x

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 21 עד 30 מתוך 30

נושא: אסטרטגית נובמבר - דיון !

שלום שחקן, אני לא מצליח להבין את הגיון בין ההערכה ("דידוש מוטה מעטה") ואת הביצוע (כתיבות רחוקות עם הגנות קרובות). לא יותר מתהים, אם מעריכים דישדוש, שהכתיבות וההגנות יהיו בשבועית? כך נהנים מהשחיקה של הכתיבה?

אם היינו מעריכים דלתא שלילית חזקה, הייתי מבין את הגיון של כתיבות רחוקות והגנות קרובות.

שלום אלכס.
    כל מה שכתבת מדויק אלא שעבודה עם שבועיות בלבד, בעת הנוכחית, הוא רגיש מדי לאירועי קיצון. אנו לא במצב שיגרה וכל רגע נתון יכול להסלים בצפון או שנקבל הפסקת אש מפתיעה. קח את היום כדוגמה - התגובה של השוק להורדת רבע אחוז היתה קיצונית ואם אנו עובדים רק בשבועי לא היה אפשר לצאת ממצב זה . אז כן, מעריכים דשדוש אבל עם הרבה עצבנות בין לבין.

שלום, לא הבנתי את התיקון של היום, זה לא הגדיל תקבול, כמה פעמים נמצאנו בסיטואציה של ירידות וגיגלול צד הפוט עם הפסד והקטנת התקבול. מה היה ההיגיון בתיקון הזה? אלא אם כן ההערכה הייתה המשך ירידות עמוקות

בוקר טוב אלכס.
    ראשית, כמובן שלא ידענו שהירידות יתהפכו. כן היה ברור שזה מוגזם וחסר פרופוציה ונראה תיקון אבל לא מחיקת
    1.5% ומשם קצרה הדרך לגאפ בוקר אז מבחינתו המטרה להקטין סיכון.
    שנית, קיבלת תקבול גבוה מהרחקה. החזרת הצמד לסטרייק המקורי יתכן לך תקבול גבוה בהרבה מטרם הגלגול וזה
    מצב שיתקיים כמובן במידה והשוק לא ירד היום / מחר.

שחקן שלום,
    מה קרה לקול 1840 מ-20/2?
    כתיבת CALL 1840 (שבועי 20.2) - תקבול נוכחי 2740 שח

שלום שחקן,

לגבי התיקון שיצא היום,

הגלגול הוא לאופציות של פקיעת יום א!!! אני בסוחר ב IBI וחסומה לי האפשרות למסחר באופציות יום א ואני מניח שזה לא רק ב IBI.

אשמח אם תוכל לתת חלופה,
    תודה

שלום אלפרד.
    אין הרבה ברירה מלבד לבצע לשלישי.
    הייתי עושה כן בעצמי אתמול אבל המחזור בשלישי היה דליל ביותר ולכן העברנו לראשון.
    לכש - נעביר לשלישי אזי אין לך צורך לבצע כל שינוי מאחר ואתה כבר בפוזיציה זו.

שחקן האם לא עדיף להעביר גם את הכתיבה בקולים לשבועית? לעבוד עם שחיקה

קלוד אין מספיק בשר בשבועיות, הפרמיה של חודשיות הרבה יותר יפה
    מניח שבגלל זה

גם אני באותה צרה עם IBI ,דיברתי עם מיטב טרייד ושם אין נאמר לי שהם מאפשרים מסחר באופציות שפוקעות בימי ראשון.נראה שאעביר אליהם את החשבון.
    ב IBI אמרו שזה בגלל הסיכון ,לא שהבנתי מה הסיכון בטח אם רוצה להגן על פוזיציה ולקנות אופציות .

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות