x

מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

נושא: האם הגיוני הפרש של 30 נקודות בין הפקיעה לגלום ולמחושב?

האם הגיוני הפרש של 30 נקודות בין הפקיעה לגלום ולמחושב?

שלום,

בזמן הפקיעה המחושב והגלום היו סביב 1664-5 ואילו הפקיעה המוצגת באתר מאיה היא 1634.44 (הפרש של 30!!! ראו תמונה)
    האם יש כאן טעות בדיווח או בפועל זה דבר אפשרי?

שחקני המעוף משחקים עם שערי הפקיעה איך שבא להם, וזו הסיבה שלרוב כדאי לצאת ביום רביעי אחהצ מכל הפוזיציות.

שחקן,במענה לשאלתי לפני מספר חודשים,כתב ששחקני המעוף לא מתעסקים עם השבועיות בעיקר בגלל הסחירות הנמוכה.

ציטוט פורסם במקור על ידי konchis צפה בהודעה
    שחקני המעוף משחקים עם שערי הפקיעה איך שבא להם, וזו הסיבה שלרוב כדאי לצאת ביום רביעי אחהצ מכל הפוזיציות.
    כן, אבל להבנתי שאם יש פעולה להטייה גדולה בפקיעה, אז גם השער הגלום ו/או שער המדד עצמו ינועו לכיוון שער הפקיעה הצפוי ויקטין את הפער שנוצר בינהם, אבל פה לא היה דבר כזה.

אני לא זוכר בהיסטוריית הפקיעות של פער גדול מ 8 נקודות ברגע הפקיעה בין הגלום והמחושב לפקיעה ופה יש 30 נקודות!!!

מנסה להבין איפה אני טועה או שיש פה טעות בפרסום

צהרים טובים.
    אנסה לעשות סדר:
    1. רשות ני"ע פתחה בבדיקה של העניין.
    2. שחקני המעוף לא קשורים בשום צורה שהיא לעיוות. כאמור, אנו פועלים בשבועיות בשוליים, בעיקר לצרכי הגנה, ולכן כדאיות ההשפעה לא קיימת. בחודשי זה כבר סיפור אחר לחלוטין. עוד לפני תוצאות הבדיקה אני מבטיח לכם שאף אחד משחקני המעוף לא היה קשור לפקיעה היום.
    3. ציינתם פער גדול מ 8 נקודות. חברים, במיוחד בפקיעות חודשיות כבר הובלנו פקיעות עם הפרש של 20 ו 30 נקודות. בעבר (פקיעת מלאנוקס) בשביל לאזן ארביטראז של 2.5% הורדנו 24 מניות מתוך 25 וזה אוזן דקה לאחר הפקיעה (גם אז הרשות לא מצאה משהו חריג....). זה לא דבר נדיר ברמת העיוות (10-12 נקודות) אלא בצד העוצמה של 30 נקודות ועדין אני יכול להראות ב 2020 שלוש פקיעות שונות בעיוות של קרוב ל 1.5%.
    4. מה היה כאן? בהנחה ולא מדובר על עניין פלילי (אל תעצרו את נשימתכם גם בפקיעות פליליות הרשות לא מתערבת) קיבלנו מכירה מסיבית של גוף או משקיע גדול. כן, זה יכול להיות אדם פרטי כי הבורסה שלנו כה קטנה שגם 20 מליון ש"ח בפקיעה שבועית ניתן היה להשפיע. המכירה המסיבית היתה במטרה להוריד המדד = בזה אין ספק. מה שאותו גוף לא העריך נכון הוא את היעדר הקונים מנגד, בין היתר בגלל המנגנון הרנדומלי. בפקיעה חודשית הסיכוי לכך נמוך מאוד מאחר ומוסדיים מנצלים את המחזור להקטין/ להגדיל חשיפה אבל בפקיעה שבועית מוסדיים לא ממש מתעניינים וככה יכול להיווצר עיוות של ממש.
    5. עד כמה עיוות? אני לא בטוח שמי שבצע את המהלך הרויח ממנו. נניח ואותו אדם רצה פקיעה 1645 ועפ"י סטטיסטיקות עבר העריך שטווח הקניה הוא 30 מליון ש"ח. מכאן שאם תאורטית היא מוכר ב 30 מליון היינו פוקעים באפס _בפועל צריך פחות כסף בגלל מינוף).
    6. למה אני מעריך שמי שבצע את זה הפסיד כסף? מאחר והארביטראז היה 0.4% והחוזים ירוקים עם סנטימנט חיובי. היה כאן לחץ של ממש מאחר ו 7-9 נקודות מדד זה הרבה וכיוון שמי שמחזיק היקפים כאלה מבין מסחר, הרי שטווח הפקיעה האופטיאמלי שלו לא היה 1640 ומטה אלא יותר לכיוון 1650. בצירוף חישוב אופציות פתוחות זה נראה פחות או יותר כך:
    C1650 כתוב
    C1680 קנוי
    P1650 כתוב
    P1620 קנוי

הצמד התחתון היא עד אמש בשעות הצהרים 1635 - 1605 ואז הגיע קידום מסיבי שהניב סכום זניח של 150 ש"ח. בחישוב הנזק הכולל לא בטוח שיש בכלל רווח בטח בחוסר היכולת לבצע גלגול להפרש בגלל סטיה נמוכה ביותר.

בסעיף 6 איבדתי אותך..

ברור שהרשות לא תתערב, כי מראש כשיש שיטת פקיעה כזו - זה כנראה לאפשר את זה לגדולים כי רק הם שם במשחק בשלב הזה.
    אחרת, היו עושים פקיעה נורמלית והגיונית בסוף יום - כמו בדולר

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •  
מידע ונתוני מסחר -למשתמשים מחוברים בלבד. הרשמה/התחברות