנה, אהבתי
    האמור לעיל אינו בגדר המלצה אלא דעה אישית בלבד.

אחלה רשימה, רק שהיא מסתובבת במיילים כבר כמעט 3 שנים... (ומצוטטת באינסוף פורומים ברשת).

שיחקת אותה. קולע!

- דנה, את טועה ולא צודקת, כי יש לי חבר בדיכאון, למרות שהוא היה איש שמח

- סיפר לי חבר שאשתו מכוערת, אז הוא עוצם עיניים בזמן קיום המצוה, ורואה בעיני רוחו את השכנה היפה ממול, והוא גם אמר לה שהוא לא אוהב שלוחשים כי זה פוגם בהנאה, אבל את זה הוא אמר כדי שלא תפריע לו בפנטזיה

- שנים רבות עברו חלפו ביעף, והם חיו באושר ובעושר, והיא לא ידעה את סודו הכמוס

- אתמול בבוקר הגיע חברי לעבודה בפנים נפולות המביעות צער וסבל, אז דובבתי אותו, "מה היה? מה קרה? והוא אמר: "אני הייתי בטוח שאשתי אוהבת אותי, ושאני האחד והיחיד שלה, והבוקר היא אמרה לי: "אהבנו, אבל זה לא הייה איתך, זה היה עם אלביס"

- "נו אז מה? ביג דיל, מה העניין? אלביס חי? ניסיתי לרומם את רוחו, "לא" הוא אמר, "אני שאלתיה, והיא אמרה: "גם לפני כן זה לא היה איתך, זה היה עם מיקל ג'קסון

- "רק עכשיו הבנתי", הוסיף חברי, "את האובססיה שלה להיצמד לוידאו עם מייקל ג'קסון שלה, רוקד ושר ומשתגע על הבמה, היא עשתה תרגילים של "Moon-Walk", היא נרשמה ללמוד "סטפס" בסגנון של מייקל שלה

- אין מנחמים לאדם בשעה שמתו מונח לפניו, אז הנחתי לו, ונתתי לו זמן להירגע ולהפנים, ואך ורק אחה"צ אמרתי לו: "גם אני מת על מייקל ג'קסון, איך שהוא רוקד ושר? אפילו יותר מאלביס והחיפושיות, אז תבטח בבוראך שיכלכל ויעשה את הטוב בעיניו, ותשמח בחלקך מתוך הכרה שזהו מה שחלק לך ד', אז שבת שלום, תודה

ששי
    איזה חבר טוב אתה....
    הצלחת להצחיק אותי
    שיהיה לך יום מלא

מדוע נשים תמיד בדיכאון?

נשים הן, פשוט, יצורים דכאוניים יותר. לְמה אפשר לצפות מיצורים מתוסבכים כל כך?

את רוצה להתחתן, תמיד עם כלה וטקס שתכננת מאז שאת בת שמונה עם שמלה שראית בסרטים עוד כשהיית בת שש. כשזה קורה, על פי התכנון שלך הדבר היחיד שאת צריכה לוותר עליו הוא שם המשפחה שלך וזה גורם לך לתסבוך יתר.
    הבלגאן במחסן בגארז עושה לך חררה למרות שמעולם לא ירדת לשם. את מוצאת את נחמתך בשוקולד בכמויות וגם מתלוננת שאת מתמלאת מזה. את יכולה להיות נשיאה, אבל לעולם לא תהיי משום שאת לא מוכנה לשלם את המחיר הכרוך בהתמודדות לתפקיד.
    את רוצה "לחוות את האמהות שלך" אבל נכנסת לדכאון מזה שאת צריכה להכנס להריון לשם כך. את יכולה ללבוש טי שירט לבנה בפארק מים את למעשה גם רוצה בזה אבל פוחדת "ממה שיאמרו".
    מוסכניקים משקרים לך כמו שהם משקרים גם לבעלך אבל רק את חיה בתחושה שהם מרמים רק אותך ובכלל כל העולם נגדך!

את ממש לחוצה לשירותים אבל לא תכרעי מאחורי סלע כי "מה יאמרו"
    לעולם אינך מוצאת את עצמך נוסע לתחנת דלק אחרת רק כי השירותים בתחנה הזאת מטונפים מדי. את צריכה לעצור כדי לחשוב לאיזה כיוון לסובב את האום שעל הבורג. אותה עבודה, פחות שעות עבודה ויותר שיחות טלפון לאימא ולחברות ופחות כסף. הוצאתי 10 אלפי שקלים על החלקת קמטים שמחר יצוצו בשנית. שמלת חתונה עולה 5000 דולר, חליפה להשכרה – 100 דולר כי תמיד תמצא הפראיירית שתשלם

אנשים בוהים בחזה שלך בזמן שאת מדברת אליהם ואת עוד סובלת מזה. מצב הרוח משתנה תדיר בגלל מזג האויר, בגלל הבוקר טוב של הבוס, בגלל התנועה, ובעיקר בגלל שהחברה שלך לעבודה נראית היום מה זה טוב! (ובעיקר- טוב ממך)
    שיחות טלפון מתארכות לבלי סוף ובסופה של השיחה את לא זוכרת מה היה בכלל בחצי שעה האחרונה. את יודעת דברים על מייבשי שיער, על לק לציפורניים, על השכנה והשכן, על חופשות אקזוטיות בהוואי, על מה היא אמרה ומה הוא עשה על מחירי ניתוחים פלסטייים בכל המכונים ובכל הגוף ועל עוד אלף שטויות חסרות תועלת. לחופשה בת חמישה ימים, את צריכה ארון שלם בתוך שש מזוודות שבסוף תשתמשי רק בעשירית מהבגדים. אם מישהו שוכח להזמין אותך לאן שהוא, הוא או היא מיד האויב שלך לנצח אגב, הוא וכל משפחתו ושארית צאצאיו וכל זרעו לעולמי עד.

התחתונים שלך עולים 999.99 ₪ לשלישייה. שלוש זוגות נעליים מספיקים לך בהחלט לשלושה ימים. תמיד יש לך בעיות סטרפלס בפרהסיה. את מסוגלת לזהות קמטים בבגדי הזולת גם אם הם יצאו זה עתה ממגהצה. מידי בוקר את צובעת את עצמך בצבעי הסוואה, אותם את מורידה רק בערב ושוב כדי לצבוע את פניייך למחרת. שום תספורת לא תהיה מספיק טובה למעלה מחמש דקות תמימות. את צריכה לגלח הכל (!). את לא יכולה לשחק בצעצועים כל החיים. ארנק אחד וזוג נעליים אחד – בצבע אחד – משמשים אותך בערך לחצי יום לכל היותר

תמיד תהיי מתוסכלת בלי שום קשר לאיך שהרגליים שלך נראות. אתה לא יכולה 'לסדר' את הציפורניים שלך עם אולר. אין לך את החופש לבחור אם את רוצה לגדל שפם, כל עוד את לא חיה בגרוזיה (אופס, גיאורגיה). את לא יכולה לקנות מתנות לראש השנה בכ'ח אלול לכ'ז קרובי משפחה תוך כ'ו דקות.

כל הכבוד נמרוד

מ ל ח מ ה !!!

מתוסבכות או לא אתם לא יכולים בלעדנו...
    מאחורי כל גבר מצליח....וכ"ו
    נמרוד ממש התרגזת
    כל הכבוד על ההשקעה.
    למען הסר ספק אין בנאמר לעיל משום הודאה במה מן הדברים שנטענו.
    אבל "האסלה היא כל העולם" אם יקום סטארט אפ שיפתור את זה... המניות שלו י ט ו ס ו
    הכל בהומור כן?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות