x

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 30

נושא: אסטרטגית אוקטובר2 - דיון !

אסטרטגית אוקטובר2 - דיון !

בוקר טוב.
    האסטרטגיה שבראש העמוד נעולה ותרכז תיקונים, השלמות
    וסגירה בלבד בכדי שניתן יהיה לעקוב אחריה בקלות ובפשטות.
    בשרשור זה הינכם מוזמנים להגיב, להאיר ולהעיר.
    המשך יום טוב.

מצטער אבל אני לא מצליח להבין את האסטרטגיה.
    אני בחרתי אתמול להכנס ללונג ע"י קניית קול שבועי 1860 200 ש"ח ומכירה של קול 1870 105 ש"ח.
    לא מבין למה אתמה מתעקש ללכת נגד המגמה שברור שהיא חיובית חזקה

טרייד נסגר

עדכון:

קול 1860 שבועי נמכר ב 340 ש"ח - רווח 140 ש"ח
    קול 1870 שבועי נרכש ב 115 ש"ח - הפסד 10 ש"ח

עלות האסטרטגיה הייתה 95 ש"ח. רווח של 130 ש"ח

ציטוט פורסם במקור על ידי ronensh77 צפה בהודעה
    מצטער אבל אני לא מצליח להבין את האסטרטגיה.
    אני בחרתי אתמול להכנס ללונג ע"י קניית קול שבועי 1860 200 ש"ח ומכירה של קול 1870 105 ש"ח.
    לא מבין למה אתמה מתעקש ללכת נגד המגמה שברור שהיא חיובית חזקה

מצויין, יפה מאוד.
    במיוחד אהבתי את הסגירה המהירה, עקיצה.
    אגב גם אסטרטגיה חודשית מורווחת בינתיים, נראה.

ארז
    נערך לאחרונה על ידי ILEEAVIV, 19.10.2021 בשעה 18:17
    ​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

שלום רונן.
    בוא ננתח לרגע מה כתבת ומה המצב בפועל:
    1. אני לא משוכנע שאנו במגמת עליה אלא סבור שאנו במגמת דשדוש. ראה המדד לפני חודש וראה רמתו כעת ותיוכח כי אכן
    השינוי הוא כ 1%. מעבר לחודש לא מעניין כי אנו באופציות ולרוב הרבה פחות.
    2. אתה מניח עליה אנו בנינו אסטרטגיה לאחר עליה מהירה מ 1800 המניחה בעיקר דשדוש ותיקון קל (מחצית האחוז תספיק).
    שים לב כי מבחינתנו מועד הפתיחה הוא החשוב ולא סתם אנו בוחרים בדשדוש לאחר 50 נקודות וניתוק מהעולם. הטיימינג הוא
    עניין מהותי (ראה גם אסטרטגיה אחרונה) ולראיה רצף של שנים ללא הפסד בחודשי.
    3. אתה היית צריך עליה וזה הימור וגם אז לטעמי בשביל 130 ש"ח לא קונים מרווח לונג. להבדיל, למרות שפתחנו ב 1842 לערך
    והמדד כעת 1843 ההבדל בינינו ברווח מזערי והיעד הוא סביב 400-500 ש"ח. אם המדד היה יורד (אתמול היית גם 1837) הסיכון
    הוא גדול מאוד עבורך בעוד מבחינתנו גם מדד 1850 חסר משמעות בפקיעה. רוצה לומר, ניחא אם ניהול הסיכונים היה מתבטא ברווח
    משמעותי אבל כאמור הרווח אותו הרווח, ולכן דלתא מובהקת (שאיננו סבורים שיש לה מקום לשני הכיוונים בשוק הנוכחי) מעניינת רק
    אם נכנס לתוך מהלך אלים.
    4. ובלי קשר - ברכות על הרווח !

בקשה לשחקן מעוף, אם מתכונים להשאר עד הפקיעה בבקשה להודיע לפני סגירת המסחר- תודה

שחקן - אני שמח להבין איפה אני טועה.. הגבתי למטה

ציטוט פורסם במקור על ידי שחקן מעוף צפה בהודעה
    שלום רונן.
    בוא ננתח לרגע מה כתבת ומה המצב בפועל:
    1. אני לא משוכנע שאנו במגמת עליה אלא סבור שאנו במגמת דשדוש. ראה המדד לפני חודש וראה רמתו כעת ותיוכח כי אכן
    השינוי הוא כ 1%. מעבר לחודש לא מעניין כי אנו באופציות ולרוב הרבה פחות.

אני רואה שבחודש האחרון המדד עלה מ 1800 בערך ל 1850.. זה יותר מ 2.5% עלייה.. ולדעתי מראה על מגמה ולא דשדוש.
    בנוסף, לדעתי רוב האסטרגיות למעט במקרים מיוחדים, צריכות להיות מכוונות לעלייה, כי בפועל המדדים עולים לאורך השנים למעט מפולות פעם ב..

2. אתה מניח עליה אנו בנינו אסטרטגיה לאחר עליה מהירה מ 1800 המניחה בעיקר דשדוש ותיקון קל (מחצית האחוז תספיק).
    שים לב כי מבחינתנו מועד הפתיחה הוא החשוב ולא סתם אנו בוחרים בדשדוש לאחר 50 נקודות וניתוק מהעולם. הטיימינג הוא
    עניין מהותי (ראה גם אסטרטגיה אחרונה) ולראיה רצף של שנים ללא הפסד בחודשי.

אני עוקב אחרי האסטרטגיות כבר כמה שנים - וקרה לא פעם שאסטרטגיה מופסדת אתה פשוט ממשיך איתה לעוד חודש ועוד חודש... היה מבחינתי הרבה יותר פשוט לחתוך את ההפסד ולהתחיל אסטרטגיה חדשה... ולא לגרור את ההפסד.

3. אתה היית צריך עליה וזה הימור וגם אז לטעמי בשביל 130 ש"ח לא קונים מרווח לונג. להבדיל, למרות שפתחנו ב 1842 לערך
    והמדד כעת 1843 ההבדל בינינו ברווח מזערי והיעד הוא סביב 400-500 ש"ח. אם המדד היה יורד (אתמול היית גם 1837) הסיכון
    הוא גדול מאוד עבורך בעוד מבחינתנו גם מדד 1850 חסר משמעות בפקיעה. רוצה לומר, ניחא אם ניהול הסיכונים היה מתבטא ברווח
    משמעותי אבל כאמור הרווח אותו הרווח, ולכן דלתא מובהקת (שאיננו סבורים שיש לה מקום לשני הכיוונים בשוק הנוכחי) מעניינת רק
    אם נכנס לתוך מהלך אלים.

אני מסכים שגם הצורך בעלייה הוא סוג של הימור ( למרות שאם אני מניח מגמת עלייה אז זה פחות הימור) - אבל גם להניח שיהיה דישדוש זה הימור. אם היינו מקבלים עלייה משמעותית יותר , האסטרטגיה שלך הייתה נכנסת להפסד.
    לגבי הרווח - רווח של 130 שח ליחידה, על עלות של 95 ש"ח, בחישוב שלי זה 136%. וברור שאני לא מבצע על יחידה אחת אלא כמה עשרות.

4. ובלי קשר - ברכות על הרווח !
    תודה

אלי, אין שום בעיה - להבא אני דואג לעדכן בהקדם האפשרי

מישהו עדיין חושב שאנחנו בדשדוש ?

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות