x

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 14

נושא: אסטרטגית אוגוסט - סגירה בפקיעה - 20% תשואה!

אסטרטגית אוגוסט - סגירה בפקיעה - 20% תשואה!

10:03 ; 1747.59

בוקר טוב.
    הפקיעה הבוקר מביאה את האסטרטגיה לסיומה עם הגעה לרווח של 20%.

אי לכך אין להמתין ויש לבצע סגירה במיידי!

הפקיעה:
    פקיעת CALL 1790 (שבועי 23.3) - נרכש בעלות 150 ₪ ומחירו בפקיעה 0 ₪ = הפסד 150 ₪
    פקיעת CALL 1770 (שבועי 23.3) - נכתב בתקבול 340 ₪ ומחירו בפקיעה 0 ₪ = רווח 340 ₪
    פקיעת PUT 1710 (שבועי 23.3) - נכתב בתקבול 180 ₪ ומחירו בפקיעה 0 ₪ = רווח 180 ₪
    פקיעת PUT 1690 (שבועי 23.3) - נרכש בעלות 42 ₪ ומחירו בפקיעה 0 ₪ = הפסד 42 ₪

עד כה האסט' עמדה על ברווח של 480 ₪ וכעת היא נסגרת רווח של 800 ₪ שהם 20% תשואה !

ברכות על הרווחים,
    המשך יום טוב.

אסטרטגיה ששחקה אותנו, אבל הסוף טוב

לא זוכר מצב ששלושה חודשים היינו באסט בהפסד קבוע של 0 עד 1000 בלי שום אפשרות לסגור ובלי שום אפשרות למינוס יותר גדול אחת האסטרטגיות ההזויות שעשינו

למה 3 חודשים? מאוגוסט עברו 8 חודשים.האסט נסגרה כמה פעמים ונפתחה מחדש עם אופ חדשות שלאט לאט סגרו את ההפסד.תפסיקו להיות תמימים.שחקן לעולם לא יכול להפסיד לאורך זמן.לפני מספר חודשים היתה אסט שעל יחידה אחת היתה כבר מופסדת 10000 שח ולבסוף ההפסדים הפכו לרווח.דמיינו לעצמכם שאתם מהמרים ברולטה על צבע אדום כל הערב ועם אפשרות בלתי מוגבלת לסכום ההימור.סכום ההימור הבסיסי 10 דולר וכאשר מפסידים,מכפילים את ההימור עד להצלחה,ואז חוזרים להימור הבסיסי.
    בקזינו אמיתי הם מגבילים את סכום ההימור ולכן לאחר מספר הפסדים עוקבים, הכסף נגמר והולכים הביתה עם הזנב בין הרגלים.
    לא כך אצל שחקן.הוא משחק על יבש ועל יחידה אחת ותמיד לבסוף יביא את האסט לרווח ממוצע של כ500 שח ויורה לצאת.משקיע שמשחק על כסף אמיתי ועל כמה יחידות,מגיע לעיתים למצב של הפסד בלתי נסבל ולא תמיד יש לו את הכח להמשיך בכל מחיר.

יש צדק מסויים בדבריך, בגלל זה אתה צריך לתכנן בהתאם.

1. קודם כל ההנחה שלך נכונה למי שמתחיל לעשות אסטרטגיות שחקן רק מהיום, אם אתה לוקח בחשבון את כל הרווחים שיש לך מהאסטרטגיות שנסגרו אז אמור להיות לך סכום כסף נאה.

2. אז בלי קשר לרווחים הקודמים, כמו שאתה רואה עלולים להגיע לגלגול ארוך וכן להפסד גבוה, אז צריך לקחת בחשבון שאסטרטגיה תגולגל ונדרש זמן וסבלנות וכן כדאי לשריין עוד כסף מראש, אני חושב שנכון לשריין 15K לכל יחידה.
    אם התנאים האלו לא מתאימים לך אז אל תכנס לאסטרטגיה

3. יש לך פה ליווי צמוד של שחקן לאסטרטגיה שזה שווה זהב, אין מה להשוות בין לעשות לבד לבין ליווי של מומחה.

4. זה לא נכון שזה כמו לשים על צבע אדום. נכון שהמבנה הוא בדרך כלל דומה, פוט+קול כתוב מכוסה.
    אבל התעלמת מכל הפרמטרים החשובים הבאים:
    מרחק מהספוט של הכתיבה- לפעמים המרחק של הפוט והקול שונים, לפעמים הוא מכפיל רגל מסויימת לשם ההרחקה
    חודשי מול שבועי- לפעמים הרגל היא חודשית ולפעמים שבועית, לפעמים הכתיבה שבועית וההגנה חודשית, לפעמים זה ההיפך
    זמן התיקון/גלגול- זה פרמטר מאוד חשוב, לא מספיק לדעת איך לתקן, אלא צריך לדעת מתי לתקן, התזמון עלול להיות מאוד קריטי להצלחת התיקון
    ידע וחשיפה למידע של שחקן- לא חושב שצריך להרחיב יותר מידי...
    ועוד

4. בוא נעשה משהו אחר, נניח ששחקן היה סוגר כל אסטרטגיה במידה והיתה מגיעה להפסד של 3K ולא מגלגל יותר, כמה אסטרטגיות כאלו היו כבר?
    לדעתי הן בודדות (מודה שאין לי סטטיסטיקה אלא משערך) ביחס למוצלחות, כך שאחוז ההצלחה שלו ב 15 שנים שהאתר המבורך הזה קיים מאוד גבוה, ולאורך זמן היית מורווח מעולה למרות חיתוך אסטרטגיות מופסדות

5. אין לי קשר לשחקן פרט להערכה הגדולה שלי אליו ולהשקעה שלו בנו, הוא לא רואה ממני שום שקל אלא עוד אדם שמעריך את פועלו הגדול (מאמין שאני אחד מבין רבים),
    אני מקווה ששחקן לא כועס עליי על שלקחתי עליי את הזכות להגיב

בברכת ראיית שלושת רבעי הכוס המלאה וחודש ניסן טוב ומבורך

מכיר היטב את שחקן מעל עשור וגם השתתפתי בקורסים שלו.הוא תותח על ועל זה אין ויכוח.
    צבע אדום ברולטה היה רק כדוגמא.בסיבוב הרולטה הכל רנדומלי כמו בהטלת מטבע.סטטיסטית לאורך זמן, בשיטת ההכפלות תמיד תרויח באם אין מגבלת סכום.
    אני אישית לא מסתפק ביחידה אחת.מספר רב של פעמים שהעסק התחיל להסתבך,חתכתי הפסדים.אני לא גיבור גדול כאשר מדובר בכסף אמיתי.הרבה פעמים לא נכנסתי מראש כי נראה לי מפחיד ואכ הצטערתי.
    היום שהקורונה מאחורינו יש מקום לדעתי לפתוח מחדש קורסים בכיתות ולהוסיף לתוכנית הלימודים את האופ השבועיות שלא היו קיימות לפני עשור.לפי כמות ואורך ה"ליקוקים"(מיותר לחלוטין ומגעיל),יש לי הרגשה שישנם כאן הרבה טירונים חסרי השכלה בסיסית באופציות.זהו תחום מסוכן מאוד וחשוב שיזהרו.לא מזמן אחד התרברב שהימר על 10 יחידות.אותי זה מעציב.

"מהמרים" שפותחים 10 יח אופ', לרוב יש להם בטחונות נדרשות
    הרי לא פותחים 10 יח/ עם עם תיק אופציות של 10,000ש"ח

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות