x

מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

נושא: אסטרטגית מאי - דיון !

אסטרטגית מאי - דיון !

צהרים טובים.
    האסטרטגיה שבראש העמוד נעולה ותרכז תיקונים, השלמות
    וסגירה בלבד בכדי שניתן יהיה לעקוב אחריה בקלות ובפשטות.
    בשרשור זה הינכם מוזמנים להגיב, להאיר ולהעיר.
    המשך יום טוב.

תודה רבה שחקן,
    הפעם אני בפנים! בהצלחה לכולנו!

היי שחקן,

תודה שחקן על האסטרטגיה, חבל שלא ראיתי בזמן מקווה שתהיה נקודת כניסה טובה גם מחר.
    אצטרף פה לאבנר ואבקש 2 דברים:

1. בכדי להאיר את עיני המשתמשים, במיוחד להגן על המשתמשים החדשים שאולי לא מודעים, לתת איזושהי הערה שבלונית בתחתית כל פתיחת האסטרטגיה שיש סיכוי שהבטחונות לא יספיקו בהמשך ומומלץ לשריין יותר בטחונות, אישית הייתי מציע לרשום פי 2 או 3, אבל לשיקולך, כאן ההגנות הן שבועיות וזה עלול לגרום לגידול בעלות הבטחונות (גם אם סיכוי קטן) באופן יותר גדול לעומת אסטרטגיות קודמות.

2. אני מבין שאסטרטגיות זה לא תוכנית כבקשתך והן נפתחות לפי הזדמנויות שנוצרות ובטוח שלקחת את זה בחשבון כשפתחת,
    אבל אם יש אפשרות להמנע ככל האפשר מלתת פתיחות/תיקונים 10-15 דקות לסיום המסחר.
    גם אם הייתי רואה בזמן לא יודע אם הייתי פותח, כי 10-15 דקות לסיום זה מאוד מלחיץ (אותי בכל אופן ובמיוחד באורדרנט) ובמיוחד אם רוצים לפתוח כמה יחידות אבל מבצעים (כמוני) פתיחת יחידה אחר יחידה מחשש לתנודה בתהליך הפתיחה ובין הכתיבה לקנית ההגנה של כל רגל.

שוב תודה רבה וערב טוב

שלום אלפרד.
    1. אננחו תמיד ממליצים לקחת בחשבון פי 2-3 בטחונות כפי שציינת. נשקול לצרף איזושהי אזהרה אבל מי שמכיר אופציות יודע שאין בכלל שאלה, ומי שלא יבין באסטרטגיה הראשונה, לא חלילה משום הפסד אלא ברגע שהמדד יזוז מעט.
    2. מקבל. נדיר שמתפרסמת אסטרטגיה רבע שעה לסיום ונשתדל להוציא שכזו רק במידה ואנו סבורים שהמדד בבוקר המחרת יהיה שונה מהותית.
    ביחס לביצוע המלחיץ - בלי קשר לאסטרטגיות ברגע שורצים לבצע בודאות/ היקפים גודלים / משהו מורכז / דקות לנעילה תמיד תמד תמיד עדיף טלפונית.

אין כמוך שחקן,
    שוב תודה רבה על כל פועלך וההשקעה שלך בנו, זה לא מובן מאליו
    רק ברכה והצלחה

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות