x

עמוד 4 מתוך 6 ראשוןראשון ... 23456 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 40 מתוך 60

נושא: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 25/10/09

Re: אסטרטגיית שחקן מעוף לשבוע, 25/10/09

ציטוט פורסם במקור על ידי malov
    המחזור החריג היה ב 13:57 ב 2 עסקאות
    אחת 528 אופציות בשער 9880 והשניה 527 אופציות בשער 9900
    שער המעו"ף היה 1048.8
    הפריצה של ה-50 היתה לראשונה כמעט שעה אח"כ ב 14:52

לאור הנתונים הנ"ל לא מסתדר לי שורט סקווי'ז מה שיותר נראה כמו שהשחקן שקנה את המחזור הענק הזה הוא זה שהרים את המעו"ף בשביל לעשות סיבוב אבל גם חשיבה זו נראית לי מוזרה כי יוקשה לו למכור כמות כזו גדולה (המחזורים ה
    סגירה של כזאת כמות אמורה להקפיץ את המדד, הרי מדובר בכ10 מליון ש"ח.
    נשמח להתייחסות של שחקן למה שקרה היום במעוף. בהחלט לא לפי התוכנית..

ברור שיש לזה השלכות. אם מישהו קונה סחורה בשווי של 5 מליון שקל הוא מצפה לעשות רווח גבוה ולכן מצד אחד יעשה כל שביכולתו לגרום לעליה במדד המעוף. יחד עם זאת, צריך לבדוק ממי הוא קנה. כלומר אם הוא קנה מגורם אחד בודד או ממספר גורמים מצומצם בהחלט יתכן שאותם מוכרים הם שחקנים גדולים ורציניים בשוק, ואז במקרה כזה נראה לי שהאינטרס שלהם מחייב להוריד את השוק כדי להרוויח על המכירה שהרי אם השוק יעלה הם יצטרכו לשלם לו הרבה יותר ממה שקיבלו תמורת האופציות. במקרה כזה, יהא יותר מתקבל על הדעת שהם אלו שעשו קופה בכך שמצאו איזה "פראייר" שיקנה סחורה ביוקר ויקבל עבורה הרבה פחות (גם במקרה של פקיעה וגם אם הם יקנו אותה בחזרה ביום האחרון לפקיעה). תחשבו כמה רווח יש כאשר האופציה עמוק בתוך הכסף. כל עשירית אחוז במדד זה ים של כסף.

פרט לכך, קשה לי להאמין שכל כותבי הקולים בסטוקים (כמויות אדירות) במחירי מימוש של 1040 ו- 1050 יתנו למדד להמשיך ולטפס, כי מדובר בעשרות אלפי פוזיציות פתוחות, וסביר להניח כי מתוכן חלק ניכר שייך לשחקני המעוף הגדולים. לא הגיוני שהם יאפשרו הפסד כזה שעה שאת הסטוקים הענקיים שהם מכרו של פוטים הם כבר מזמן כיסו והפקיעה כבר לא רלבנטית לגביהם. המאמץ שלהם צריך להיות מתועל כרגע אל עבר שבירת חומות הקולים, כלומר הורדת המדד וסביר להניח שהורדה של 1% תספיק כי רוב הפוזיציות כבר יהיו במצב פקיעה במדד של 1030-1040.

מה אתם אומרים?

ציטוט פורסם במקור על ידי bigtip4u
    ברור שיש לזה השלכות. אם מישהו קונה סחורה בשווי של 5 מליון שקל הוא מצפה לעשות רווח גבוה ולכן מצד אחד יעשה כל שביכולתו לגרום לעליה במדד המעוף. יחד עם זאת, צריך לבדוק ממי הוא קנה. כלומר אם הוא קנה מגורם אחד בודד או ממספר גורמים מצומצם בהחלט יתכן שאותם מוכרים הם שחקנים גדולים ורציניים בשוק, ואז במקרה כזה נראה לי שהאינטרס שלהם מחייב להוריד את השוק כדי להרוויח על המכירה שהרי אם השוק יעלה הם יצטרכו לשלם לו הרבה יותר ממה שקיבלו תמורת האופציות. במקרה כזה, יהא יותר מתקבל על הדעת שהם אלו שעשו קופה בכך שמצאו איזה "פראייר" שיקנה סחורה ביוקר ויקבל עבורה הרבה פחות (גם במקרה של פקיעה וגם אם הם יקנו אותה בחזרה ביום האחרון לפקיעה). תחשבו כמה רווח יש כאשר האופציה עמוק בתוך הכסף. כל עשירית אחוז במדד זה ים של כסף.

פרט לכך, קשה לי להאמין שכל כותבי הקולים בסטוקים (כמויות אדירות) במחירי מימוש של 1040 ו- 1050 יתנו למדד להמשיך ולטפס, כי מדובר בעשרות אלפי פוזיציות פתוחות, וסביר להניח כי מתוכן חלק ניכר שייך לשחקני המעוף הגדולים. לא הגיוני שהם יאפשרו הפסד כזה שעה שאת הסטוקים הענקיים שהם מכרו של פוטים הם כבר מזמן כיסו והפקיעה כבר לא רלבנטית לגביהם. המאמץ שלהם צריך להיות מתועל כרגע אל עבר שבירת חומות הקולים, כלומר הורדת המדד וסביר להניח שהורדה של 1% תספיק כי רוב הפוזיציות כבר יהיו במצב פקיעה במדד של 1030-1040.

מה אתם אומרים?
    פקיעה שעברה, המדד האופטימלי עמד בין 970 ל 980, שחקנים העלו את המדד לאיזור ה 1000 יום(!) לפני הפקיעה, ופקיעה עצמה כמעט גרמו לפתיחה אנגלית.
    צריך לזכור שהשחקנים זה לא גוף אחד, ויש מי שעניין אותו לעשות עסקים בתוך יומי ולא בפקיעה. יכול להיות שאחרי הפקיעה המושלמת של חודש שעבר, הם גידלו ביצים אפילו מעבר למה שהיה להם, ומרשים לעצמם לעשות מניפולציות כאלה בשבוע הפקיעה. הבעיה שתהליכי מיקסום הרווחים האלה מסכנים מאוד את הפוזיציה החודשית, ואני מקווה שהם לא ישרפו אותנו ביחד איתם

באיזה דמו אפשר לראות ביטחונות ?

מישהו יכול להסביר מה זה אומר שכתיבות הput ירדו מ31,000 ל28,000?

ציטוט פורסם במקור על ידי אביגדור1
    מישהו יכול להסביר מה זה אומר שכתיבות הput ירדו מ31,000 ל28,000?
    סגרו פוזיציות,מכרו יקר קנו בזול בחזרה.

מה אתם אומרים, אפשר להגיד קדיש על פוט 1020 ?
    ניראה לי עם חוצה את 1060 יש מצב לסקוויז יפה

כנראה שאפשר להגיד קדיש על PUT 1020, אנ משאיר יחידה אחת "למזל".

לא בטוח בכלל

פוט 1020 עלול להשיג את העלות שלו אם המדד יגיע לאזורים של 1030

ציטוט פורסם במקור על ידי bigtip4u
    לא בטוח בכלל

פוט 1020 עלול להשיג את העלות שלו אם המדד יגיע לאזורים של 1030
    למעשה מי שביצע את האסט של שחקן, יוכל להשיג רווח חלקי על ידי מכירת הפוט והשארת הקול לפקיעה, שאמורה להיות בכל מקרה פחות מ 1060.

נראה שקניה מחדש של הקול באסט של שחקן היא בזבוז כסף מוחלט.

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות