x

מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

נושא: אוכף רחב

אוכף רחב

שלום

לאחרונה התחלתי לכתוב אסטרטגיה חודשית רחבה עם מרווחים רחוקים מהכסף 70 נק' לכיוון.
    אני כותב כמות גדולה של אופציות ועושה התאמות במהלך החודש עד להגעה לייעד הרווח שקבעתי.
    הבעיה שלי היא הסחירות הנמוכה. אני לעיתים לא מצליח לסגור את המרווחים כאשר אני מגיע ליעד הרווח רק בגלל היעדר סחירות במרחק רב מהכסף.
    ואז נשאר עם פוזיציה פתוחה ואפילו מסתבך אם מגיעה תנועה חדה במדד.
    איך אפשר להתמודד עם הסיטואציה?

(עריכה: הכותרת היא שוקת רחבה)

שרון
    נערך לאחרונה על ידי Shukif, 26.08.2021 בשעה 14:44

אתה משחק באש בגלל הכמויות.מספיק שהשוק יירד ביום אחד בשני אחוז שתחטוף צינור 12 צול.זו לא תקופה טובה לכתיבות.לבטח חודש מראש.כותב מנסיון.עדיף בשבועיות ובכמויות קטנות.

אהלן שרון

מסכים עם אבנר, זה משחק באש ממש וזה שאתה מסוגל לעשות זאת זה רק בגלל העדר הסחירות, לכן התלונה על העדר סחירות לא משכנעת.
    הייתי ממליץ לך אם אתה מעוניין בסחירות לעבור לסחור בוול סטריט, אבל לא עם האסטרטגיה הזאת, כתיבות חשופות זו שיטה מסוכנת..

בהצלחה חבר

ארז
    נערך לאחרונה על ידי ILEEAVIV, 26.08.2021 בשעה 22:07

תודה חברים,
    1.אז מה עושה כתבן בשוק הישראלי שרוצה להשתמש במלוא הבטחונות שלו, עם תיק יחסית גדול. עם יעד רווח לא חוצפני מידי.??

2.ואגב, אבנר באופן אישי אף פעם לא התחברתי למשפט זה לא זמן לכתיבות. כי כשזה לא הזמן , אז הסטיות גבוהות יותר ואז המרווחים פשוט רחוקים יותר מהכסף באותו המחיר.

זו הבעיה שהסטיות לא גבוהות ואין בשר.
    השווקים עולים בלי סוף ותחשוב שיום אחד גם תהיינה ירידות.לכתוב חודש מראש זה מפחיד.

ברומא התנהג כרומאי, הסחירות בארץ באופציות הרחוקות ועל אחת כמה וכמה בחודשים הבאים היא מביכה, פעמים רבות הזנב (שחקנים) מכשכש בכלב (המעו"ף) אפשר לנצל זאת,
    המחיר הוא הסחירות הנמוכה ועבודה בכמויות קטנות. לעבודה בכמויות גדולות המלצתי היא להתגבר על הנטייה לביתיות הטבועה בנו, 'HOME BIAS' ולעבור מעבר לים.

ארז
    נערך לאחרונה על ידי ILEEAVIV, 28.08.2021 בשעה 21:23
    ​הטבע האנושי הוא להילחם בשוק, על מנת להצליח בשוק יש להילחם בטבע האנושי.

שלום,
    כשאני שאלתי על אסטרטגיה עם 3% תשואה חודשית - ההמלצה של שחקן היתה שוקת רחבה - אני מניח שההמלצה היתה ללא בטחונות (או שלא הבנתי נכון) - השאלה היתה עם כותרת אסטרטגיה סטטיסטית

שמע חבר
    הקרקע אינה בתולה, וכדי שלא תצא קירח מכאן ומכאן לדעתי פעילות כזו רק מעבר לים. בנכסי בסיס עם סחירות גבוהה מעל כ-6 מליון מניות ביום. רצוי מאוד עם בטחונות ו/או כיסוי מלא, להבנתי שם יש סיכוי להשיג את מה שאתה מחפש. אין היגיון בשוק ויש להקטין דאגות שהן הפחד מהלא נודע.

היי שוקי,
    מדוע אתה לא עובד עם השבועיות? התשואה המצטברת בשבועיות היא סבירה. אני באופן אישי מוכר שבועיות לקראת יום שלישי או ברביעי לקראת סוף יום. תמיד דואג למרחק של 40 נקודות מהספוט למקרה של פקיעה פרועה (מהצד של ה PUT אפילו 50/60 נקודות) . או שניתן למכור בחמישי ואז ביום א כבר הן נחתכות (עם תזוזה של אחוז עד אחוז וחצי אתה עדיין מרוויח בשל השחיקה והכתיבה לשני הכיוונים). עבודה עם החודשיות היא בעייתית מכיוון שכל תזוזה מנפחת אותם.
    תמיד תהיה עם היד על הדופק. בחודשים אוקטובר -דצמבר אני מאמין שתהיה תזוזה בתוך יומי, תזהר שלא תמחוק את התיק שלך בגלל הנגזרים! צריכים להרוויח מהשוליים ובעדינות . במידה והופכים לחזירים-מקבלים בראש (מנסיון של 13שנה בכתיבות).

בהצלחה

שלום רולטה
    באם הבנתי אותך נכון,אתה מוכר ברביעי אחהצ שוקת רחוקה מהספוט.להבנתי מחיר אופ צריכה להיות במקרה הטוב כמה עשרות שקלים בודדים.אתה מניח שהפתיחה האנגלית תגן עליך.בכדי שיהיה בשר מאסטרטגיה כזו,מן הסתם אתה אמור למכור כמויות גדולות ונכנס עם זה לפקיעה של חמישי.לא ממליץ.
    לפני כ11 שנים ב2010 כמדומני היו אופ חודשיות בלבד.הייתי כתוב על 35 אופ משני הצדדים.בשבת בבוקר אני שומע ברדיו שהורידו את דירוג האשראי בארה"ב בפיפס אחד.ביום ראשון,השוק בישראל,הנסחר היחידי בעולם,ירד בכ7 אחוז למיטב זכרוני.לא עזרה לי פתיחה אנגלית ולא בטיח.הצינור שקיבלתי באותו יום היה כואב מאוד.105,000 שח.בגלל מצוקת בטחונות אילצו אותי לסגור.אותי זה לימד לקח.לא לעבוד על כמויות גדולות.
    ההמלצה השניהשלך,מקובלת עלי.אני אישית פותח בחמישי בבוקר שוקת קצרה בשבועיות(אוכף קטום),מבצע תיקונים במהלך השבוע באם נדרש,מתנהל סביב דלתא אפס,וסוגר ברביעי בצהרים.לא תמיד יש רווח אבל בגלל הכמויות הקטנות אני לפחות ישן בשקט.בהצלחה.
    נערך לאחרונה על ידי avner081150, 03.10.2021 בשעה 15:56

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות